Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zaseknutie stahovania

lukike (278)|30.12.2005 21:32
Mam taky problem,ked stahujem program alebo aplikaciu z niciho Nic sa mi zasekne prenos dat a dalej nestahuje,...pripajam sa cez GPRS BT S55,
Uz mi to zacina piriadne liezt na nervy,ilauncher stahujem pomaly dve hodiny,lebo prenos sa raz zasekne pri 1,20MB potom pri 1,50MB
To iste robi napr pri stahocani mp3,...vrrrr:mad: :mad: :mad:
Som skusal aj vyhodit z today vsetky aplik, Weather panel, claunch, Syswatch a stale to iste,...ked sa to zasekne tak Nic nejde ani druhu stranku nenacita,ani postu nestiahne...pomoze iba soft reset alebo vypnut-zapnut BT na PDA,...
lukike (278)|21.1.2006 14:12
Tak som konecne na to prisiel,...preco sa i zasekne stahovanie
Ked chcem tiahnut nejaky program tak ho dam ulozit na pamat.kartu (mam 256MB PQI) zo zaciatku stahovanie ide v pohode,zhasne podsvietenie displeja po 30sek a ked kliknem napr po 2-3min na displej stahovanie sa zasekne,...dnes rano som stahoval operu ale nedal som ju ulozit na pamat.kartu ako ostatne ale dal som ju do pamate Aceru a vsetko bolo ok,...presnejsie opera ma 5,85MB a tiahlo mi to za 20min !!!!! Nechcel som tomu uverit,kedze programi ktore som ukladal na kartu stahovalo cca 1MB za 10min,...hm
Ma niekto podobne skusenosti????
ofr (61)|23.1.2006 08:46
a nemáš náhodou zapnuté automatické vypínání CF slotu - tím by to mohlo být
lukike (278)|23.1.2006 15:48
Ten CF slot sa po ako case sam vypne???Lebo ked som stahoval mp3,alebo programy tak sa mi stahovanie zaseklo triedavo,raz pri konci stahovania,raz v strede a tak,...inac kde by som mohol pozriet ci mam to vypinanie zapnute?
ofr (61)|24.1.2006 07:32
Nastavení/Napájení/CF slot - a je tam volba Zapnout automatické vypínání CF slotu
lukike (278)|24.1.2006 07:44
Ten CF slot v nastaveni ani nemam,...skusim pozriet do diskusie registry ci a to neda zapnut :?
sevas (25)|24.1.2006 12:54
Při kopírování 128MB filmu do mého Pocketu nastal ten problém že mi dojde jen do jedné čtvrtiny a pak to zase začne od začátku tak vůbec nevím kde je problém.
sevas (25)|3.2.2006 20:28
Zdravím tak konečně jsem si koupil čtečku ale mám problém. Po vložení karty do čtečky je vše OK (lze z ní kopírovat do PC). Ale bohužel ne z PC do karty. Hlásí mi to že karta je chráněná proti zápisu (i když je odemklá pojistka). Potřebuji tam natahnout nějaký avička. Kde je problem a jak ho vyřešit? P.S. Naformátovat PC nejde:(