Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nelze uskutecnit připojení na server tomtom plus

drowner (43)|1.1.2006 19:00
Nemohu se pripojit ze sveho Palm Zire na server tomtoma. Po zadani vsech potrebnych udaju by melo pda vytvorit spojeni s mobilem , ale tomtom ani nevytoci cislo a uz napise ze nebylo mozne se pripojit. S ostatnim softem se na net pripojim (agendus a stazeni pocasi a pod...) bez problemu. Nevite v cem je chyba?
drowner (43)|1.1.2006 19:04
jeste dodam, ze kdyz chci vytocit cislo z POI tak mi TT nahlasi "telefony nenalezeny"
petr22_ce4you (454)|2.1.2006 12:38
Obavam se ze s Palm OS na wokennim serveru asi nepochodis
drowner (43)|2.1.2006 16:49
[QUOTE="petr22"]Obavam se ze s Palm OS na wokennim serveru asi nepochodis[/QUOTE]Opravdu? Kdyz jsem TT kupoval, nikde jsem necetl zadne upozorneni, ze by byl system Palm OS vyrazen ze hry.
drowner (43)|2.1.2006 17:10
navic nevim, broc bych se nemel pripojit s Palmem na Windows. Chyba musi byt zcela jiste jinde. Protoze ja nejen ze se nepripojim na TT server, ale ani mi nejde vytocit cislo POI. Napise to telefon nenalezen (nesmysl,vsechny ostatni aplikace telefon vidi)
petr22_ce4you (454)|3.1.2006 09:42
Asi jsem to napsal nepresne

Tohle je diskusni forum o Windows Mobile zarizenich, ne o Palmech. Tudiz ti tu nejspis nikdo neporadi.

S Palmem bych skusil forum na www.pajda.cz
drowner (43)|3.1.2006 18:32
Ach tak, tak to sem to asi pochopil nepresne. Myslel jsem ,ze tohle forum je o aplikaci TomTom at bezi kde bezi.
basic_ce4you (66)|4.1.2006 08:26
Stryktne o CE to tu podle mne neni, ale je pravda ye moc lidi schopnzch realne pomoct s palmem neni mnoho, ja sice doma jednoho mam, ale bohuzel uz starou 105ku takze ti s TT neporadim.