Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozhozeny displej

null (0)|24.6.2003 21:18
Mam takovyto problem: kdyz zapnu iPAQ3870 vzdy se mi trochu "rozhodi" kalibrace displeje a pokazde kdyz iPAQ vypnu a zapnu je to horsi. Kdyz displej nakalibruju a dam restart, deje se to po nekolika zapnuti/vynuti znova. Nemate nekdo podobnou zkusenost, nebo radu co s tim??? Pred tydnem jsem delal HardReset a znova jsem nainstaloval vsechny programy (ktere pred tim bezely bez problemu). A ted se mi nechce tento problem znovu resit Hard resetem :(((
Pavel Koza (4761)|24.6.2003 21:25
Jelikoz nejakeho ftipneho vira muzeme temer vyloucit, navrhuju zatnout zuby, udelat HW reset a testovat (aniz byste instaloval dalsi programy). Pokud to bude delat stale, je pristroj zraly na reklamaci. Pokud ne, ceka Vas piplacka zjistit, jaka aplikace to ma na vedomi. I kdyz ja bych to spis videl na ten HW problem...
hybo (3107)|24.6.2003 21:27
predtim bych zajistil posledni ROMku, updaty a tak.
null (0)|25.6.2003 12:05
Novou ROMku jsem nainstaloval, mam posledni verzi 2.20 i posledni update, ale nic :( vzpominam si ze uz se mi tento problem jednou prihodil, ale porad nemuzu prijit, ktery program to dela :(((
PeZ_ce4you (130)|21.7.2003 19:07
[QUOTE="Anonym"]Mam takovyto problem: kdyz zapnu iPAQ3870 vzdy se mi trochu "rozhodi" kalibrace displeje a pokazde kdyz iPAQ vypnu a zapnu je to horsi. Kdyz displej nakalibruju a dam restart, deje se to po nekolika zapnuti/vynuti znova. Nemate nekdo podobnou zkusenost, nebo radu co s tim??? Pred tydnem jsem delal HardReset a znova jsem nainstaloval vsechny programy (ktere pred tim bezely bez problemu). A ted se mi nechce tento problem znovu resit Hard resetem :((([/QUOTE]

Asi zklamu, ale měl jsem stejný problém. Po hard resetu vše týden šlapalo bez problémů, ale po týdnu se zmatek na displeji vrátil. Zkoušel jsem ještě několikrát hard reset, ale poté mi došla trpělivost (když jsem se nedostal ani přes úvodní kalibraci displeje po hardresetu) a využil jsem care pack a mám nový kus. Takže vše je o hardware.