Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kontakty a kategorie

mtcz (4)|5.1.2006 16:52
Existuje nejaky pim, kde bude mozne kontakty filtrovat dle kategorii? Jak to dela defaultni aplikace je dost pres ruku. Libil by se mi podobny system jako ma PalmOS (tedy jeho zabudovane aplikace): V pravem hornim rohu se prepinaji skupiny.
Kato_ce4you (970)|5.1.2006 16:56
Jak to myslis? Jako aby se dovolali jen lide z urcite skupiny? To umel docela dobre tusim jak PhoneAlarm, tak snad i PocketZenPhone...
ElSoft (1244)|5.1.2006 17:40
Tak take nevim zda myslis klasickou aplikaci Contacts, nebo jak by bylo logicke v tehle Diskuzi filtrovat volajici, nebo neco podobneho kazdopadne zkus nejdriv hledat nez zalozis nove tema.
treba Pocket Informant, nebo jak uvedl Kato PhoneAlarm, ci PocketZenPhone
daww (687)|5.1.2006 20:46
Tak bych to typoval, že má autor na mysli aplikaci pro práci s kontakty a hledání v nich třeba podle kategorií a pod. Dobře to zvládá např SPB Diary.
mtcz (4)|12.1.2006 09:42
Tak jsem vyzkousel ledacos a nejlepe mi vyhovuje PocketBreeze s ContactBreeze. Pocket Informant je hrozne komplikovany, spdDiary zase neprehledny. Ale to je jenom muj nazor.

Ve skutecne jsem chtel najit telefonni cislo tim, ze nejdrive vyberu kategorii a potom osobu. (Sem to tam nejak nenapsal :-) )

Filtrovani volajicich by se mi taky libilo, takze jeste zkusim phoneAlarm. PocketZenPhone jsem nenasel - leda verzi, ktera nebeha na WM5 (nemate nekdo link na vyrobce?)
Kato_ce4you (970)|12.1.2006 10:26

Hned prvni odkaz je na oficialni stranky PocketZen Phone
Jinak jeste na odliseni volajicich (dle vyzvaneni ap.) je dobrej MortRing (i kdyz tohle snad uz umi WM5 primo - ale rozhodne WM5 neumi priradit ruzne zvuky SMS). A na filtrovani volani je tusim Call Blocker a ten je snad dokonce i freeware nebo trial - ted nevim... rozhodne to ze jsem sem soupnul odkaz neni v rozporu s pravidly ce4you :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2006 15:29
Kromě Pocket Informantu můžeš vyzkoušet i Agenda Fusion. Oba jsou sice velcí mološi, ale umí toho opravdu hodně. Zkoušel jsem i jiné podobné softy, ale nic rozumného jsem nenašel. Většinou zabíraly jen o málo méně místa v paměti i při spuštěné aplikaci a některé neuměly ani to, co umí defaultní aplikace v PDA.

Místo Pocket Breeeze můžeš vyzkoušet ve spojení s Pocket Informantem aplikaci PIToday.