Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Řazení písniček v knihovně Windows Media Playeru

milan.smart (268)|2.1.2006 13:50
Zdravím,
nevíte někdo jestli se nějak nedá nastavit podle čeho se mají řadit písničky v knihovně u Windows Media Playeru na MDA Compact? Vždycky když nějakou hledám nemužu ji najít, ty písničky se tam snad vubec nařídí nějakou logikou, prostě jsou tam rozházené jen tak.
Jestli někod víte tak pls poraďte. Předem dík
Ganja_ce4you (324)|2.1.2006 14:55
neni lepsi tcmp ? ja hned wmp zavrhnul
milan.smart (268)|2.1.2006 15:28
TCMP ma sice více možností ale WMP je defaultní a přijde mi takovej nejvíc optimalizovanej a ma i dobrej zvuk
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 18:14
[QUOTE="milan.smart"]TCMP ma sice více možností ale WMP je defaultní a přijde mi takovej nejvíc optimalizovanej a ma i dobrej zvuk[/QUOTE]
Zvuk? No brrrr.... ten ma prave WMP jednoznacne nejhorsi a o optimalizaci bych radsi taky moc nemluvil...
Na hudbu je jednoznacne nejlepsi PocketMusic 4 Bundle (akorat je trosku narocnejsi) a nebo GSPlayer, kterej je zdarma a je min narocnej.
A na video samozrejme TCPMP - WMP je rekl bych primo sh.t nejvetsi... Nema ani pitomej ekvalizer - proste nic - prisernost. Uz aby tady byla pulka ledna a O2 Connect uvolnil Equalizer :) aby se WMP dal aspon trosku pouzivat. Sam ho totiz tedka musim pouzivat :?
milan.smart (268)|2.1.2006 19:36
No Pocket Music sem mel, ale jak rikas je docela narocnej a krome toho se mi zdá divnej ten eqalizér. Ja tomu moc nerozumim, ale kamos rika ze prida hloubky ale nezvysi basy a tim je to pak takove divne. On měl nějakej eqalizer na SX1 a basy teda prdaval opravdu vice.
Este se teda skusim podivat na ten GSplayer
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 19:54
No ja teda nevim, ale je tam moznost bassboost a to je docela dost... teda nevim, co bys chtel vic - pak uz je to fakt jak kdyz jede vlak pres prazce nebo auto po D1 :D Nehlede na to, ze si muzes zvysit komplet vystup pres DSP ;)
milan.smart (268)|2.1.2006 20:28
co je to DSP? Jestli to je neco samozrejmeho tak se omlouvam ze se tak blbe ptam, ale zrovna me nic nenapada
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 20:43
Nejlepsi to bude vysvetlit asi takhle: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5442
Ganja_ce4you (324)|3.1.2006 08:20
jak rikam ja pouzivam na vse tcmcp (ma i ekvalizer) ,ale samo na hudbu jsou lepsi veci .. rikam me se libi jeho vzhled (zavani me media player classic v compu) ,ale jinak WMP pouzivam JEN na asx streamy OCKA a CT24
Kato_ce4you (970)|3.1.2006 12:41
[QUOTE="Ganja"]jak rikam ja pouzivam na vse tcmcp (ma i ekvalizer) ,ale samo na hudbu jsou lepsi veci .. rikam me se libi jeho vzhled (zavani me media player classic v compu) ,ale jinak WMP pouzivam JEN na asx streamy OCKA a CT24[/QUOTE]
Nerikam, ze mam rad preplacanej design, ale zase co je moc, to je moc - design se mi na TCPMP moc nelibi a na prehravani videa fakt neni moc komfortni - jestli chces zustat u freeware, tak radsi pouzivej ten GSPLayer - minimalne ma prijemnejsi ovladani a stejne uchylnej design (bez skinu) :D
Mno - nebudu ti neco nutit - puvodne jsem chtel jenom napsat, ze stream Ocka a CT24 snad zvlada i TCPMP, ne?! :O A jestli ne, tak nevim, v cem jsem to prehraval :D - proste i na ten stream je TCPMP daleko lepsi, nez WMP ;)
Miloš Strouhal (3997)|3.1.2006 13:55
Muzete mi sem nekdo napsat funkcni streamovou adresu na to Ocko? At delam co delam, Ocko mi v ve WMP ani v TCPMP nejede, vzdy mi to zahlasi nejakou chybu. Dik
Kato_ce4you (970)|3.1.2006 14:30
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Muzete mi sem nekdo napsat funkcni streamovou adresu na to Ocko? At delam co delam, Ocko mi v ve WMP ani v TCPMP nejede, vzdy mi to zahlasi nejakou chybu. Dik[/QUOTE]
Zkus http://ocko.streaming.cesnet.cz/ocko - popr. ve vyssi kvalite http://ocko.streaming.cesnet.cz/ocko-hq - tohle mi fungovalo bezproblemu (a z komplu i ted).
code (174)|4.1.2006 12:36
[QUOTE="Kato"]
Mno - nebudu ti neco nutit - puvodne jsem chtel jenom napsat, ze stream Ocka a CT24 snad zvlada i TCPMP, ne?! :O A jestli ne, tak nevim, v cem jsem to prehraval :D - proste i na ten stream je TCPMP daleko lepsi, nez WMP ;)[/QUOTE]

WMP je sice shit, ale na stremovany video je ale rozhodne lepsi nez TCPMP, protoze v nem se me napr Ocko kouse..!!
Kato_ce4you (970)|4.1.2006 13:55
[QUOTE="code"]WMP je sice shit, ale na stremovany video je ale rozhodne lepsi nez TCPMP, protoze v nem se me napr Ocko kouse..!![/QUOTE]
Aha - tak to mne ne...
Miloš Strouhal (3997)|4.1.2006 17:24
[QUOTE="Kato"]
Zkus http://ocko.streaming.cesnet.cz/ocko - popr. ve vyssi kvalite http://ocko.streaming.cesnet.cz/ocko-hq - tohle mi fungovalo bezproblemu (a z komplu i ted).[/QUOTE]No, tak žádná změna k lepšímu, ani jeden z těch odkazů na Óčko mi nefunguje.
00111999_capture002_7jmC.jpg
Kato_ce4you (970)|4.1.2006 20:23
Prosimte zahod ten mobil a kup si neco poradneho... :D
Jsem to teda tedka zkusil a WMP10 mi to neprehrava - na tu nizsi kvalitu nacte akorat nazev stanice a bitrate a to je vsechno. Na tu vyssi kvalitu jeste navic zacne i prehravat, ale takovy neznamy srumec - hudba z Marsu...
Kazdopadne rozhodne mi nehaze zadnou chybovou hlasku - a uz vubec ne o tom, ze by server neodpovidal... Nicmene je to nepouzitelne - a navic pri pause/play cely WMP padne. To TCPMP zvladne oba dva streamy uplne v pohode - teda v pohode - sice hodi hlasku, ze je to neznamy soubor, ale tu nizsi kvalitu zvladne uplne bezproblemu a pekne a bez trhani (faktem je, ze jsem pripojenej k netu tedka pres USB) a na vyssi kvalitu prehrava videa, ale opet je tam ten divnej zvuk...
Takze mi z toho opravdu vychazi opet TCPMP.
00112088_pc_capture4_sObU.jpg