Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth headset k PDA,mobilu i PC

Mark314 (232)|1.1.2006 19:00
Zdravím... chtěl bych si pořídit bluetooth headset, ale potřeboval bych aby mi to fungovalo jak s mobilem, tak s PDA(skype nebo i nejake jine zvuky), mno a i se stolním počítačem(hlavně skype)... co by jste mi doporučili?? hlavně něco, aby to nebylo nic extra drahého... hledal jsem na internetových obchodech, ale o kompatibilitě s PC jsem se nekde moc nedočetl... doporučtě mi pls něco...
Ganja_ce4you (324)|1.1.2006 19:46
ja mam b-speech a spokojenost ... k tomu usb dogle a no problem,ale myslim ,ze ze zandym by nemeli byt problemy..
Losos_ce4you (1147)|1.1.2006 19:56
Cena není úplně z nejnižších ale pokud chceš používat více zařízení tak dobrá volba je Jabra BT800 , krom obecných fíčurovin (vyzvánění , display , vibrace) umožňuje používat více připojení - jde spárovat myslím s 8 nebo i více zařízeními ....
Mark314 (232)|1.1.2006 20:07
a myslíte že tenhle nebo tenhle by mohl stačit? Nebo mam raději více investovat?
btw vibrace ani displej neni podminka
Mark314 (232)|2.1.2006 14:00
Mám ještě dotaz k výdrži... jak se u některých píše, že vydrží 12 hodin v provozu a třeba 500 hodin v pohotovosti, tak to znamená že 500 hodin vydrží např připojený k počítači?? a jenom když budu chtít tak ho zapnu? jde to tak udělat?
Ganja_ce4you (324)|2.1.2006 14:06
500 hodin myslej jako standby rezim jen pripojen ( sparovan) a 12 hodin aktivniho mluveni ...

jinak ho muzes vypnout uplne a pak si nebere zadnou energii - neni sparovan je proste vypnut..
osch (1330)|2.1.2006 15:15
Já osobně používám toto a jsem spokojen. Spárování s PC jsem vyzkoušel a bez problému, ale nepoužívám ho, takže praktické zkušenosti nemám.

------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Teď jsem si všiml, že ta recenze je dost stará (2003), ale v zásadě jde o naprosto shodné BT HF. Všiml sem si jen jediného rozdílu, a to tvaru části, která se strká do ucha. Ten co mám já má tvar "hříbku" z velmi příjemného materiálu.
Losos_ce4you (1147)|2.1.2006 15:34
Pro tvoje ucely je nejvhodnejsi jakykoliv ktery umozni vice profilu - vice pripojenych zarizeni aby jsi pri kazde zmene uzivani nemusel znovu parovat - to je dost neprakticke . Osobne vsak znam jen tu Jabru ...
Miloš Strouhal (3997)|2.1.2006 15:38
[QUOTE="osch"]Já osobně používám toto a jsem spokojen.[/QUOTE]Napodobne, mam jej jiz dlouho, a vse jede ok, jak s PC (skype), tak s mobilem, tak s MDA. :yes:
Losos_ce4you (1147)|2.1.2006 15:48
Na jedno sparovani nebo musis pred kazdym pouzitim jineho zarizeni parovat znovu ?????
osch (1330)|2.1.2006 15:59
[QUOTE="Losos"]Na jedno sparovani nebo musis pred kazdym pouzitim jineho zarizeni parovat znovu ?????[/QUOTE]
Abych pravdu řekl, tak nevím, neboť jak jsem psal výše, používám jen s jedním zařízením, a to s MDA II.
Miloš Strouhal (3997)|2.1.2006 16:00
No, tak ted jsi mne dostal, ja jej pouzival vzdy cas od casu s nejakym z tech tri zarizeni, ale ne se vsemi najednou, takze si ted vubec nejsem jistej jak to bylo s tim parovanim. Ted mam u sebe jen MDA a ten headset, mobil jsem prodal a notebook je v servisu, takze to ted neoverim, ale snad by mohl kolega osch..
osch (1330)|2.1.2006 16:18
Takže. Nemám Skype, ani žádný jiný soft v PC, který by využil BT HF abych mohl vyzkoušet funkčnost, ale spárování s PC proběhlo v pohodě, jen na MDA II musel být vypnut HF profil. Pak jsem HF profil na MDA II zapnul a BlueTrek hned začal pracovat s cihlou.
Mark314 (232)|2.1.2006 16:19
No tak koukám že to tu pěkně přibývá... tak se chci optat jestli si mám pořídit toto co mi doporučujete a nebo toto...
u toho prvního jsem se dočetl, že pověšení na ucho není zrovna šikovné a to mi tam trochu vadí...
osch (1330)|2.1.2006 16:26
K tomu BlueTreku si ještě přečti na tý stránce diskuzi. Je tam i vyvrácen názor autora recenze o špatně "vymyšleném" uchycení na uchu. Já to z vlastní zkušenosti mohu potvrdit. To uchycení je skvělé.

Jen upozorňuji, že při svém hledání odpovědi na to, zda BlueTrek "umí" více spárování najednou, jsem zjistil, že zřejmě NE !!! (viz citace z Návodu k obsluze: Pro použití s jiným mobilním telefonem je nutné proces spárování provést znovu.), tedy pro tvé použítí asi není vhodný :no:

----------------------------------------------------------
EDIT: ještě se to však pokusím ověřit na 100%
strojvudce (390)|14.2.2008 03:39
Bratránkovi se sešli doma dvě sluchátka U&I-04. Prodájí je prý v Elektroworldu. Ale nenašel jsem o nich nic v češtině, žádnou recenzi a ani na žádným českým internetovým obchodě. Nemáte někdo zkušenost? Jestli si ho mám vzít?
www.layon.cn/u&i-04.htm