Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 239

Téma: HTC Universal, MDA Pro, i-mate JASJAR, Qtek9000 - tipy, triky a zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Takže zde můžete navázat na předešlou diskuzi o těchto zařízení.
    Pište sem jen vaše tipy, triky a zkušenosti.

Na konkrétní problémy, jako například problém se synchronizací, založte nové téma.

Každopádně vždy použijte tlačítko hledat, aby jste se ujistili, že se daný problém neřeší již někde jinde.

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Může mi, prosím, někdo potvrdit toto: "Přes GPRS jsem přenesl pěkných pár MB dat a vše fungovalo bez chybičky. Tedy až na jednu nepříjemnou "vlastnost" - pokud přes GPRS stahujete větší objem dat (například soubor), nikdo se vám v tu chvíli nedovolá. Pro volajícího budete prostě nedostupný. Chystám se na "mobilní telefon s VGA PDA" a toto mě vyděsilo. Jelikož dost datuji, byl bych stále nedostupný. Nebo dá se "vlastnost" odstranit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Mozem to potvrdit, ano ked stahujete nieco alebo je GPRS aktivny tj prenasaju sa data tak sa na telefon nikto nedovola a to nie len na mda pro ale na ziadny mobilny telefon a to vo vacsine pripadov. Samozrejme moze sa stat ze aj ked je data aktivne hovor pride...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohuzel neda, ale pokud budete pouzivat 3G sit, tak s tim nebudete mit problem... Tenhle problem za vas v teto siti vyresili jeji tvurci...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Což znamená, že v 3G se mi lidé dovolají i když zrovna tahám 60 megovou ROMku někde z ftp nebo volám přes Skype? Už jedu témeř výhradně na 3G data víc jak měsíc, a je tedy pravda, že jsem neměl snad žádné zmeškané hovory, ale taky to je číslo jež mam zatim jen na datování, a skoro nikdo mi na něj nevolá, takže tuto vlastnost zatim ověřenou nemam.. Takže jak je to?

Edit: teď mi došlo, že když tu mam na stole dva Universaly, a jednu Nokii, mohu si to snadno ověřit v praxi sám. :yes: Jdu na to, dám vědět.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Děkuji za vysvětlení. Z recenze jsem to pochopil tak, že je to vlastnost HTC nikoliv "špatně" navržené vlastnosti sítě GSM. 3G síť prozatím ve svém regionu asi nevyužiji.

Pak bych měl ještě jeden dotaz, modelový. Pojedu autem, jsem navigován Dynavixem (spojeno přes BT s GPS), přes GPRS přijímám Live informace o dopravní situaci a někdo mi volá. A jelikož mám BT HF sadu, chci hovor přijmout přímo do ucha. Bude tato kombinace fungovat? Tedy na HTC pro.

Po vašem vysvětlení jsem jej vzal na milost a opět o něm uvažuji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Neviem, asi som to napisal spatne.
    Ak je aktivne data cez GPRS tj. data su prave prenasane, je mala pravdepodobnost ze sa niekto na dany pristroj dovola a je to jedno ci je to HTC alebo NOKIA alebo SE.

Co sa tyka prenosu DI tak ako som uz spominal, ak je pristroj pripojeny do siete a neprenasa data hovor pride, ak prave prenasa data tak je mala pravdepodobnost ze hovor prijmete...

Bohuzial 3G na SK som este nemal moznost vyskusat takze k tomu sa vyjadrit neviem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Což znamená, že v 3G se mi lidé dovolají i když zrovna tahám 60 megovou ROMku někde z ftp nebo volám přes Skype?
    Presne tak a s 3G nikdy jinak...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od scenic
    Neviem, asi som to napisal spatne.
    Ak je aktivne data cez GPRS...
    Nenapsal, již jsem to pochopil.
    Citace Původně odesláno od scenic
    Co sa tyka prenosu DI ...
    Ano, rozumím, jde mi v tuto chvíli o tuto "vražednou" kombinaci. Protože je to nyní dost horký kandidát na upgrade mých dvou PDA a mébla na jeden HW.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Yankee.106
    1. ...že je to vlastnost HTC nikoliv "špatně" navržené vlastnosti sítě GSM. 3G síť prozatím ve svém regionu asi nevyužiji...

2. Bude tato kombinace fungovat?
    1. Je to chyba v navrzeni site. Bohuzel, kdyz vznikalo v 80. letech GSM, tak jeste nikdo netusil, kam se to az dostane...
    2. Pokud budete v regionu, kde neni signal 3G a budete v dany moment stahovat data, tak to fungovat samozrejme nebude.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    ....tak to fungovat samozrejme nebude.
    Uff jsem to blbě vysvětlil. Myslel jsem kombinaci, kdy mi běží navigace, tedy GPS je připojena přes BT, přes GPRS přijímám DI (v době stahování aktuálních dat nejsem na příjmu GSM-telefonu), mám připojené BT HF sluchátko (proč platit pokuty) a pokud mi někdo zavolá tak budu schopen tento hovor přijmout. S tím, že ostatní aplikace samo běží dál (GPS BT, DNVX, BT HF, GPRS). Je to asi maximum, co bych si od tohoto HW představoval a splňovalo to mé současné myšlenky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud se ten clovek dovola , tak samozrejme ano...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ahojte, toto som nasiel vcera na xda-dev. Kedze moja znalost anglickeho jazyka je dost mizerna mohol by mi sem niekto o tom hodit nejaky kratky suhrn. Dikes velmi pekne...
    Co som z toho pochopil je ze v druhom januarovom tyzdni by mala vyjst nova ROM-ka pre nase tehlicky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mám ještě jeden dotaz. Předpokládám, že HTC nevibruje jako standardní mébl a jsem nyní zvyklý, že mi hovor, pokud mám připojenu BTHF, do ní předá automaticky po druhém zazvonění. Může mi prosím někdo, kdo toto používá odpovědět, zda-li se mobilní část takto taky chová?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ano, pokud máš spárováno MDA s BlueTooh headsetem, headset máš zapnutý, hovor je samozřejmě nasměrován okamžité do headsetu a začne v něm normálně vyzvánět. Taktéž funguje hlasové vytáčení přes tento heaset, stačí zmáčknutím headset aktivovat, zašeptat jméno, a MDA to jméno okamžitě vytočí. :yes:
    Jinak samozřejmě Universal má vibrace tak jako každé jiné MDA.

Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 13:03
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 18:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10
  4. Reakcí: 427
    Poslední příspěvek: 07-01-2006, 01:13