Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA (DataPhone, MDA) vs. eBanka

Michal Jelínek (220)|26.6.2003 14:49
Mam Eurotel DataPhone ROM mam 3.16.52, operatora Eurotel a eBanku s mobilnim klicem.
Cili GSM SIM toolkit sem dnes dostal od eBanky. Uz mi prisli dve zpravy, cili funguje.

A muj problem? Prave sem si nechal poslat uz 3 klice a zatim jeste nedorazili. Jiste chapete, ze kdyz nedorazi do 10 min. tak sou mi k nicemu.

Pouziva XDA s eBankou nekdo uspesne?
Mate nejake figl, jak na zpravu z eBaky lepe pockat? Jestli primo v aplikaci ci po restartu ci co ...
Michal Jelínek (220)|26.6.2003 15:49
Odpovim si sam:

zatim sem prisel na to, ze vyckavani na SMSku uvnitr aplikace SIM toolkit vede k jejimu nedoruceni.
Soucasne kdyz aplikaci ukoncite, uz ji nespustite (WisBar), ale to muze bejt chyba aplikace ...

Cili sem si dneska odeslal asi tak 100 klicu a abych prijal kazdy dalsi musim XDA restartovat.

COOL!
Flare_ce4you (10)|2.7.2003 18:41
Tak to se vyslovene vyplati :) ... no ted vazne, mam docela ok zkusenosti s tim, ze kdyz se neco posle na klient@ebanka.cz tak se tim fakt nekdo zabyva, tudiz zkusit ten problem poslat, at to vyzkousi, jestli to nejde nejak obejit.

Jinak pouzivani eBanky v iPAQu je super, jen se porad drzim klasiky a normalniho Osobniho klice.
Jirpos (32)|20.11.2003 12:23
Jaký je rozdíl v používání Osobního a Mobilního klíče u E-banky na zařízení MDA (případne MDA 2). V ceně je to 89,- Kč.
Jedná se mi především o zjišťování zůstatku na účtu. To potřebuji v případě mobilního klíče ještě jeden telefon nabo stačí simka v MDA ?? Může se tu někdo podělit o své zkušenosti s touto bankou a se zařízením MDA ( případně MDA 2) z praxe.
Bud_Bundy (116)|21.1.2004 10:57
Mám studentský účet u eBanky s mobilním klíčem, nejdříve jsem GSM bankovnictví používal na Nokii 6510 s operátorem Oskar M-Banka. Před pár dny jsem si koupil Eurotel DATAPHONE II a vše mi funguje naprosto stejně bez problémů.
Magua (98)|21.1.2004 13:26
Jo to je kurevskej problém - jinak se to říct nedá...
mám MDA 1 +WM2003 a klíč obdržím a musím restartnout abych se k němu dostal a to je fakt hrůza
dokuď jsem používal ppc2002 tak to fachalo vše naprosto v pohodě...
mírně uvažuji o návratu :-)
chtělo by to nějak vyřešit