Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 31 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

... zaujala ma informacia o pretatovani Vario. mohli by ste napisat alebo poradit ako sa to da docielit, niekdy hlavne vo velkom excel subore by som to privital ... vdaka
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

janopi: trochu sa snaz pohladat
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12725

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jak jste to vyresili s ruzovym "t-zones" na pravem hornim tlacitku u Varia? Smazli jste ho, nebo si ho tam nechavate? Ja mam pocit, ze by me to dost iritovalo, a zase tlacitko bez popisku je celkem nevkusne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Zdravím všechny zkušené uživatele Varia!

Jsme majitelem pár hodin a stejně dlouho mám i zkušenost s něčím jiným než běžným MT.

:?: Aplikace se po klasickém "vykřížkování" neukončuje? Myslel jsem, že ano a pak jsem měl plnou paměť spuštěných aplikací. Děkuji za pomoc a omlouvám se za hloupý (pro zkušené) dotaz.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Staci nainstalovat nejaky task manager, treba SPB Pocket Plus, nebo Task Switcher. Nebo je take mozne ukoncovat aplikace v nastaveni/system/pamet.
    Tech task manageru je spousta.Staci hledat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od VitaP
    Aplikace se po klasickém "vykřížkování" neukončuje?
    Vítám mezi šílenci,
    Aplikace se opravdu neukončují při kliku na křížek, to je vlastnost WindowsMobile - Pocket PC, ale samozřejmě se to dá obejít nejrůznějšími Správci úloh a spoustu free jich najdeš zde, jeden je i součásti SPB Pocket Plus(mohu jen doporučit). Pozor potom na uzavírání poštovního klienta, je nutno nastavit výjimky, jinak dochází k dvojímu odesílání SMS.
    Doporučuji přečíst si články „Začínáte? Čtěte!“, zavírání aplikací je v toto.
    Dále si určitě přečti pravidla pro diskutující, především nejprve hledat.

EDIT: zase pozděops:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

uz v jedne diskuzi (zamrzani vysilaci casti se to resilo, ale nedoresilo).
    Dnes opet po nejake dobe problem, telefon totalne ztrati spojeni a pomuze az SR. Nevim co s tím, má někdo řešení?????

Dík
    Manigk

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

No toto robi kamosovi MDA II. Stale mu to mrzne,dovola sa na X-ty pokus,vypadne behom hovoru,nedostupny a robi podobne blbosticky. Nechapem,cim to moze byt,pretoze mne to funguje normalne. Skusil som mu dat vcera moju II-ku a hned prvy hovor to skolabovalo. Skusal aj SIM kartu vymenit v Orange,upgrade/downgrade,ale nic neposlucha. Uz som na konci s napadmi. Riesenie by som aj ja rad privital.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Naozaj sa nikto nestretol s problémom zasúvania STYLUSU do otvoru? Mne proste ten mechanizmu zachytavania pera "odišiel" pokazil sa, znefunkčnil sa neviem ako to nazvať stačí veľmi málo a STYLUS vypadne z otvoru ani sa nenazdám :-( Vôbec to nemám chuť reklamovať, ale asi budem musieť :-( Po vybratí baterky vidím na zadnej strane také 2 malé cuplíky čo asi ovplyvňujú držanie stylusu.Babrať s tým ale nebudem. :-( Shit(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jo tak to už mám asi měsíc. Ale nechce se mi kvuli reklamaci čekat na jinej přístroj měsíc, nebo déle.Kolem stylusu jsem obnotal dvakrát dokola průhlednou izolačku a stylus drží jak přibitý a navíc to není ani skoro vidět.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Kokos fakt jednoduché, a super nápad !!!! TheMelin máš u mňa jedno bezvýznamné + ale nie fakt dík. Drží lepšie ako na začiatku a vôbec to nevidno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ale zajímalo by mě, jak se testují prototypy. Určitě udělají konstrukci a pak zkouší co to vydrží a jaké je opotřebení. Takže by mne zajímalo, kolikrát vytáhli stylus pro zkoušku
    Neřeknu po roce používání, ale po čtyřech měsících je dost chabé

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Tak uz jsem taky odhalil chybku u sveho Varia. Pokud udelam standardni SR, tak po me chce pri startu PIN. Nahodou jsem vcera vytahl z pouzdra Vario a bylo zapnute a zrovna startovalo. Nabehlo pak do uplne standardniho modu, vcetne zapleho telefonu a to prosim BEZ ZADANI PINU ! Tak nevim co si o tom mam myslet :?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

mysli si o tom to, ze kdyz v takovem pripade budes chtit telefonovat tak to ten PIN po tobe chtit bude

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Horst Fuchs
    Tak uz jsem taky odhalil chybku u sveho Varia...
    Zatím vždy mi to Qtek dělal,když jsem tam měl SPB aplikace.Ty jsou skutečně pro mě nepoužitelné.Bez nich vše bez svévolých SR.

Strana 10 z 31 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 19:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11