Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AS4.1 a synchronizace přímo s exchange serverem

hujahu_ce4you (21)|3.1.2006 09:47
Začnu pro mě už nechutnou hláškou: ActiveSync encountered a problem on the server. Kód odborné pomoci: 85010014.

Jedná se o zařízení Dell Axim X51v (WM5 A04).
Synchronizace přes kolébku s desktopem (WINXP SP2, lokálním outlookem 2003) je OK... předesílám, že mám pouze problém synchronizovat přímo s exchange serverem (MS Exchange server 2003) ... (nefunguje ani přes kolébku).....vždy jen výše uvedená hláška...

Zkoušel jsem jak SSL i bez, certifikát mám OK, nevíte někdo v čem je ten HÁK?
eoutlook (21)|4.1.2006 13:24
Je u Vašeho accountu na serveru povoleno připojení tímto způsobem ? Funguje někomu z firmy připojení na server ? Nezkoušel jste jiný account napojit na server ? Zkoušel jste odinstalovat activesync a znovu nainstalovat ?
Pavel Koza (4761)|4.1.2006 13:40
Jo jo, klicova je otazka, jestli to nekomu funguje. Pokud ne, bylo by dobre se rozepsat i o strukture Exchange - jestli je jen jeden nebo vic s front-endem a tak...
hujahu_ce4you (21)|4.1.2006 13:44
tak uz to funguje...vypnul jsem na serveru forms based authentication.....
jupí..:)
hujahu_ce4you (21)|4.1.2006 13:56
ale jak tak koukam, jeste mam jeden problem....
nejdou uz vybrat podslozky k synchronizaci posty... .... to rozebehnu jen pri synchronizaci s desktopem...

otazka? mam se snazit dal, nebo to proste pri synchronizaci primo se serverem nejde?

tak beru zpet otazku.... po dlouhem premlouvani...resp. zruseni partnerstvi...to uz jde..:) proc se to musi chovat jako zenska?
eoutlook (21)|4.1.2006 16:46
Mno....jako vždy se vyplatí trpělivost. I k tý ženský :o)