Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Funkcni plugin na TITULKY do noveho TCPMP 0.7

code (174)|2.1.2006 14:17
Existuje nejaky funkcni plugin na titulky pro nove verze TCPMP 0.7?! Diky za odp.
x_based (20)|12.1.2006 14:19
zatím nejsou titulky podporovány, ale vyvíjí se budoucí podpora, externí titulky zvýší zátěž na procesor PDA jelikož se bude muset přidávat jedna vrstava do overlaye, takže je daleko lepší použít vdubmod + subtitle plugin a udělat si to sám
matko_d (5)|13.1.2006 08:47
Existuje smi subtitle plugin, ale iba na presne verziu 0.66j
Či sú s tým nejaké problémy, neviem. Mám to iba týždeň, zatiaľ sa nestalo nič. Info na neoficiálnej stránke.
Presne adresu neviem ale skús google: Nightknight smi subtitle plugin TCPMP
Funguje iba s smi titulkami, diakritika je OK.
Kocir (836)|13.1.2006 09:04
Hledejte link,nekde jsem ho uz tu daval
pepino34 (54)|16.1.2006 16:38
A nějaký program na titulky který umí háčky ???
Kocir (836)|16.1.2006 21:05
[QUOTE="pepino34"]A nějaký program na titulky který umí háčky ???[/QUOTE]

Plugin 0.66j na verzi 0.66j umi i ceske titulky
psaf (81)|21.3.2006 22:43
Vyšla nová verze TCPMP 0.72.RC a k tomu lze stáhnout i plug in pro titulky
Kája_oldd (759)|25.3.2006 17:59
Mám menší problém: plugin jsem stáhl z odkazu, tcmp poslední verze a spustil jsem program z té nové, uprevené zelené ikonky (:D ) titulky ve formátu smi (pro jistitu předělané ve dvou programech, abych zmenšil možnost nekompatibility) jsem hodil do složky v programu subtitles, pro jistotu se stejným názvem jako film na kartě. V upraveném tcmp bylo všechno pod složkou subtitles zašedlé a film běžel bet titulí. Pokud by někdo tušil, v čem by mohla být chyba, budu jen rád:)
Surgical (2364)|25.3.2006 18:16
Preinstaluj TCPMP prislusnou verzi po instalaci pluginu...Mne to takhle pomohlo.
Kája_oldd (759)|25.3.2006 23:58
Tak zčásti byl problém v označení cesty k titulím (já tam měl jen okno, kam šlo něco vyplnit, bez popisků, tak mě to hned netrklo), naný je můžu teoreticky vybrat, ale ve filmu se stejně žádné neobjeví. Do fontu sem raději napsal Tahoma CZ , tu mám ve fontech přidanou, ale stále nic. Vy kterým vše funguje, nemohli byste prozradit, co všechno jste (a na co) měnili v nastavení, aby to šlo korektně?:) Děkuji

EDIT:problém vyřešen, ani v poslední verzi titule nepodporují g2700 na dellu, tím pádem se prostě svolí např. GDI, nebo jiné non dekorér g2700 režim:)
Maaarty (49)|12.5.2006 01:03
Může mi prosim někdo napsat přesný postup jak rozjet ty titulky. Už je mám převedené do požadovaného formátu.Kam je mám nahrát a jak mam nastavit tem program na titulky.Nikde jsem žadne nastaveni nenašel.Děkuji za odpověd.

Edit: Tak se omlouvám.Chybička se vloudila, nevšiml jsem si že se tcmp s podporou titulků nahrál do jiné složky než byla původní verze.Ted uz to teda jede, ikdyž mě štve že titulky místo enteru(tedy odskoku na druhý řádek)se ukazuje toto: |
Zax_ce4you (222)|30.1.2008 19:31
Konecne po dlouhem louskani se mi podarilo zkonvertovat titulky do smi.
At jsem delal co jsem delal, titulky ale nebezi.


TCPMP mam v adresari \storage card\program files\tcpmp
Plugin mam v adresari \storage card\program files\tcpmp\subtitle
Video i s titulkami mam ve stejnem adresari \storage card\videa, oboji je stejne pojmenovane, lisi se pouze koncovkou
Video oteviram v zelenem prehravaci
Ve Volby>Subtitle mam vsechno zpristupnene, zasedle akorat Sync Adjust a Podtitulky, coz jak jsem asi spravne pochopil jsou jen jakesi "nadpisy" pro volby.
Ve Volby>Video mam nastaveno GDI, zkousim i GAPI
Ve Volby>Nastaveni na strance Subtitle jsem nic nemenil, akorat font je tahoma a uplne dole jsem napsal \storage card\videa (Kvuli tomu mam ve Volby>Subtitle dve volby 'Subtitles', ani jedna ale nefunguje - titulky se nezobrati).
Zkousel jsem i softreset - nic.

Vypada to, ze TCPMP nasel titulky, vi, ze tam jsou a patri k videu, ale nezobrazuje je. Muze mi nekdo prosim poradit co s tim?
Diky moc
Tjelk (21)|1.2.2008 14:14
nejjednodušší řešení - TCPMP 0.81RC - má už plugin titulků,...jen nastavíš GDI místo GAPI,...a je to SMI plugin stále,..takže to jen převedeš v Subtitleworkshopu třeba,... Mám tuhle verzi už rok,..je stabilní,..a šlape jak by měla,..jen se kopíruje,.další výhoda,..neinstaluješ,..rozhodně jí na webu najdeš,. je to open source,..
Zax_ce4you (222)|1.2.2008 15:46
Porad mi to nejede :(
0.81RC, GDI, titulky ve formatu smi, ve stejne slozce jako program, to same i video, stejne pojmenovane, nastavena cesta k titulkam, ve volbach jsou titulky videt, ale proste ve filmu nejedou...
Woyta (30)|23.2.2008 13:10
Ja si s tim taky chvili hral. options/video mam GAPI - je s titulkama plynulejsi nez GDI.
V options/setings/GAPI mam zaple prvni dve volby (Bufering titulku) Pokud byla zapla jen prvni titulky blikaly.
Nic jineho jsem nenastavoval.