Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vypnuti automatickeho zoomovani

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Nelibi se mi 3D mod a mam nejradeji zazoomovano tak, abych videl dostatecne dopredu, protoze rad davam nejkratsi trasu a uz nekolikrat se mi takto stalo, ze jsem jel pekne po hlavni a nejkratsi trasa mne nechala projet vedlejsi ulici, abych pak dost dlouho cekal, nez se opet na tu hlavni dostanu zpatky :-(.
    Poukud by to automaticky nezoomovalo, tak jsem to mohl videt dopredu a nemusel bych temito "zkratkami" zbytecne projizdet, ale kvuli tomu zoomovani nejsou dopredu videt, protoze nemuzu GPS sledovat po celou dobu ...

Neexistuje na to prosim nejaka finta ? (mozna az skoro "crack" cfg souboru, protoze v registru to asi nebude ;-( ...)
    Dik ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od vladas
    Neexistuje na to prosim nejaka finta ? (mozna az skoro "crack" cfg souboru, protoze v registru to asi nebude ;-( ...)
    Dik ...
    jak už tady zaznělo několikrát - nastavuje se automaticky (optimálně ? )podle rychlosti a zafixovat to nelze ani uživatelsky a momentálně ani žádnou jinou fintou

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Hm, mne to z vyse zminenych duvodu moc "optimalni" neprijde a "miluju", kdyz takto autor programu predem vi, co je pro mne optimalni - tohle byla jedna z mala hezkych veci (krome zakazanio automatickeho prepocitavani), kterou mel lepe vyresenou i PK ;-( ...

Podobná témata

1. Samsung i780 vypnutí automatického připojování GPRS
    Od HUdasp v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 08:12
  2. HTC Touch HD - vypnutí automatického vytáčení
    Od kelis_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-11-2008, 14:32
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-11-2008, 19:57
  4. Vypnuti automatickeho pripojeni k inetu pres GPRS
    Od vojbarz v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 09:05
  5. ClearVue Image - zoomování obrazků na displayi ?
    Od voska v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-04-2006, 21:48