Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Restart MyPal 620 BT

MiM_ce4you (5)|7.1.2006 15:57
Zdravím, spustil jsem program a sekl se my pocket. Dal jsem tvrdý restrat ( vzadu) , naběhla obrazovka "ASUS" s tím pánem a už nic. Zkusil jsem restart vícekrát a prostě nic. Nevím co s tím, rozběhne se to ještě někdy? Mám vyndat baterku? Poraďte prosím. Díky Martin
MiM_ce4you (5)|7.1.2006 16:08
Musel to vyřešit studený restart.:-(
Mark314 (232)|7.1.2006 16:13
Jenom mám dotaz... jak by jsi chtěl u 620BT vyndat baterku?
Jinak párkrát se mi to stalo... kdyz už nic jinyho nešlo, tak HR pomohl
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2006 16:50
Nemáš v tom trošku zmatek? Jaký je, dle tebe, rozdíl mezi tvrdým restartem a studeným restartem?
Pokud píchneš stylusem vzadu, jedná se pravděpodobně jen o SR-soft reset, tedy jako restart systému u PC (dříve ctrl+alt+del).
Pokud přidržíš vpředu 2 tlačítka (většinou) a zároveň udeláš soft reset jedná se o HR-hard reset, čímž se dostane PDA do továrního nastavení, v jakém sis ho přinesl z obchodu, čímž přijdeš o data uložená v RAM. Proto nezapomeň pravidelně zálohovat i synchronizovat.
MiM_ce4you (5)|8.1.2006 14:14
Díky za rady,
mám ho teprve 14 dní a zjišťuji co ce dá. Jsem zase chytřejší, no. O tom to je , ne. S tou baterkou jsem to tu už taky dohledal. Před tím jsem si myslel, že sundám zadní kryt a bude tam nějaký článek. :-). Zálohováno jsem měl, tak že za chvilku bylo vše zase ok. Jsem nevěděl o tom HR.

díky Mim
Kája_oldd (759)|8.1.2006 14:44
Trošku oprava, u a620 je HR podržením tlačítka pro vypnutí a zároveň zmáčknout soft reset;) (už se mi povedlo i omylem:D )
Mark314 (232)|8.1.2006 14:50
Tak tímto tuto diskuzi považuji za vyřešenou... zamykám...