Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus MyPal 620BT - problém s připojením na inetrnet

Mirek9 (4)|1.1.2006 22:01
Do Vánoc jsem používal pro připojení na internet N6230i a vše fungovalo bezvadně. Nyní mám N70 a nedokáži se připojit. Nemůže mě někdo poradit v čem je problém? Vyzkoušel jsem všechna nastavení, která zde uvádíte a s žádným se nepřipojím. Děkuji
Mark314 (232)|1.1.2006 22:13
taky mám 620BT a připojuji se pomocí Sony Ericssonu k750i a nemam problém... použiju telefon jako BT modem a číslo mám nastaveny *99***1# a jede mi to v pohodě... co ti to přesně nedělá? připojí se to a nereaguje, nebo to vubec nevytáčí?
Mirek9 (4)|1.1.2006 22:26
Připojí se k telefonu, ale již nevytočí číslo. číslo mám nastavené stejně.
Mark314 (232)|1.1.2006 22:36
tak to se mi stávalo taky.... předpokládám že SR jsi zkoušel, takže bych hledal chybu někde v povolení připojení, nebo v nastavení v telefonu... tam mas internet nastaveny? jde ti jenom na telenofu se připojit?
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2006 22:48
Předpokládám, že máš stejnou SIM jako v 6230i, takže GPRS, datové služby apod. u oparátora aktivovány máš.
Ještě jednou překontroluj nastavení-stačí jen přehodit pořadí 2 písmenek a nepůjde ti to.

Protože jde o smartphone se symbianem a může tam být některé nastevení jinak, doporučuji se obrátit s žádostí o radu na infolinku operátora.
Kája_oldd (759)|2.1.2006 13:31
Asi to bude znít hloupě, ale zavolal bych si na infolinku a zeptal se, zdali mam aktivované všechny služby, nutné pro připojení k interenetu přes počítač (pda radši nemá cenu říkat, bo osazenstvo linky občas netuší, která bije:D ).
Jo, zní to možná hloupě, ale taky jsem měl aktivované GPRS, v pohodě mi šlo surfovat na wapu, dokonce jsem měl za to, že aktivované i pro připojení z PC, ale nešlo mi to, pořád, ať sem měl nastavené sebelepší nastavení a pak jim zavolám, řeknu co chci dělat (připojit se přes pc/ppc) a oni, že něco není aktivované a aktivovali, položim to, pro jistotu restartnu mobilek a jééé, najednou to jede;)
Mirek9 (4)|2.1.2006 17:26
Připojení z notebooku funguje jak přes bluetooth tak pře USB. Takže u Etelu bude vše OK. Problém je asi v komunikaci mezi PDA a MT. Jdu zkusit infolinku.
Mirek9 (4)|2.1.2006 17:50
Tak již funguji. Ještě před zamýšleným telefonátem na infolinku jsem přeinstaloval bluetooth spojení a v nastavení tel.připojení jsem zrušil volbu čekat na oznamovací tón.