Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 31 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Prosim o pomoc.
    Mám problém s activesync. Mám nainstalovanou 4.1, v minulosti to v pohode fungovalo a asi 3x uz se mi stalo, ze z niceho nic se to jenom zaclo pripojovat (hláška "připojování" a to je vse) a nemuze se to vubec pripojit. HR sice pomuze, ale asi po 3x uz me to prestalo bavit. Kde je problem?????

díky Manigk
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To se mi taky parkrat stalo, ale vetsinou stacilo odpojit a pripojit znova, maximalne SR, ale rozhodne ne HR :O

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Jo, to se mi stává taky, mě zas pomáhá SR :sarcastic:...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od patak
    ... Nevíte někdo jak zapnout nějaké logování abych poznal kolikrát denně se mi to restartlo a abych mohl vyzkoušet jestli se to restartovává i bez karty
    Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale podívej se tady:
    Kód:
    HKLM\Comm\BootCount
    Pokud se nepletu, ukazuje to počet restartů po posledním HR. Sorry za zápis, nevím jak se správně zapisují registry.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Hmm,
    jště pořád se mi to nepodařilo vyřešit, SR nepomáhá, mám takový pocit, že bude někde problém se Sprite software backup (ta beta verze).

Ale diky za odpovedi

EDIT: Uz je to vyreseno, pri ukonceni vsech dvoujtych instanci programu pres Checknotifications od Scarybear nastava problem nemoznosti synchronizace (pres USB)

Manigk

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

vzhledem k tomu, ze na diskuzi o BT sluchatkach mi nikdo z uzivatelu wizarda nezareagoval, rad bych vas pozadal touto formou - mohl by jste nekdo pokusne na sve masince zkusit nainstalovat tento CAB ? Na MDA2 s WM5, a Compactech pridava dalsi vlastnosti BT stacku - jako sdileni souboru po BT a hlavne moznost pripojit stereo sluchatka. BT stack je taky celej takovej chytrejsi a lepsi. Predem dik za odpoved

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Tak jsem nainstalil ten CAB, nezkoušel jsem sice komunikaci s jiným BT zařízením (nemám teď u sebe nic), ale co vím bezpečně, že po instalaci mi nefungoval jakýkoli zvuk a hlasitost systému se stále přesouvala na nulu. Když jsem chtěl přehrát v WMP mp3, bylo mi odpovědíno, že buď nebyl nalezen žádný zvukový HW, nebo tento HW neodpovídá. Nepomohl ani SR. Po odinstalaci zvuk chodí normálně.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

to by teoreticky melo byt spravne, pokud si ihned po instalaci zapnul audio stream. To pak ztlumi systemove zvuky a prehrava jen hudbu pres BT Stereo (da se prepnout v BT->Audio->Automute). Zkousel si zapnout BT Stack? Ma vic polozek, vypada trochu jinak... Muzes to kdyztak prubnout jeste jednou? O)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Zkoušel jsem to teda znova a zvuk z cihly nevycházel při žádné ze čtyř kombinací zaškrtávátek v nastavení audia (vždycky jsem pro jistotu softresetoval) ani včera, ani dnes. BT jsem měl zapnutý. Možná by to mohl vyzkoušet někdo zkušenější, třeba někde dělám chybu...

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tak ted muj problem:
    Nebudil budik a pak uz ani pripominky z kalendare!
    Dokonce prestal fungovat budik i v Mort playeru.

Vzdy kdyz sem zarizeni probudil najednou vsechny pripominky a budik zacali hrat ale leckdy tak ze sem se az lek! (Proste se to strasne sekalo)

Uz jenom samotne probuzeni systemu po stisknuti tlacitka On/Off a nasledne tuknuti na Start -> Programy a nic system stoji a nic nedela asi tak 20 - 30 vterin a pak se nejednou vse spusti!

Podle me dochazi k zamrzani systemoveho casu po vypnuti displeje kratkym stisknutim tlacitka On/Off

Rozhodl sem se ze udelam HR ale predtim jeste otestuju nejake aplikace ktere nevim jestli budou chodit a az pak udelam HR.
    Tak sem odinstaloval par aplikaci abych mel misto na nove a svete div se najednou vsechno zacalo fungovat!!!

Budik budi, pripominky pripominaji a system po probuzeni jiz 20 - 30 vterin netuhne ale muzu pracovat hned!!!

A co sem tedy odinstaloval???

Skype (konkretne ten pro LOW CPU)
    Mort Player
    Flash Plugin
    TV_PDA
    Clearnotify
    Checknotifications

A ktera aplikace to podle me zpusobuje?
    SKYPE!!!

Protoze kdykoliv ted zapnu MDA nebo ho jen probudim nebo SR vzdy po zadani kodu mi to napise:
    Chyba Upozorneni
    Aplikaci\Program Files\Skype for Pocket Pc\Skype.exe nelze spustit!
    Takze vlastne nabihal po kazdem probuzeni systemu a tuhnul mi me MDA

Prohledal sem v Total Commanderu Registry ale Skype nikde!
    Prohledal sem soubory ale Skype byl jen v nejakem logo!

Takze ted jeste vyzkousim nejake ty aplikace a pak HR protoze takovahle hlaska po kazdem zapnuti neprichazi v uvahu!!!

A Rozhodne tam uz nebudu davat Skype!

Po HR se ozvu jestli se moje predpoved potvrdi......

Testovani zdar.....

)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

postnul jsi to sem i do potizi s budikem, ale neni to bohuzel pravda. Po HR pri update ROM jsem skype VUBEC neinstaloval a problem pretrvava. To co pises mi Vario delalo taky pri kombinaci Skype s necim dalsim a neresila to odinstalace ani obou softaru, az HR (je teda pravda, ze jsem si tim moc nehral, pac HR to stejne chtelo)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od manigk
    EDIT: Uz je to vyreseno, pri ukonceni vsech dvoujtych instanci programu pres Checknotifications od Scarybear nastava problem nemoznosti synchronizace (pres USB)

Manigk
    Naprosto stejná zkušenost (

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Nerikal sem ze je to 100 procentne tim!
    Jen ze me to zacalo fungovat a tak sem se podelil o zkusenost!
    Tak to bude asi necim jinym ale me to jede.......
    Rano me budik zase vzbudil )
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    add mmoobbyy:
    Ja pouzivam pouze automaticke cisteni pres Checknotifications od Scarybear!
    Proste zaskrtnu obe dve ty moznosti v nastaveni a cistim.....
    Udelal sem to takhle uz asi dvacetkrat a synchronizace mi funguje uplne krasne!!!
    Je to nejaky divny....

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

to zool:
    mobby a ja jsme udelali to, ze jsme pres checknotifications manualne dali pryc ze seznamu stejnojmene instance calcnot.exe a repplog.exe (spelling mozna neni presny). Pokud se to pouzije normalne zadny problem neni, ovsem zjistil jsem, ze k nejakemu cisteni uz nemam duvod, nic nemam dvakrat, ani po SR.

Manigk

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Verim. Kdo vi, co vsechno bylo vlastne rozbity :? Priste, nez to spustim, mrknu, co chce vlastne mazat.

Strana 5 z 31 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 18:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11