Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou rychlost karty??

speed-komi (278)|3.1.2006 21:45
Jaká by měla být rychlost paměťovky, aby mi to nespomalovalo průběh aplikací spouštěnejch z karty?
Bude stačit zápis i čtení 2MB/sec? Pudou mi s tim bez problémů filmy a mp3 a různý aplikace?? Nebo mám koupit rychlejší?
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2006 22:02
Už se tu o rychlosti karet psalo mnohokrát. Proč nepoužiješ tlačítko "Hledat!" :?:

Pokud kartu nebudeš používat také do digitálního fotoaparátu nebo nebudeš na kartu kopírovat velké množství dat ve čtečce (filmy, muzika v MP3,...), ne běh aplikací i sledování filmů postačí normální "pomalá" karta.
Zdenek Malinsky (9781)|5.1.2006 00:45
[QUOTE="niky"]Podle me je rychlost i nejpomalejsi dostupne pametove karty mnohem vyssi, nez to, jakou rychlosti umoznuje zapisovat PDA na kartu.

Srovnejte si zapis velkeho mnozsvi dat na pomalou kartu pomoci ctecky (je to tam sup, sup), a zapis na tutez kartu v PDA (pomoci active sync). Strasne se to vlece. A Active Syncem to neni.

Stejne jako mnohe digi fotaky neumi vyuzit rychlych karet, tak to neumi ani vetsina PDA.[/QUOTE]

Tady se k tomu vyjadřuje Niki. Bohužel příspěvky nejdou přesunout z jiné diskuze.