Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoooc, zbláznily se Sunnydays od Sunnysoftu

johnee_r (290)|1.1.2006 19:15
Zdravím,
tak jsem dnes (1.1.2006) zapnul svého iPAQa (5550) a jaké bylo mé překvapení, když na obrazovce Today mi svítilo, že 271 lidí z mého kalendáře má dnes narozeniny. A dokonce jim všem je stejně let a to -2495 :-)). Reset ani přeinstalování nejnovější verze Sunnydays nepomohlo :-) Tak nevím. Že by ten program nějak nezvládal nový rok? Mimochodem, ti lidé, kteří se tam objevují jsou ti, u kterých nemám narozeniny uvedeny.
Nevíte co s tím? Eventuálně, můžete doporučit jiný software, který ukazuje, kdo z mého contactlistu mám svátek a narozeniny? Díky...
Whippy (206)|1.1.2006 19:18
Tak to mam obdobny problem, jen u me slavilo narozeniny 389 lidi.
Opravdu se mi nechtelo jim vsem posilat gratulacni smsky jak to mam ve zvyku.;)
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2006 19:21
Zkus Pocket NDays viz
johnee_r (290)|1.1.2006 19:49
Tak jsem nainstaloval NDays. Nevím, co od čeho je opálený, ale Vypadá to téměř stejně jako SunnyDays, akorát je to o něco propracovanější. Dokonce to používá stejný soubory :-)
Zbyšek Záliš (203)|1.1.2006 19:54
No oni Pocket NDays pocházejí od stejného autora.:D
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2006 20:08
Rychle-stručně: eXEden je autorem Pocket NDays. Po čase ho přestaly bavit úpravy a tak prodal (přenechal) databázi svátků firmě Sunnysoft, která je autorem SunnyDays. Pak exEden asi před 2 roky zase trošku svůj softík vylepšoval.
johnee_r (290)|1.1.2006 20:17
No, asi zůstanu u NDays, líbí se mi víc. Nic to ale nemění na tom, že pořád nevím, proč se SunnyDays zbláznili a hlásí blbě narozeniny a ještě ke všemu -2495 let :-))
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2006 20:24
Asi máš hodně starý kamarády :D

Pokud NDays ukazuje dobře je problém u Sunnydays, jinak máš nějaký problém v Outlooku. :(
Marphy_ce4you (21)|2.1.2006 09:04
Jako první jsem si nainstaloval na Vario NDays a když jsem zjistil, že vůbec neukazuje kdo z kontaktů má svátek nebo narozeniny hned jsem ho zahodil a nainstaloval SunnyDays... problém v Novém roce jsem měl taky, ale zmizel v okamžiku kdy jsem vlezl do kontaktů a vše je opět ok... já nevidím jediný důvod proč kvůli jedné chybce hned reinstalovat... navíc jak říkám NDays mi neukazoval NIC z kontaktů ale jen poslušně hlásil kdo má ten den svátek bez ohledu na to zda je toto jméno v telefonu nebo ne...
johnee_r (290)|2.1.2006 09:41
No, mně NDays už ukazuje správně a hlavně umí ukazovat i dopředu, což sunnydays pokud vím neumí. Když jsem vlezl do kontaktů, tak žádná změna nenastala. Akorát když jsem si vyplnil narozeniny u někoho, kde jsem je neměl, tak najednou ukazoval jen 270 místo 271, takže jsem přišel na to, že ukazuje ty, kteří nejsou vyplnění. Mimochodem, spíš bych asi měl hodně mladý kamarády, protože ten strašnej věk byl v mínusu :-)
Johny_G (384)|2.1.2006 11:57
Mí kamarádi jsou také divného věku. Nikoli však staří, naopak velice mladí. Prvního ledna bylo všem -2495 let (slovy "minus dvatisícečtyřistadevadesátpět" :-)).