Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obnova Microsoft Outlook z PDA na PC

c.Data_ce4you (40)|31.12.2005 11:20
Takže situaci vysvětlím postupně:

Mám Acer N30 z WIN 2003 SE+ActiveSync4.1 na PC
Na PDA jsem sinchronizoval Firemní Poštu+Kontakty a soubory.
U pošty jsem měl nastaveno že má stahovat jen prvních 100Kb, ale zjistil jsem že i to je moc. Tak jsem chtěl smazat z PDA mejly a nechat je sinchronizovat znovu z 25Kb limitem, ale co se nestalo misto toho aby to přetáhlo mejly na PDA tak to smazalo mejly na PC(velký problém)
Jediné štěstí bylo že pravidelně zálohuji celé PDA takže jsem obnovil PDA i z e-maily a dal sinchronizaci. Ale co se zase nestalo, místo toho aby se e-maily stahly na PC tak se zase smazalyv PDA. Hral jsem si stím celej den, ale pokaždá mi to smazalo obsah na PDA. Problemje i to že by mi nevadilo že ty e-maily jsou jen v PDA, ale takhle nemůžu sinchronizovat další poštu.

LIDI PROSÍM POMOCTE!!! :(
ElSoft (1244)|31.12.2005 12:54
Me se po obnove vzdy pta jestli chci nahradit polozky v zarizeni polozkamy v PC, polozky v PC polozkamy v zarizeni, nebo je moznost sloucit polozky, coz by mohlo pomoct.
Nebo me napada jestli nejsou smazane Emaily v odstranene poste ve stolnim Outlooku
c.Data_ce4you (40)|31.12.2005 12:58
Bohužel nejsou na PC...A zkoušel jsem obě varianty, sloučit i nahradit i ignorovat vždy ze stejným výsledkem...
MilanSu (823)|31.12.2005 18:29
No mne to neco podobneho dela kdyz synchronizuji Poznamky s jednim a druhym pocitacem (PC a NB). Ale vzdycky se mi to podarilo obnovit, respektive jsem to delal tak, ze jsem z PC vyexportoval poznamky, pak synchronizoval s PDA, pak importoval poznamky do PC a znova synchronizoval s PDA.
Ale to ti asi moc nepomuze, kdyz to nemas na PC (PDA pravidelne zalohujes a PC NE ........)
c.Data_ce4you (40)|31.12.2005 22:55
Pravě že jsem to na PDa obnovil ze zalohy, ale PC mi to vždy smaže
c.Data_ce4you (40)|2.1.2006 09:20
[QUOTE="ElSoft"]Me se po obnove vzdy pta jestli chci nahradit polozky v zarizeni polozkamy v PC, polozky v PC polozkamy v zarizeni, nebo je moznost sloucit polozky, coz by mohlo pomoct.
Nebo me napada jestli nejsou smazane Emaily v odstranene poste ve stolnim Outlooku
[/QUOTE]


Jsem debil samo že jsou...v odstraněné poště je vše co se při sinch smaže ...jak z PC tak z PDA