Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 31 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

mne se ty veci nastavovani podle bts moc neosvedcily. Treba na vypinani zapinani bt kvulu hf nepouzitelne, protoze to switchuje podle bts, ke ktere jsi zaregistrovany. Na hrani dobry, ale ze by to kloudne urcovalo polohu, tak to zas ne. Mnohem vice by se mi libilo neco, co umi prepnout profil pri zapnuti na nabijecku, nebo pripojeni hf....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

No a co je na tom spatneho? Proste se ke kazdemu profilu priradi ty BTS, u kterych ma dany profil platit. Doma vidim 2 BTS (tak je obe priradim k profilu DOMA), na chate vidim jen jednu (takze je to jasne) a v praci jich vidim asi 6 (takze holt vsech 6 priradim k profilu PRACE).
    Vzdyt je to uplne pohodove - jakmile program objevi novou (zatim nezaregistrovanou) BTS, tak se zepta, jak i ma pojmenovat a k jakemu profilu priradit, ne?
    Na presnejsi navigaci je samozrejme lepsi sluzba typu T-Mobile Navigator.
    Ale ma stejne dva nedostatky:
    1) Stoji nejake penize
    2) Spolupracuje pouze s GPS mapami na PC, resp. jeste jsem nevidel mapovy soft pro PDA, ktery by s tim spolupracoval. Ale treba existuje...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Je možné vyzkoušet aplikaci PocketzenPhone bez placení?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

bohuzel pouze stary PocketZenPhone Light 4.5.1

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

ten mi ale delal (4.5.xxx light) na variu paseku.....
    2JanAltman: ja mluvim o tom, ze toto mi proste nestaci. Napr. chci-li vyjit z domu k autu a tim aktivovat profil auto, tak na to zkratka zaregistrovane BTS nestaci, protoze jejich stav se na tak kratkou vzdalenost nezmeni. Chapu, ze nekomu to vyhovovat muze, mne to nestaci, takze volim pocketzenphone a profil si ve spravnou chvili vyberu rucne.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

PocketZenPhone nepoužívám, protože nehodlám platit za něco, co možná zjistím, že mi nevyhovuje.
    Momentálně používám Phone Alarm a na druhý pohled nevypadá špatně...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od JanAltman
    Dokonce jsou i softy, ktere ti automaticky prepnou profil (doma/v praci/na chate/na squashi/...) podle toho, kde se fyzicky nachazis (tedy podle tve polohy, resp. podle BTS)
    Fajne, ale pro mě nepoužitelné. Doma i v práci jsem na jedné BTS :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od ElSoft
    Prosím zastavte zde diskuzi o profilech, k tomu jsou jiná vlákna, děkuji
    OK, takže z5.
    Dotázek je následující: pořídil jsem si miniSD kartu, 1GB. Mám ji nějak formátovat, nebo záleží vysloveně na mě, jak si utvořím strukturu adresářů ? Symbian si to dělal po svém. A neporadíte soft, který zajistí automatické ukládání SMS, MMS, emailů a pod. na kartě a ne ve vnitřní paměti ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

U WM5 uz je to lepe vyresene.Pokud instalujes program na kartu, vytvori se na karte slozka Program Files,kam se ti budou instalovat veskere programy.Ted uz je to prehlednejsi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj,
    musim se podělit o zkušenosti s qtek9100. První jsem si objednal v prosinci, vydržel mi asi měsíc a přestal fungovat. Už nenaběhl. Po 3 týdnech v servisu mi dali nový přístroj. Po 3 hodinách přestal fungovat, opět nenaběhl a nešlo tam jedno tlačítko. Tak šel opět do servisu. Po 4 týdnech mi přišel a dostal jsem opět nový přístroj. Tak ho zkouším a copak se nestalo, opět nefunguje, nejdou v něm miniSD karty ( přitom karta v prvním stroji fungovala a ve čtečce karet se na ní dostanu). Mám holt velkej pech. Tohle už neni možný.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Přetala mi fungovat synchronizace složek v Outlooku v MDA Vario. Složky tam sice jsou, ale jsou prázdné. Donedávna vše fungovalo OK, všiml jsem si toho celkem náhodou. Když si však chci v ActiveSync nastavit které složky chci synchronizovat, tak mi to nabídne pouze Junk a Nevyžádaná pošta - nevíte někdo co s tím ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

smaž partnerství a vytvoř si nové, ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Už jsem to našel, bylo to ve Variu - vlastnosti outlooku - nevím ale proč se mi to samo přenastavilo.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jak je to s tim CID (un)lockem, kdyz to flashnu s unlocknutym CID a budu tam vracet origos TMO rom, vrati se tam CID lock nebo ne? Jde mi ciste o reseni nasledny reklamace v ramci zaruky. Nebo nejake jine reseni flashe?

Nováček
    Registrace
    May 2004

Kupil som si T-mobile Vario (nedotovany, plna cena) vcera a dnes som prisiel na to, ze mam na displayi jeden mrtvy pixel co furt svieti. Je to na vymenu pristroja, alebo budu spekulovat zo servisom? Resp. - je to vobec reklamovatelne?

Strana 13 z 31 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 19:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11