Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 31 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

stj stj je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Neviete kde alebo čím by som nastavil čas pripomínania celodenných úloh ? Pretože ony mrchy pípajú o 00.00 v noci čo ma vie dosť rozhodiť. Preklikal som cele nastavenia a skusal som aj registre ale kde nic, tu nic...

Vďaka
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nová folie http://www.mobilefun.co.uk/product/7908.htm
    kdyby do toho někdo šel a nechal by to poslat na firmu bez VAT,vzal bych taky....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od stj
    Neviete kde alebo čím by som nastavil čas pripomínania celodenných úloh ? Pretože ony mrchy pípajú o 00.00 v noci čo ma vie dosť rozhodiť. Preklikal som cele nastavenia a skusal som aj registre ale kde nic, tu nic...
    Vďaka
    nastavovat můžeš v ppc možnosti kalendáře a nebo lepší na PC v nastaveních kalendáře v MS Outlook, ne?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od stj
    vyzkousej program pocketbreeze, zjevne pouzivas PDA aktivne na organizaci casu, bude se ti to libit - dalsi diskuzi a dotazy na tuto aplikaci ZDE

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Souhlas na Pocketbreeze, moc krasny a prijemny software (doporocuji zalozky svisle)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Prosím nevíte jak a čím nastavit aby šlo u vytáčení klávesou navi kříže do jakéhokoliv třeba směru nastavit historii volání? Pokud to popisuji špatně omluvte mne a díky za pomoc

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já lezu do historie volání přes zelený tlačítko. Pak jen vybereš seznam hovorů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

jo jasně to ja take ale je pohodlnější a rychlejší jako to bylo u compactu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

AEButton umi premapovavat ruzny klavesy, treba i tohle, ale nevim, nepouzivam..

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od patak
    ... Nevíte někdo jak zapnout nějaké logování abych poznal kolikrát denně se mi to restartlo a abych mohl vyzkoušet jestli se to restartovává i bez karty
    Já mám v \temp\USSD_Dll.log. Kdykoliv dojde k SR, tak se změní datum vytvoření souboru a v souboru je i první čas, kdy došlo k SR.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravím,
    MDA Vario je můj první stroj s PPC. Většinu zkušeností jsem načerpal z diskuzí těchto stránek, ale některé věci jsem nenalezl, proto si dovoluji obtěžovat.

1) Mám občas problém s foťákem. Úložičtě mám na SD kartu a někdy se mi stane, že když vyfotím snímek, objeví se mi na LCD a po chvilce napíše, že stroj nemůže komunikovat s foťákem (anglicky, když jsem psal tento dotaz, tak mi to parchant neudělal). Jinak vše běží jak má, hlasitý odposlech je OK, radio nezamrzá ...klep...klep...

2) Co se týče aplikací, má WisBar2 nějaký přínos krom skinů? Docela mi spomalil systém (beta pro WM2005), skiny co jsem našel, nic moc a přepínání úloh taky nebylo košér. Používáte ho? Případně můžete doporučit nějaký lepší "only task manager"?

3) SPB Weather se mi aktualizoval po instalaci a pak už nechtěl. Když jsem odebral a přidal města, tak data taky neaktualizoval.

4) ActiveSync: Dá se nějak vypnout, aby se, když je přikšírovaný ke kompu automaticky v určitých intervalech synchronizoval?

5) Kdybych provedl HR a nechtěl, aby se z5 synchronizovaly programy, stačí je odškrtnout z přidat či... nebo je musím úplně vyhodit? Musím provést HS před změnou ROM? A je lepší provádět HS kombinací tlačítek, nebo Nastavení=>vymazat paměť?

6) Dá se někde sehnat silnější baterka? Nejlépe 1800mAh

7) Dá se namapovat na SW nebo HW tlačítko reflektor kamery? Třeba, když hledám v noci správný klíč

8) Na SMS a notifications se dá použít jen WAW? MP3 nee?

Zatím díky moc za odpovědi a nezlobte se, jestli jsou moc primitivní, teprve se s WM5 seznamuji, kdybych se ptal před týdnem tak je otázek 10X tolik
    Určitě budu ještě otravovat, protože mám v hlavě spoustu otázek, jen jsem si je všechny nevybavil. Ještě jednou díkes...

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Garry
    ...
    Prvni problem, ktery jsem zaznamenal byl, ze nevim, kde se nastavi, aby GPRS zustalo zaple porad. Jakmile vypnu nejakou aplikaci, ktera ho pouziva, je tam patrne nejaky time-out a po case mi prestane fungovat. To se mi stava, kdyz mam zaple treba icq.
    Druhy problem, ktery me trapi. Poradte mi prosim nejakeho icq klienta. Na 9500 jsem se chystal agile i zaplatit, ale za tuhle hruzu, co je pro windows mobile nedam ani korunu. A z icq.com jsem sosnul klienta, neni uplne nejhorsi, ale je neprehlednej, pomalej atd...
    Skus GB-Soft Tweak kvoli odpojovaniu. Inac to odpojenie tam umyselne vlozil operator vo svojich customizacnych caboch(asi aby zvysil zisky). Ked z ExtROM nenahadzujes operatorove veci,tak sa to neodpaja. http://www.gb-soft.cz/XDAII/products.htm
    A Agile Messenger je v pohode. Nemam dovod ho nepouzivat. Spoplatneny neni(zatial). Akurat obcas trochu8 zblbne,ale v ramci normy.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Roos
    Mohu vedetm ktere Caby jste instalovali (MDA Vario), ktere ne a co maji nastarosti. Zajimaji mne vase zkusenosti a duvody.

Diky.
    CAB: \Extended_ROM\SmartDialing_enable_0915_signed.CAB
    CAB: \Extended_ROM\Signed_TMO_CameraDriverPatch.sa.CAB
    Ostatne su len TM-Cz somariny a nastavovacky.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ad2>Vyskusaj PocketNav na prepinanie medzi aplikaciami.
    Ad3>Skus SBSH PocketWeather
    Ad4>Ked mas pripojeny PDA cez AS,tak sa synchronizuje okamzite,ked spravis nejaku zmenu
    Ad7>To by som tiez rad vyuzil. Ak existuje nejaka aplikacia,co dokaze togglovat tu LEDku,tak HW/SW tlacitko uz problem neni.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ahojte majitelia MDA Varia, mam na vas jeden dotaz. Funguje vam na Variu stahovanie viarerych mailovych kont ktore mate nastavene PO alebo to stahuje len jedno konto? Za Pripadne odpovede vopred dik...

Strana 6 z 31 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 18:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11