Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eurotel Smartphone

hybo (3107)|25.6.2003 02:35
Tak co, je tu niekto, kto to u pouziva ? Ake mate skusenosti ? Ja som to mal na testovanie pred nejakym casom a povedal som si, je to sr......., teraz to pouzivam ako valstne stroj a musim povedat, ze to ma nieco do seba. Iste, zamrza to, hodiny bezia, niekedy sa chudak z toho ide zblaznit (ja tiez), ale inak ..... . Hned, ako na to pripravim Plus! for Smartphone Edition to bude genialne. Co Vam chyba ? Mate nejake veci, ktore by sa mali zlepsi, doplnit, opravit ? Co vas vytaca a co tesi ? Nemate problemy som SIM Toolkitom (ja mam eBanku a SIM od Tmobilu a casto sa mi hlasi, ze SIM Toolkit nie je pristupny:-(. Stava sa vam, ze sa nevypina display pri prehravani ? Mate problemy s reminderom kalendara ?Tiez sa vam zda strasne nechutny ten joystick ? Co dalej ? ........
Martin Hanzal (132)|25.6.2003 09:13
Ten kdo si koupil toto zařízení nabízené erotelem musí být úplně ale úplně vymaštěnej. Známej si to pořídil (měl Nokii 9210) a teď hluboce lituje. Jasná volba je NEBRAT!
milennium (336)|25.6.2003 09:33
No vymaštěnej jseš možná jenom ty....N9210 je dost velká a těžká cihla a navíc ještě Nokia,bez GPRS....Měl jsem ji dvakrát a už bych ji nechtěl ani za 5000,- ....Smartphone je docela libový,je malý má super displej,je rychlý (rychlejší než 9210i),super synchronizace má GPRS,výborný signál a výborný reproduktor atd.Jednoznačná volba je Smartphone.
hybo (3107)|25.6.2003 09:52
vymastenej jsem, ale ne proto, ze mam smartphona :-) Ale taky nazor. Kazdopadne Komunikatory od nokie jsou zajimave, ale trosky zastarale. A hlavne jsou to 2 odlisna zarizeni principem. Smartphone ma byt "jednorucne" zarizeni, komunikator nokia jednou rukou akorat tak vytocis a tedy spise ho porovnavej s XDA-MDA-Dataphone a pak je volba taky jasna :-) Jo, reproduktor, tem me trosku stve, moc vysek a dost slabej, neni mozne oddelit hlasitost pri volani od hlasitosti systemu a tak, ale na vsem budu pracovat :-)
Pavel Koza (4761)|25.6.2003 10:00
Tez si nepripadam vymastenej, nicmene ke Smartphone mam plno vyhrad. Pripravuju recenzi, takze jen telegraficky: pomale, obcas zatuhava, pomale, obcas blbne podsviceni, pomale, kterej *@#@%! vymyslel, ze to tlacitko na sluchatkach je jen pro prijem hovoru??? Jedu autem, nekdo zavola, ja to zvednu, domluvime, a pak uz se jen modlim, aby clovek na druhem konci zavesil. Protoze pokud ne, tak musim zastavit, vyndat telefon a hovor ukoncit!!! Ach jo..., relativne nizka zivotnost baterii, ten dodavanej fotak je neuveritelna traparna, na joystick si clovek musi zvyknout, nemuzu synchronizovat Inbox s desktopem a zaroven mit POP3...

Tim nerikam, ze jsem s timto zarizenim nespokojen, je to bozi hracka, ale je tam dost veci, ktery by se daly zlepsit.
null (0)|25.6.2003 20:33
Mel jsem to stesti mit oba dostupne SmartPhone na testovani - Orange SPV i ted EuroTel SmartPhone.
Zarizeni se nedaji srovnat - EuroTeluv SmartPhone ma nesrovnatelne lepsi zpracovani (plasty) a hlavne o hodne lepsi joystic. Proto nepovazuji ET joystic za katastrofalni - Orange ma nemozny.
Co se tyce rychlosti a zamrzani - moc mi pomohl SW od Binarysu - TaskManager! Bez nej si to nedokazu predstavit. Taky File Explorer je uzasna vec -> doporucuji nainstalovat: http://www.binarys.com/smartphone/default_en.asp
Co je podle me nejuzitecnejsi na SmartPhone je synchronizace s Mobile Information Serverem pres GPRS - to je novy rozmer vyuziti telefonu k ziskani onformaci z MS Exchage - oproti XDA je to konecne pouzitelne jako PDA i telefon zaroven!
Headset - ano tlacitkem lze hovor pouze prijmout a ne ukoncit, ale to uz zname z XDA zařízení - MDA a DataPhone :-(
Hry pro SmartPhone jsou uzasne..

