Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

cassiopeia be-300

Phetronius_ce4you (19)|30.12.2005 00:06
nema nekdo s touhle masinkou zkusenost? jsem novacek a potreboval bych poradit. mam hlavně problem s tim, ze se mi jakoby nezobrazuje na displayi cely program ale cast je jakoby mimo... nevite co s tim?
Jerry Salcer (197)|30.12.2005 11:45
O jaký program se jedná, měl jsem BE300-stovku 1rok, možná ti poradím.
Phetronius_ce4you (19)|30.12.2005 12:59
heureeeka!
tak jedná se mi hlavně o to, že když si pustím třeba Mobipocket reader tak se mi jakoby nezobrazí celý na displey ale část je "mimo"... nemůžu potom tedy kliknout na tlačítko "ok" v nastavení tohoto programu.
to samé u hry Tangram. ve spodní části by měla být lišta s tlačítky na rotaci atd ale já ji tam nemám...
taky bych rád věděl jak dát české fonty do programů... i když si v nějakém programu na e-books dám font český, tak mi to neukazuje správně...
no prostě bych rád celkově tvé zkušenosti a postřehy s tímto pda... když tak na mail, nebo tady... mail: michalcik.p@tiscali.cz
používám OS expod 6.1, ale nebudu se bránit zkusit jiný...
předem díky
Jerry Salcer (197)|30.12.2005 13:20
Jo chlapče, ty tam máš jinej OS, já jsem měl ten původní proprietální Casio. Takže ti nepomůžu, ale zku vyhledat na internetu stránky majitelů těchto přístrojů, spoustu lidí již před 2 lety makalo se systémem co máš ty a strašně si pochvalovali.
Phetronius_ce4you (19)|30.12.2005 16:11
no a šlov tom casiu nahodit česká klávesnice? a české fonty? mě se to nedaří... klávesnici jsem ani nesehnal a ty fonty mi readery nechcou zobrazit. bývalí uživatelé jsou už dávno mimo... zkoušel jsem rozeslat maily, neozval se nikdo...
songo (23)|27.10.2006 02:14
mno snad todle pomuze, jsou to ceske fonty, daji se myslim do windows/fonts, nebo mozna primo do winows, podle toho kde mas ostatni fonty (soubory koncici na ttf)

pak by se ti treba v mobipocketu mely obevit na vyber