Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 239

Téma: HTC Universal, MDA Pro, i-mate JASJAR, Qtek9000 - tipy, triky a zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

David co to presne je?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Me SPB software s vyjimkou Diary nikdy nic nezpomaloval. Diary je straslivej brak, ale treba takovej SPB Plus mi praci s Universalem jiz mesice ulehcuje a zrychluje.. :yes:
    Jinak, ten Pocket Weather zkusim, davam pocasi na Today screen posledni sanci, jestli ani tohle nebude korektne fungovat, budu si pocasi zjistovat pres internet manualne. Misto toho aby mi to zarizeni praci ulehcovalo a vydelavalo si tak na sebe, pridelava mi jen praci a starosti, stale resit nejake nefunkcni a polovicate funkcni aplikace, uz je mi z toho nevolno..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Naprosto ti rozumim. Jenze to je asi dan za WM5. Nekdy si rikam, ze ten cas straveny nad zkousenim co funguje a co ne bych chtel mit placenej
    Misto SPB mam SBSH Pocket Breeze, Contacts, Launcher a Weather a cas jakehokoliv navratu na plochu ci manipulace s ni je tretinovy. Az bude ss pred HR, vyzkousej to.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ktery soft ti nahrazuje spravce uloh? Ja mam SPB Plus nadherne namapovany na jednotlive klavesy, nemusim sahat na displej a pohodlne prepinam a zaviram aplikace pomoci nej. Jak resis ukladani stranek a otevirani vice oken v internetu? Ja pomoci SPB Plus.. Mas za nej v tomto nahradu?..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No, to je prave to co mi z SPB Plus chybi. taskmanager mam momentalne MagicButton (zadnej zazrak). Pro IE bohuzel nic rozumneho krome SPB opravdu neni. Kazdy den jak na modlu kouknu na www.multiie.com, kde slibuji verzi pro WM5. Jinak zkousim Operu a NetFront, ktery (aspon podle zkouseni a testu) posramoti IE natolik, ze zacne padat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od scenic
    David co to presne je?
    To je podpora pro BT stereo sluchátka v kvalitě která se dá poslouchat ...

OT: Jinak k ostatnímu ... často se všichni bavíte o počasí .. proč je to tak důležité? .. mimo to že to vypadá efektně? Kdyby jste byli ženský tak dejme tomu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No, když občas jezdíš po republice, tak se hodí kouknout se do jakýho marastu jedeš ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

A co tak skusit Weatherpanel od Marsware.net? Mam nainstalovanu (a oficialne zakupenu) verziu 2.5.0 a program je stabilny, rychli. Animovane ikony mi taha z karty a ziadne spomalenie. Podpora weatherimage ktore si mozes zadefinovat ka danym mestam. Skusal som aj SPB a a ten SBSH ci ako sa to vola ale tento soft u mna jednoznacne vyhrava.
    Blizsie info tu alebo tu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od davidkm
    To je podpora pro BT...
    Tak tu by malo byt k tomu nieco blizsie, uz sa to posuva z druheho januaroveho tyzdna na 1Q 2006 :?. Dufam ze tam doriesia aj ten Pocket Outlook a stahovanie mailov.

Iank som minule zaexperimentoval. Nakolko to na Variu funguje tak som prekopiroval jedno dll ktore by to mohlo mat na starosti z varia do Pro a cuduj sa svet ono to neslo a musel som HR :-(. Ale naolko pred tym som bol tak sikovnyze nejak sa mi podarilo zmazat ExtROM tak flash. Takze ponaucenie z tohto pripadu? Neexperimentovat!!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Když už píšeš o tom HR ..ještě v minulé diskuzi jsem psal o problém se synchronizací .. takže nakone HR .. ale co jsem zjistil ,.... po odemčení ExtROM jsem smazal některé CABy (pouze smazal!!, nic jiného).. ty velké jako skype apod a volné místo jsem nezískal ... a po HR .. žádná hláška že něco chybí, najednou 37MB volného místa :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

ja ked spravim HS a odinstalujem skype, backgamon a nejaky antivirak tiez som na tom zhruba rovnako.
    Teraz ked mam vsetko nainstalovane, v pristroji mam weatherpanel a spb pocket plus co je dokopi okolo 6MB plus nejake malickosti tak mam okolo 30MB free. A z ExtROM-ky som nic nemazal. Stacilo odinstalovat tie veci co si tam dava automaticky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Mě odinstalace sice místo uvolnila, ale stále jsem na tom nebyl tak dobře jako ted .. ale je pravda, že jsem tam mohl mít spoustu balastu ze zkoušení všeho možného ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

A inak Pocket IE strasne vela miesta zozerie, z casu na cas treba premazat lebo je jak rakovina...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Tu som nasiel novu radio verziu 1.06.00 . Neskusali ste ho nahodou niekto? Som na lyzovacke takze sa k tomu momentalne nedostanem. Za pripadne info, postrehy vopred dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zkoušeli, už od předvčerejška jej mam v cihle. Jede zatim ok.

Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 13:03
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 18:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10
  4. Reakcí: 427
    Poslední příspěvek: 07-01-2006, 01:13