Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha všech dat MPX220

woot (13)|4.1.2006 08:48
Zajímalo by mě, co používáte za prográmek na zálohování všech dat z telefonu.

Pokud používám Sunnysoft Backup Manager for SmartPhone nejsem si jistý, zda mi zazálohuje třeba i programy (př. CodeWallet) a jejich data, které jsem tam nasypal. :?

Existuje něco jako se dělá na PC"obraz disku"? (Po zformátování se jen nahraje z CD/DVD na disk a vše je v pohodě) :D

Díky moc za odpovědi
Ivo Pokorný (400)|4.1.2006 08:57
Pouzil jsem Sunnysoft Backup Manager for SmartPhone pro zalohu a obnovu dat a programu po upgrade FW a zatim jsem nasel vsechno co jsem tam mel pred tim. Ale konkretne CodeWallet nepouzivam.
woot (13)|4.1.2006 09:04
Takže to zazálohovalo i nainstalované programy? Tak to je potom v pohodě a věřím, že udělá i ty data. Snad :sarcastic:
usak_usak (5)|30.1.2006 18:37
Ahoj, pokouším se udělat zálohu, abych mohla nechat nainstalovat novou verzi systému a nějak mi to nejde. Ten Sunnysoft BackUp Manager píše, že nemá dost místa. Jak velkou paměťovou kartu používáte? Nějak se mi to ale nezdá, proč celému telefonu by ta karta stačila a na zálohu to nestačí? Co dělám špatně? Mám tam asi 27MB místa a nainstalován jen ten pack od Sunnysoftu. Plus nějaké smsky a kontakty. To je vše.
Zdenička_oldd (292)|6.2.2006 09:59
Podle mě je nejlepší zálohovací soft Sprite Backup.