Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II a Bluetooth rádio

Feel_ce4you (45)|6.1.2006 16:11
Přemýšlím o nějakém novém autorádiu s mp3 a při listování nabídkami jsem narazil na jedno zajímavé řešení.

Jedná se o TOHLE autorádio Orava AR-106. Značka Orava ve mně sice nevzbuzuje úplnou důvěru, ale specifikace jsou více než zajímavé a hlavně především zajímavá je cena kolem 6tis CZK. Byla by fakt bomba vidět na autorádiu přímo kdo vám volá, přečíst si SMS, nebo vytočit číslo a všechny hovory automaticky slyšet přes audiosystém auta. Jen si nedokážu představit podporu ze strany výrobců telefonů a jestli je tohle všechno(nebo alespoň část) možné využít s MDA II.

Obdobné řešení nabízí třeba TOHLE DĚLO od Pioneeru, dá se sehnat za 11.300,- ale je to pořád balík :$:

Chtěl bych se tedy zeptat jestli náhodou nemáte někdo zkušenost s tou Oravou a párování s MDA II, nebo případně s kombinací jakéhokoliv jiného BT autorádia s MDA II. Díky moc.
pekro (346)|11.1.2007 09:58
Vím, že se jedna již o rok starou diskuzi, ale mužu jen doporučit.

Zkoušel jsem již tři pevné bletoothHF do auta. Všude byl nějaký problém.
Zpetná vazba
Druhá strana slyšela mně i sebe asi 4x. Prostě nepoužitelné.
Zkoušeno na MDA III a rw6815

Nyní jsem si koupil (4950,-Kč) toto autorádio s integrovaným BT a fakt super. Spokojenost 200% (testováno na HP rw6815)

HF Funguje jak má, hlasitost a srozumitelnost na obou stranách OK.
Na displeji vidíte kdo vám volá.:)
MDA mám stále za opaskem. Pokud chcete volat, jednoduše vytočíte telefonní číslo přes panel autoradia, nebo přes IRDA dalkové ovladání.
Je tu možnost i uložit 10 čísel jako rychlou volbu.
Ukládá se posledních 10 odchozích a příchozích čísel.
Snadná instalace jen zasunete ISOkonektor. Mikrofon je na panelu autorádia.

SMS si samo na dipleji radia nepřečtu a Hlasové ovládání taky nefunguje. To už je ale problém OS. I tak mně překvapila funkčnost odesílání čísel na autoradio a volání pře klavesnici autorádia.

Co se audio kvality týka taky naprostá spokojenost. Široké možnosti nastavení... . To už si ale přečtete v každé recenzi.
jval (453)|11.1.2007 13:20
A mužes pustit info jakýže jsi to přesně koupil radio??


díky

EDIT: Aha, sorry, už to vidím v podpisu.
pekro (346)|11.1.2007 13:27
To co je v prvním příspěvku popsané
Orava AR-106

http://zbozi.seznam.cz/?q=AR-106&order=cheapest&minPrice=&maxPrice=