Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 aka MDA Vario a bluetooth handsfree

JecminekMaselnik (464)|4.1.2006 19:59
mam BT handsfree sonyericsson hbh-662 a nefunguje mi hlasove vytaceni. Presneji zmacknu na HF tlacitko pro hlasove vytaceni, ozve se pipnuti HF, slysim sum, reknu jmeno a nic, po chvili sum skonci, hf po time outu pipne a je po vsem, ani opakovani postupu nepomuze.
Pokud telefon v prubehu "sumu" po pipnuti zapnu, vidim na obrazovce hlasku o nemoznosti detekovat hlasovy vstup.
Pokud to same udelam se zapnutym telefonem, ozve se pipnuti HF, na obrazovce se objevi plocha hlasoveho vytaceni, na displeji utika teplomer, ja reknu jmeno, na displeji se objevi jmeno kontaktu a vesele se vytaci.
Dela vam to prosim nekomu take, pripadne nemate napad, jaxe problemu vyhnout? Prijem hovoru je bez problemu, i kdyz je pristroj ve "vypnutem stavu" tedy vypnuty kratkym stiskem power, kdy diody blikaji (timto stavem myslim vypnuti ve vsech mnou zminovanych pripadech).
JecminekMaselnik (464)|9.1.2006 08:42
prosim, to nikdo z vas nepouziva BT sluchatko a hlasove vytaceni s telefonem, abych alespon vedel, kde hledat chybu, zda v HF, telefonu, obsluznem softu...
JecminekMaselnik (464)|28.1.2006 18:45
ke svemu velkem prekvapeni jsem zjistil, ze tady asi nikdo nepouziva bud BT HF, nebo alespon toto v kombinaci s hlasovym vytacenim. Vyse popsany problem u mne vyresil update rom na 1.6.7.1
Scythe_ce4you (130)|28.1.2006 19:18
--- sorry nevsimol som si temu .... skusal som wizarda z 3 typmi bt hf a so vsetkymi bez problemu po stlaceni sa ozve take hlbsi ton a nasledne mozem hlasom vytocit alebo spustit aplikaciu.... skusal som aj skryt wizarda aby som skusil ci moj hlas snima bt hf alebo mic na wizarde ale slape ok... jediny problem je z dosahom ... ked mam wizarda vo vrecku nohavic alebo zipsnuty v bunde neni tak cisty prijem
Scythe_ce4you (130)|28.1.2006 19:19
btw skoda ze wizard nepodporuje prenos tonu vyzvanania do bt hf .....
JecminekMaselnik (464)|28.1.2006 22:13
podporuje prenaseni vyzvaneciho tonu do HF, aspon do meho se hbh662 ano.
Scythe_ce4you (130)|28.1.2006 22:28
potom to musi byt versiou firmwaru... asi nieco upravili v bt ci nie?
JecminekMaselnik (464)|29.1.2006 12:18
prenaseni vyzvaneciho tonu mi fungovalo vzdycky, s puvodni romkou qteku, jenom neslo hlasove vytacet pri vypnutem zarizeni.
Scythe_ce4you (130)|29.1.2006 13:31
zs puvodni romkou qteku ... ta je asi ina ako tmobilova mne to neslo na 3 hfkach a to boli - panasonic BHX70A , Jabra 250V , ani Pioneer

btw.. ked ti pride smska a mas bt hf na uchu zaznie ti zvuk prichozej smsky v hf?
JecminekMaselnik (464)|29.1.2006 22:04
nee, smsku v hf neslysim, ale to mne netankuje, v aute na ne stejne neodpovidam.
Scythe_ce4you (130)|30.1.2006 01:16
no urobil som upgrade na novu cesku verziu ale nepomohlo to , pocujem len pipanie bt hf ako zvonenie ale tu mp3ku v uchu nepocujem ... ty ano? divne

mimochodom na displayi sa ti ukazuju cisla alebo mena volajucich?
JecminekMaselnik (464)|30.1.2006 08:54
pockej, to jsme si nerozumeli! Ja myslel vyzvaneci melodii jako vyzvaneci ton pri volani z hf. Zvoneni mp3 neslysim, to slysim normal znoveni hfcka. To je ale taky vec co je mi ukradena, spis mi vadi, ze Vario neumi automaticky spojit hovor do HF.
janopi (19)|5.2.2006 00:39
... mám presne kombináciu (VARIO a HBH662 ... mal som kedysi P900) ako JecminekMaselnik. Po upgrade novej ROM z T-MOBILE.CZ, nemám žiaden problém ako JecminekMaselnik. Raz sa mi stalo, že sa zvonenie prenieslo aj do sluchátka. Ale od vtedy (cca 2 týždne) už nie. SMSky mi taktiež "nehlasi" ... to mi nevadí ale na display HF zobrazuje len číslo ktoré volá a nie meno zo zoznamu. ... škoda :(
mnehyba_ce4you (26)|26.11.2006 18:20
Mi to MDA Variu s BT Perfect (od T-Mobile) taky jaksi zlobí. Vyzvánění v HF je slyšet potichu, nejde zesílit a kromě toho je to jakési interní z HF. Nevíte někdo, co s tím? A Taky nejde (asi ne) přesměrovat audio výstup do této HF? Rád bych poslouchal MP3 přes ono HF. Díky
mnehyba_ce4you (26)|26.11.2006 18:23
Mi to MDA Variu s BT Perfect (od T-Mobile) taky jaksi zlobí. Vyzvánění v HF je slyšet potichu, nejde zesílit a kromě toho je to jakési interní z HF. Nevíte někdo, co s tím? A Taky nejde (asi ne) přesměrovat audio výstup do této HF? Rád bych poslouchal MP3 přes ono HF. Díky
mnehyba_ce4you (26)|26.11.2006 18:29
Mi to MDA Variu s BT Perfect (od T-Mobile) taky jaksi zlobí. Vyzvánění v HF je slyšet potichu, nejde zesílit a kromě toho je to jakési interní z HF. Nevíte někdo, co s tím? A Taky nejde (asi ne) přesměrovat audio výstup do této HF? Rád bych poslouchal MP3 přes ono HF. Díky