Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Servis???

mdave (3)|7.1.2006 12:54
Dobry den,

nedopatrenim se mi vypalil na touchscreenu kratyrek 2x2mm. :( Vsechno funguje, dokonce i poklepani na nem i v okoli, ale ponekud to hyzdi vzhled toho PDA, proto se na vas obracim s otazkou, jak na tom je servis teto firmy a ma-li v CR vubec zastoupeni.

Pokud by nekdo vedel primo o zpusobu, jak si tu nejsvrchnejsi folii touchscreenu vymenit sam, byl bych neskonale vdecny i za tuto informaci...

Vrele diky vsem,
David Kubicek
Kocir (836)|7.1.2006 13:05
Pokud jste to zakoupil, tak to reklamujte u sveho prodejce. Otazkou je zda vam to uzna jako zarucni reklamaci.

Jinak na LCD neni zadna vrchni folie, pokud jste si tam nejakou nenalepil.
mdave (3)|7.1.2006 13:24
[QUOTE="Kocir"]Pokud jste to zakoupil, tak to reklamujte u sveho prodejce. Otazkou je zda vam to uzna jako zarucni reklamaci.

Jinak na LCD neni zadna vrchni folie, pokud jste si tam nejakou nenalepil.[/QUOTE]

Mam vylozene spatne zkusenosti se servisem pres prodejce, zejmena pak internetove. Proto jsem se ptal na existenci nejakeho servisu, ktery by se opravami PDA zabyval.

Co se tyce LCD a touchscreen preriferii, jsou to dve rozdilne veci. Navrchu je folie touchscreenu, pak skleneny/plastovy delic a pod nim je LCD. Proto je mozne vymenit jen LCD nebo touchscreen. Problem je, ze nevim, kde je v CR nejaky servis, kde by mi s tim pomohli. Uz jsem psal do UK, kde takovy servis je.

Nejradeji bych to ovsem resil primo pres vyrobce, pokud mi tedy nesdeli jejich typicke - menime vsechno nebo nic, ale nevim jak ho tady zkontaktovat.
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2006 15:25
Krátýrek v displeji určitě jako reklamaci neuznají. A protože Yakumo nenabízí CompleteCare jako Dell a HP, budeš si muset opravu zaplatit.

S výměnou jen části displeje spíš nepočítej. Většinou se mění celý a není to nejlevnější, spíše naopak.

Reklamace u inet obchodů - to je protipól k nižší ceně v kamennému obchodu, ale liší se to obchod od obchodu. To se musí člověk rozhodnout - nižší cena a horší služby nebo naopak - a kupovat u osvědčených prodejců.
mdave (3)|7.1.2006 21:39
Me ale nevadi si zaplatit. Jde mi jen o to, abych neplatil zbytecne, jako cele LCD a touchscreen, kdyz jen touchscreen je poskozeny. Nakonec si to asi necham poslat ze zahranici. Pristroj nemam ani mesic, takze kupovat novy... to tam radsi budu mit dubku, ktera je ciste vizualni problem.
kevins (3)|13.8.2007 08:27
ahoj
chcem len vediet ako si to vyriesil
Mam Deltax5 BT
mne sa urobila na LCD mapa ktoru sposobila vyzrazana vlhkost ked som to rozobral tak som zistil ze je to presne vo vnutry touch folii. Inac reagovalo to tak ze som musel tuknut cca 2cm pod kurzor. Vycistil som to ale aj tak to robilo to iste.
takze musi pozhanat novy touch alebo komplet LCD len neviem ci vobec najdem niekoho na Slovensku alebo v Cechach