Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SD karta 2G Pretec

xyft (7)|31.12.2005 02:17
Koupil jsem si Qtec 9000 neboli MDA IV., uvedl do provozu naučil se s ním jakžtaž zacházet a přikoupil jsem si k němu SD kartu od Pretecu 2GB.Jenže to zařízení mi tu kartu nedokáže najít.PC čtečka ji vidí, čte z ní i na ní zapisuje bez problémů.Zkoušel jsem kartu zformátovat jak v PC standardním způsobem, tak v Qtecu pomocí programů uváděných v diskuzních příspěvcích. Ani tyto programy ji nedokázaly najít.Nevíte někdo jestli dělám něco špatně, nebo můj Qtec nefunguje?
jon_ce4you (10)|31.12.2005 11:48
Když ti tu kartu čtečka přečte tak je v pořádku, takže bys mohl zkusit MDA
reklamovat.
xyft (7)|9.1.2006 17:13
Tak jsem poslal na reklamaci nakonec jen kartu.Vyzkoušel jsem ještě jiné karty různých kapacit a od různých výrobců a můj Qtec je všechny bez broblému rozeznal a dokázal s nimi pracovat.Takže asi divná karta.Tu jsem pro úplnou jistotu ještě vyzkoušel na třech jiných minizařízeních a přečetlo ji jen jedno.
jiri.milota (7)|24.1.2006 00:30
Nejsem si jist, ale na jednom foru jsem cetl, ze SD karty do 1GB jou formatovany pres FAT16 a na karty s vyssi kapacitou (2GB etc...) se pouziva FAT32. Nevim jestli by nestacilo pouze kartu preformatovat pod spravnou FAT, pripadne zjistit jak je na tom MDA s podporou FAT32.