Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 133

Téma: 1. brněnský sraz ce4you :: Brno, čtvrtek 12. ledna, restaurace Dávné časy

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Sakryš, teď aby cubas zarezervoval Rondo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

zdarec jsem z Brna docela rád bych se přišel taky podívat a popovídat ale je me 17 :sarcastic: nebude to něak nebo nekomu vadit ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od osch
    Přečti si pořádně cubasův podpis :yes:
    Nj, jsem slepej....

Btw. vypada to, ze nas bude vic, nez dost Jen me mrzi, ze krapet jiny lidi, nez znam... Jo a jeste - mam v planu v nejblizsich dnech flashovat - tzn. budu tam s uplne cistym systemem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Sakryš, teď aby cubas zarezervoval Rondo.
    Nezapominej, ze je to prvni sraz - ne jako v Praze pravidlnej kazdej den.. tam uz je to moc vsedni... Zatimco tady jsme na to nateseni
    Citace Původně odesláno od Ati
    zdarec jsem z Brna docela rád bych se přišel taky podívat a popovídat ale je me 17 nebude to něak nebo nekomu vadit ?
    Na vek se ohled nebere - bud v klidu (jinymi slovy - aspon nebudu nejmladsi ). Vychazim z podobnych scuku (teda Linuxovejch )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jasně-chápu. Já jen, že cubas psal "...pokud nás bude aspoň 5" a najednou je vás 13. V Praze se nás taky někdy sejde "do mariáše" a někdy přes 30. A pak rezervuj místa, když nevíš kolik.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

no mě osobně je to jedno protože bydlim 20 minut trolejbusem od mista srazu ale hodilo by se me to spis v patek ale rikam je mě to jedno .

PS. jak to na srazech chodi? na zadnym sem nebyl :sarcastic: (co s sebou?)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

PS. jak to na srazech chodi? na zadnym sem nebyl :sarcastic: (co s sebou?)
    Tohle je prvni Brnenskej sraz a pro me s ce4you celkove taky prvni (ale muzes si docist diskuze :-P), takze jak to chodi ti nereknu...
    Nicmene co sebou - jak jsem uz predeslal, tak hlavne dobrou naladu - jinak co nejvic "milacku" a prislusenstvi k nemu (cimz teda ja asi zas tak moc neprispeju).

4Zdenek Malinsky: Jasne-chapu - nezavidim zadnou organizaci neurciteho poctu A jsem rad, ze to cubas zarizuje :yes:
    A krome toho 13 je vylozene stastne cislo.. a marias by nebyl to prave orechove - pokud pominu, ze ho neumim, tak me stejne nebavi O)

4Cubas: Prosimte - co znamenaji ty zavorky prijde u nekterych lidi? To jako u kterych pocitas s ucasti na 100%? To se sebou nepocitas?!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jestli se zorientuji na webu Student Agency, abych si rezervoval jizdenku do toho jejich autobusu, tak asi dojedu taky... Tak kolem 19.00...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Jestli se zorientuji na webu Student Agency, abych si rezervoval jizdenku do toho jejich autobusu, tak asi dojedu taky... Tak kolem 19.00...
    Tak v tom pripade ti jede bus z Florence v 16:30 a v Brne by byl u Grandu v 19:00 - viz. zde a tady mas aktualni obsazenost primo toho autobusu. Rezervovat se to neda pres net - leda ze bys mel tu jejich kreditovou jizdenku (coz podle toho, co jsi rekl, tak mam pocit, ze asi nemas - tzn. musis skocit primo na nejake misto, kde SA prodavaji jizdenky a koupit si ji - tj. v Praze urcite na Florenci a mozna jeste nekde jinde..)
    Mimochodem - neexistuje jen SA, ale i dalsi dopravci - ostatne ani to EC od Ceskych Drah neni k zahozeni 8-) (i kdyz je to teda fakt okruzni jizda CR).
    Jinak budes moc vitan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, myslim, ze to SA vychazi nejlepe...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Kato
    Citace Původně odesláno od mousefromhouse
    No, mozna se take dostavim : )
    Hele mysaku - ty nepis mozna - s tebou se pocita
    Tak fajn, pisu si to do kalendare : ) Mozna s sebou vemu i spoluzaka s Tungstenem|E2, at se mame komu smat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

zdarec jsem z Brna docela rád bych se přišel taky podívat a popovídat ale je me 17 :sarcastic: nebude to něak nebo nekomu vadit ?
    Nebude, aspon u tebe ne, me je totiz 16 : )

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak to je super že tam bude někdo v mím věku ..... určitě se přijdu podívat :yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Jestli to jen trochu půjde, přijdu též.Jen jestli tam po 20:00 hodině ještě někdo bude, dřív to nestihnu...

Nováček
    Registrace
    May 2005

Pokud to budu stíhat a nikomu to nebude vadit tak bych se možná taky zastavil. Donesl bych s sebou BT sluchy, BT klavesku Loox 720...

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 12-01-2009, 12:03
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 13:33
  3. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 11:54
  4. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 07-05-2008, 11:17
  5. Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 04-01-2008, 22:02