Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navrat synchronizace pres wifi? Aneb AirScanner AirFix beta

cenebris (144)|6.1.2006 12:29
Jak jsem cetl, tak par lidem docela chybi zablokovana moznost synchronizace pres wifi v nejnovejsim activesyncu. Takze snad se nekomu bude tato nalezena a prelozena informace hodit:

V pameti pda se nachazi program, ktery blokuje navazani synchronizace pres wifi. Jednim z moznych reseni je darmova aplikace AirScanner AirFix, ktera se snazi zablokovat program blokujici synchronizaci po wifi :D Predtim staci v firewallu povolit sdileni souboru a tiskaren, a pak uz jen zapnout wifi a zmacknout SYNC v ActiveSync na pda. Preji hodne uspechu :)


Primy CAB



PS Nebijte mne, pokud to uz tady bylo :)
beecher (9270)|6.1.2006 12:53
Oh yes! :yes: :D
pslany (130)|6.1.2006 15:18
Asi si sedim na vedeni, ale kde nastavim na PC moznost synchronizace pres sit? Lze tedy aplikovat navod na nastaveni pres wifi uvedeny na tomto serveru? Mne se to zati nedari.
beecher (9270)|6.1.2006 15:28
Je potreba akorat zapnout na PC na WiFi sitovem pripojeni sdileni souboru a tiskaren, melo by to pak fungovat samo.
pslany (130)|6.1.2006 15:37
na wifi adapteru mam moznost akorat zapnout sdileni pripojeni k internetu ,,,
beecher (9270)|6.1.2006 15:48
Na prvni zalozce je v seznamu Sdileni souboru a tiskaren, tak to zapnout... Pripadne je to nutne nainstalovat. Doporucuji take v rozsirenem nastaveni TCP/IP zalozka WINS zapnout NetBIOS over TCP/IP.
Krevety_tvf (143)|6.1.2006 16:50
The result of this feature removal is that any ActiveSync session (via Bluetooth, IR, or USB) will immediately disable your network connection. Our AirFix program will give the control back to you, which is where it belongs. Please note, you will not be able to sync over a wireless link, just use the network while synced to the PC.

Pokud umite anglicky, pak je vam vse jasne...
milennium (336)|6.1.2006 18:18
Vše nastaveno,ale co se má a kde v samotném ActiveSync zapnout ? Jako připojení tam je jenom COM,Ir a BT...
Saman_ce4you (1451)|6.1.2006 21:33
Me se to nedari, mam Ad-Hoc pripojeni, staticky IP, na Wireless adapteru v PC sdileni i NetBios over IP. Ale kdyz dam v PDA sync. tak to rychle probehne a nic..
Barbados (189)|6.1.2006 21:53
ahoj tak me se to taky moc nedari , pokazde mi na pda vyskoci prihlaseni do site , Moje VPN, uzivatel ,heslo , domena , a tim sem skoncil ....
beecher (9270)|7.1.2006 09:13
Zpatky na stromy, viz krevetyho prispevek.

Ach jo... :oops: :? :sarcastic: