Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: rezonance pri hovoru MPx220

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

to mathes:
    jak jsem už psal, mam tam nový firmware a stejně se s tím setkávám
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

jak uz jsem psala, porovnat tuto rezonanci se stavem pred FW nemuzu, protoze mi to zacalo delat az po nem. pred nim naopak jsem si nemohla zvyknoout na to, jak je to prilis tiche a mela jsem s tim problemy, po FW nez to zacalo rezonovat byla hlasitost vyssi a uz se to dalo, druhy den se zvysila krapet prilis a zacala rezonovat :sarcastic:
    jinak vylepseni po FW: odezvy trochu rychlejsi (ale ne o moc), lepsi image - vice se podoba WM05, vice moznosti zakladnich nastaveni HS
    nejak si ted nemuzu vybavit, jestli jeste neco dalsiho, doufam, ze jsem nezapomela na nejakou zakladni vec

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdavim,hledam mobil ktery by stál za hřích a asi sem ho našel ... tím sem se náhodou dostal sem...Jelikož dělám trochu do elektroniky tak bych řekl že ten "tichý chod" reproduktoru při FW od výrobi byl zámněrný.Pak se to asi snažili nějak vyřešit a trochu to přepískly.Je to jako když máte ve škodovce takový ty zaprášený repráky a snažíte se znich vyždímat nákej větší výkon.Nechci nijak schazovat tenhle mobil,akorad mi to přijde celkem dobrý přirovnání.Jinak, kdyby už neměli všude zavřeno tak ho mám doma

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Ja mam tiez ten problem s tou rezonanciou.. Stalo sa to po Update firmwaru.. Ale ked vezmem do úvahy, ze ked som mal stary soft tak zvuky hrali velmi potichu, co tento soft vyriesil tak mi ta rezonancia az tak nevadi.. Hlavne ked staci ubrat hlasitost o jeden stupen

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od sandrushevegan
    Mam takovy problem, vcera vecer mi pri telefonovani zacala pri nejvyssi hlasitosti hlasitost tak trochu rezonovat,
    to je možno známy problém: do reproduktoru sa dostal napr. vlas alebo chumáč prachu. preto to môže rezonovať. odstraňuje sa to ale celkom ťažko - môže sa to samo uvoľniť, alebo to treba nejako odtiaľ dostať, čo je jadro problému.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 09:28
  2. MPX220 a IGO
    Od heyhombre1 v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-05-2006, 13:55
  3. WAP / internet u MPX220
    Od miramares_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 6