Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 21 z 31 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 301 až 315 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od du.du
    Stava se to taky nekomu ze se maze karta???
    Stalo sa mi to úplne prvý raz po zasunutí novej karty do Varia. T.j. ešte u predajcu som kartu rozbalil, vsunul do Varia, skopíroval tam zopár vecí vrátane e-booku vo formáte *.lit, skúsil som súbory pootvárať, všetko OK.

Prídem domov, pozriem na kartu: všetko na karte vymazané, len sa tam pridal nezmyselný folder WMDRM s jedným súborom ca. 135 KB. Tak ten folder som tam nechal, ignorujem ho a karta odvtedy funguje štandardne, mám ju plnú zhruba na 33%. Vario mám ca. 2 a pol týždňa.

WMDRM bude (zrejme) niečo s ochranou autorských práv v tupom Microsoft Readeri, kašlem na to, aj tak na e-books používam Mobipocket.
    Citace Původně odesláno od du.du
    Permanentne instalovat mapy TomTom a aplikace se mi teda nechce
    Minimálne raz za týždeň kompletný obsah karty zálohujem na PC, aby nebola príliš veľká katastrofa, keby sa obsah karty poruchou vymazal. PIM dáta sú priamo na Variu, čiže sa zálohujú priebežne cez ActiveSync. Permanentné reinštalovanie programov nehrozí...

Kartu som nikdy neformátoval, nevidím dôvod. (Na predošlom PDA Acer n30 mi 2 roky slúžila 1 GB SD karta Apacer bez jediného formátovania alebo poruchy.)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Nevite nekdo jak se daji zmenit ty ikony prijatych/neprijatych/zmeskanych hovoru v registru hovoru? Ted jsou skoro stejne a rad bych je trochu upravil. Teda jestli to vubec jde, ja hledal obrazky, ale zadne jsem ve Variu nenasel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Dají se měnit. Postup je popsán na fóru www.lakeridgesoftware.com.

Takhle to mám já ...

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00133675_Screen_eIPl.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 16.6 KB 
ID: 4395  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

nestojí to za samostatný thread...obří baterie

Nováček
    Registrace
    May 2006

No, ta baterka mu bude sluset....
    Ale zase se s takovym Variem v pohode ubranis, kdyz te vecer prepadnou na ulici, pouzijes ho jako pestni klin.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

MOhl by mi nekdo poradis s Pocket Informant?
    Naistaloval jsem ho, ale kdyz jej otevru, tak PI kalendar i task je uplne prazdny...vypada to jako kdyby nebyl schopen nacist data z Pocket outooku.
    Ale kdyz v PI vytvorim udalost, tak se v Pocket outlooku i ma Today okamzite objevi.
    Co delam spatne? Proc je PI Kalendar a Tasks prazdny?

Dekuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

PI na Variu vyzerá byť dosť bugovitý. Pri navigácii cez kontextové tlačidlá resp. OK mi odmieta vytáčať telefónne čísla, registruje sa ako defaultná PIM aplikácia, aj keď som mu to už 100x zakázal, atď. atď. Sa mi zdá, že kto má SPB Diary na ploche Today, už Informanta ani tak nepotrebuje. (Aj keď možnosti editácie napr. pripomienok sú v Informantovi na oveľa vyššej úrovni než v Pocket Outlooku.)

Ďalší bug PI: v Kontaktoch ľudia alebo firmy, ktorých mená sa začínajú na väčšinu veľkých diakritických písmen (napr. Š, Č... -- Ď funguje), nie sú cez PI v Kontaktoch dostupné, keď ich prezeráš v abecednom zozname. Musíš vypnúť v PI abecedný zoznam Kontaktov a potom sa tam, v dlhočiznom zozname, zjavia aj kontakty na Š, Č... Ale to sa človek nascrolluje.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zajimalo by mne jestli se da s Qtekem 9100 pripojit i na registrovanou sit aniz bych vedel IP a aj. veci ? ..... neco jako nacerno se pripojit pres wifi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Faterson
    Pri navigácii cez kontextové tlačidlá resp. OK mi odmieta vytáčať telefónne čísla, registruje sa ako defaultná PIM aplikácia

Ďalší bug PI: v Kontaktoch ľudia alebo firmy, ktorých mená sa začínajú na väčšinu veľkých diakritických písmen (napr. Š, Č... -- Ď funguje)
    1. mě to vytáčí v pohodě
    2. default jsem povolil tak nevím
    3. edituj soubor ABCbarChar.txt (je to již zde někde řešený)

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Chcel by som sa spytat na dve veci
    1. Aky prehravac (alebo codec) potrebujem aby som cez Orangeworld mohol pozerat TV.
    2. Da sa na Variu nastavit seriovy port v BT aj na iny ako COM6 alebo 7? Ja potrebujem 5.
    Dik hocikomu za odpoved.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

TheMelin: jak si prosím tě změnil ty ikony. Anglický neumím a chci změnit jen ty ikony. Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

zde

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Bohužel, po nainstalování dotyčného "cabu" nedojde ke změně těchto ikon. Zkoušel jsem to.

thunder_
    Guest

Omlouvám se za dotaz ale po hrubém hledání jsem nenalezl nic co by mi poskytlo uspokojující odpověď.

Dá se nějak na MDA Variu zprovoznit aplikace na rozpoznávání psaného textu stylusem? Něco jako na Palmovi ? Pokud to někdo používá a funguje mu to prosím o radu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

na Variu funguje PenReader 2005 Pro od Paragon Software

Strana 21 z 31 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 19:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11