Doporucuji stranky se SmartPhone FAQ:
http://www.smartphone.com.hk/web/support_faqs.htm
http://www.smart.com.ph/SMART/Products/Smart+Amazing+Phone/Tips+and+Tricks/

SmartPhone je vsak stale v plenkach a je pouzitelny jen pro technologicke nadsence, kterym nevadi slozitejsi nastavovani, ktere ne vzdy funguje podle jejich predstav... :-)
Stal jsem se vsak za tyden pouzivani SmartPhone jeho plnym nadsencem - ze zacatku jsem byl sice taky skeptik, nyni vsak po nem touzim...!
hybo (3107)|26.6.2003 08:13
Jo, vcera jsem nahodou zjistil,ze podrzenim zlozeni hovoru (cerveneho sluchatka) se dostanete do lock klavesnice bez pomaleho quick listu :-) super
null (0)|26.6.2003 08:32
:-)
Je to popsano v manualu - ale kdo cte manual, ze? :-))
Kompletni manual je na
http://www.eurotel.cz/subSite/cz/smartphone/zpravy.html?docID=24410
hybo (3107)|26.6.2003 09:12
No, ja ho mam v PDF, tisteny a taky ke vsem jeho klonum,ale presn, kdo to cte. Co hezkeho mi jeste poradis, at se pak za pul roku netresnu hlavou o zed, jak jednoduche to bylo ? :-)
null (0)|26.6.2003 17:28
Co za to :-))
...
1. No ja nevim - hlasity odposlech behem hovoru je stejny jak na XDA = podrzeni zeleneho tlacitka. Deaktivace je stejnym zpusobem.
2. pekna je funkce je zamknuti telefonu behem pohotostniho rezimu - tim myslim nejen zamknuta klavesnice ale i neco jako login do zarizeni (~ heslo do PDA) - to u telefonu neni zvykem..
3. preruseni vyzvaneni a pritom hovor neprijmout ani neodmitnout - staci pouze zeslabit reproduktor
4. pridani vlastniho vyzvaneni: nutno vytvorit slozku: Smartphone\IPSM\Application Data\Sounds a do ni nakopirovat zvoneni (WAW a MIDI)
5. vlastni obrazek na plochu - 176x200 pixel JPEG
6. SmartPhone se zrychli, pokud se vypne zvuk klaves: A) Programs>Settings>Sounds B) zmenit "Keypad Control" na "None"
7. ...hard reset zarizeni : http://www.smart.com.ph/NR/exeres/1252E3DB-4409-493E-8B7E-1B20819B6604.htm

Enjoy :-)

HonzaZ.
hybo (3107)|26.6.2003 22:41
1. jo jo, to zname :-)
2. no, to ja nepouzivam stejne jako PIN :-)
3. nahodou zjisteno :-) podobne, jako na Ericssonu myslim
4. jasne, mam tam toho, kolegove jsou mim matrixem hroooozne nadseni, stejne, jako tlacenkou k snidani :-)))
5. jasnacka, je i designer a prave delame vlastni, promakany, kde si nastavite vse od polohy a obsahu, az po .......
6. jo jo, to delam automaticky a mam nejake utility, ktere to jeste urychli, asi nejaka nastaveni v registrech
7. no to jde pres bootloader starsi verze, kteri tam ted mam, pac jinak nych ho neodblokoval a nemohl tam pozuivat tmobile :-)

dikec

Martas_ce4you_oldd (13)|27.9.2003 17:31
Prosim, poradi mi nekdo, kde sezenu nejake hry a vice programu pro smartphone? Take si nevim rady, jak nainstalovat hry a programy, ktere jsou na dodavane sd karte. Mam ho teprve dva dny a zadne pda jsem nikdy nemel. Jen PC a Ericsson T65. Predem diky.
Pavel Koza (4761)|27.9.2003 20:48
[QUOTE="Martas"]Prosim, poradi mi nekdo, kde sezenu nejake hry a vice programu pro smartphone? Take si nevim rady, jak nainstalovat hry a programy, ktere jsou na dodavane sd karte. Mam ho teprve dva dny a zadne pda jsem nikdy nemel. Jen PC a Ericsson T65. Predem diky.[/QUOTE]

S programy je to dost bida... Zkuste trebas Handango

Zkuste kartu vyndat, pak ji dejte zpatky, a vyberte pozadovanou aplikaci. Ale jedna se vesmes o dema...
dvcompt (15)|22.4.2005 16:11
jak udelam hard reset na eurotel smartphone I. díky