Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dobré Sudoku pro pda?

haaja (8)|3.1.2006 11:28
Dobrý den,
můžete doporučit nějaké free a nebo i klidně komerční Sudoku pro pocket pc?

Děkuji za odpoveď
daww (687)|3.1.2006 11:39
Mrkni sem a zadej do hledání sudoku. Vyběhne 29 aplikací jak placených tak free.
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2006 11:51
tady

Přesunuto do software (hry)
chromos (116)|3.1.2006 12:11
Také jsem před pár měsíci hledal. Na pohled mě zaujalo Sudoku Rules Extreme, ale proč má mít sudoku 6MB? Tak jsem vyzkoušel Pocket Sudoku, ale vadily mi tam určité programátorské chyby (volbou Solve již vyřešené šachovnice - či spíše sudokovnice :)) - nahlásí program chybu ap.). Po uplynutí zkušební doby jsem nainstaloval Sudoku Master a zatím mi i po vyřešení několika set sudoku stále plně vyhovuje.
Radek Novák (309)|3.1.2006 17:12
Resco Sudoku se mi zda nejlepsi ;)
psaf (81)|4.1.2006 21:48
A co Astraware Sudoku. Maji i pro kazdy den novy vzor dle obtiznosti.
frogale (447)|10.1.2006 13:34
Rozhodne nebrat RealDice Sudoku.. vypada dobre, je hodne rychly, ale ta zatez procesoru je fakt nepochopitelna...
Resco Sudoku je dobry, ale aby mi na 400MHz procaku generovalo tezkou plochu 3 minuty je fakt moc :(
chromos (116)|10.1.2006 21:03
Můžeš upřesnit, co si představuješ pod pojmem nepochopitelná zátěž procesoru? Od toho ten procesor máme, ne? Navíc jsem nezpozoroval, že by mi to nějak víc žralo baterku nebo že by se mi třeba empétrojky na pozadí přehrávaly pomaleji. :)
frogale (447)|10.1.2006 23:15
Znas takovej ten pocit, kdyz se ti na kompu zasekne nejakej procesor na 99% ? Seka se ti uplne vsechno, stranky se otviraj pomalu atd... tak presne tohle se deje pri spusteni tohohle sudoku.
Co jsem to doporucoval par lidem, tak me s tim vsichni poslali po nejaky dobe nekam.
davidkm_ce4you (248)|10.1.2006 23:23
A může někdo doporučit které poběží ve VGA?
chromos (116)|11.1.2006 02:07
[QUOTE="frogale"]Znas takovej ten pocit, kdyz se ti na kompu zasekne nejakej procesor na 99% ? Seka se ti uplne vsechno, stranky se otviraj pomalu atd... tak presne tohle se deje pri spusteni tohohle sudoku.
Co jsem to doporucoval par lidem, tak me s tim vsichni poslali po nejaky dobe nekam.[/QUOTE]
Tak to nechápu. Nemám žádné dělo - viz podpis, ale nepozoruju sebemenší zpomalení ani nic jinak neobvyklého. Sudoku Master se mi chová úplně stejně jako každá jiná aplikace, tzn. normálně, abys nemyslel, že se mi tu vleče všechno. :)) Ještě pro doplnění: aby to nevypadalo, že tento program nějak propaguju nebo tak něco - znovu říkám, že jsem vyzkoušel pouze dva, ale tento mi naprosto vyhovuje a nemám žádný důvod zkoušet jiný. Jo, a nejtěžší sudoku vygeneruje okamžitě a kdo znáte rébusy třeba z Lidovek, tak obtížnost se nedá srovnávat (ve prospěch programu).

P.S. Sudoku Master je i pro Palm - manželka má Clié SJ-22 (33Mhz) a tam je to s rychlostí opravdu o nervy. Nemáš náhodou Palma? :D No nic, sorry.