Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alturion+notebook?

NIKO_ce4you (3)|30.12.2005 18:08
Zdravim vsechny.Mam dotaz.JE ALturion 6 funkcni na pc? Instalace na HDD se mi samozrejme podarila ale po prvnim spusteni mi vyskocila hlaska typu...Nelze nacist knihovnu language.dll. Druha vec ktera me trapi je ta jestli existuje cestina? Ackoli tady ctu na ten soft i negativni nazory tak bych pokud je ta moznost ho rad vyzkousel protoze po zkusenostech vim ze mnohdy je problem i v uzivateli a slovem ze to je nefunkcni mel puvodne na mysli ze se mu nad necim nechtelo premyslet.Jsem ridic z povolani a bez GPS si uz nedovedu prakticky svuj pracovni tyden predstavit.Proto bych rad vyzkousel jednu z dalsich variant.Pokud mam otazku na kterou uz tady odpovedi padly,omlouvam se ale odpovedi ktere jsem nalezl nepokryly moje otazky dokonale. Zaroven tedy zadam o voditko v ktere sekci fora je naleznu pokud existuji presnejsi.Diky za ochotu.
pantata_ce4you (149)|31.12.2005 01:11
Verze 6.0 (tak jak ji lze "ruzne sehnat") je velmi chybova. Pokud mate sw zakoupen, pak je potreba ihned po instalaci provest update pres Internet na posledni aktualni verzi, ktera funguje velmi dobre a to i na PC.
NIKO_ce4you (3)|31.12.2005 12:26
dekuji vyzkousim
petr22_ce4you (454)|2.1.2006 12:41
Tahle trapna chyba s chybejici knihovnou pro cesky jazyk uz se tu resila, a to NEKOLIKRAT. Vcetne zprovozneni pomoci prejmenovani anglicke knihovny.
NIKO_ce4you (3)|24.1.2006 20:49
petr22 ano mozna to zde zaznelo ale taky se muze stat ze pokud si ZNOVU prectes co jsem psal dojde ti po case,ze kdyz ty usinas ja sedim v kamionu a kdyz vstavas sedim tam jeste takze by ti prostym logickym postupem mohlo dojit ze zde netravim dost casu na to abych prochazel diskuze kde co padlo.Efektivnejsi se mi jevi otazat se a vyckat na rozumnou odpoved kterou ty jsi ale nepodal ;) BLIK BLIK Nez vyplivnout neco s nulovou hodnotou vzhledem k dotazu,je casto lepsi mlcet.Dojdes na to casem :)
daww (687)|24.1.2006 21:00
Nač ta silná slova ? Ani já nepoznám z toho když napíšeš "jsem řidič z povolání" že celou noc prosedíš v kamionu. Já v autě trávím cca 10 - 12 hodin denně a přesto si najdu čas zmáčknout tlačítko hledat , tedy alespoň pokud mě zajímá řešení nějakého problému. Kdyby to takhle udělal každý na tomto serveru, byly by tu desítky stejných diskuzí a server dokonale zahlcený. :no:
petr22_ce4you (454)|26.1.2006 16:48
No jasne, takze misto pouziti funkce "hledej" je lepsi zaplavovat forum neustalyme stejnymi dotazy stale dokola. Nikoho nebavi odpovidat stale na stejny dotaz dokola kdyz odpoved je o dve stranky vepredu.

Ono totiz najit si to sam je nekolikansobne rychlejsi, nez byt desaty clovek ktery se zepta na to same (a nebo neumi pouzivat Google)

Treba ti to casem dojde.
gws (2)|3.1.2007 17:47
:evil: