Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - GPS aplikace a zkušenosti s navigacemi

Šeba_oldd (1184)|28.12.2005 18:30
[QUOTE="kirimur"]
Používá někdo navigaci TomTom na Qtecu 8310? jak tato kombinace funguje? děkuji[/QUOTE]

Pouzivam TOM TOM verze 5.20 mezi PDA a smartphone nevidim pri navigaci zadny rozdil - snad jen jeden ze nevidim na udaje v dolni prave casti obrazovky - cas dojezdu atd . Jinak se podle toho da uplne skvele a bezpecne jezdit.
Millo_ce4you (11)|5.1.2006 22:34
Chci se zeptat jakyho TomToma pouzivate? Ja mel na Mpx Tom Tom mobile a na Qteku nejede. TomTom navigator je jen pro PDA ten tam taky nepobezi ne? A podrobna mapa CR je jen pro PDA. Nebo to je nejaky predelany pro Win Mobile smartphone?
Šeba_oldd (1184)|5.1.2006 23:41
Mam Tom tom mobile viz obrazovka.:yes:
00112505_pc_capture3_ktUi.jpg
pert_tvf (16)|6.1.2006 01:28
Ahoj,

mam presne verzi TomToma co ma Seba a dneska jsem si koupil nogou BT gps. Ale mam problem. GPS se mi napojila jen jednou. Ted mi porad TomTom hlasi, ze neni GPS zarizeni. Netusite, kde by mohl byt problem. Jak parujete GPS s telefonem. Mam NaviLock BT-338.

Dik Petr
pert_tvf (16)|6.1.2006 01:55
Tak uz jsem konecne na to prisel. Nejak jsem si vsugeroval, ze musim zaskrtnout Seriovy port behem parovani, ale to asi neni pravda. Ted se mi to opet spojilo.

Petr
pert_tvf (16)|6.1.2006 10:18
Tak moje radost byla predcasna. Dneska rano, TomTom zase GPS nejak nevidi. Jaky pouzivate postup? Zaskrtavate policko Seriovy Port?

Dik Petr
Šeba_oldd (1184)|6.1.2006 12:32
Ne policko nezaskrtavam.
pert_tvf (16)|6.1.2006 15:08
Ach jo, opravdu si obcas pripadam jak trotl. Ted se mi uz TomTom spojis GPS vzdy (teda, kdyz GPS je zapnuta :) ). TomTom si GPS pripoji sam. Do telefonu se akorad musi zadat a sparovat. Ted mi to funguje, kdyz mam BT vypnuto tak TomTom si BT zapne a sam GPS najde. Po vypnunit TomToma se BT zase automaticky vypne. Ale obcas mi zustanou nastaveny hodnoty na moximum v nastaveni Rizeni Spotreby. Coz uz je malickost.

Nojo, nekdy to je tak jednoduche, ze mne to nenapadne a hledam slozitejsi cesty.
Millo_ce4you (11)|6.1.2006 17:30
Tak to je suprovka, ja mam nejakou starou verzi. Kolik MB ma ta mapa co pouzivate? Jsou mapy stejny pro Navigator a Mobile?
pert_tvf (16)|7.1.2006 18:26
Ta mapa mam zhruba 433MB. Nekde jsem cetl, ze to nejde orezat jen na to co potrebujes. Nevite nekdo o takovem softu?


Ja ted resim spis jinej problem. Kdyz TomTom neprekresluje mapu, tak je to ok. Ale obcas mi behem prekreslovani mapy spadne. Navic, se mi pripoji s GPS jen 2x apak musim restartovat celej telefon. Jako by ta GPS uz byla obsazena. Nema nekdo zkusenosti s padamin TomToma?

Petr
pert_tvf (16)|8.1.2006 17:46
Ahoj,

nevite nedko o nejakem GPS softwaru, ktery by chodil na 8310 a umel trackovat? Neco jako OziExplorer? Nebo se nekomu podarilo rozchodit OziExplorer na tomto telefonu?

Petr
pert_tvf (16)|10.1.2006 20:00
Zkousel jsem GPSDash2 pro smartfony. Rozbehat to lze pomerne snadno a chodi to jak ma.

Petr
Frankie_ce4you (103)|14.1.2006 07:47
Jeden "lama dotaz": Lze nějak vyřešit, aby qtek mohl být současně zapojen na bluetooth navigaci a bluetooth handsfree? :?:
Bohumil Stejskal (414)|12.7.2007 13:00
GPSVP - GPS maps for WM Smartphone ;)

tak máme tu nový prográmek na gps a vypadá hodně zajímavě, tady můžete juknout : http://gpsvp.garminmapsearch.com/?page_id=5

a taky cucnout, tak gps zdar :D
Saman_ce4you (1451)|12.7.2007 15:16
No, kdyby nekdo cet i jine sekce pro Smartphone, tak by vedel, ze jsem se o tom jiz zminil tady.
Bohumil Stejskal (414)|12.7.2007 20:05
já jiné sekce nečtu,má to bejt přehlednější,ale já mám htc smartphone,tak chodím sem... abych prohlížel i jiné sekce,z toho se mi dělá kopřivka po těle :D ( proto sem to i schválně dal do už zavadeného chlívku,aby mi to zase nepřemístili jinam :D )

protože proč by mělo 4 x větší množství lidí z HTC Smartphone chodit ještě do Software pro smartphone, když můžou být jen ve svým chlívku a a 4 x menší množství jiných zbylých Smartphouňáků budou ve svým chlívku a když budou chtít něco víc vidět,tak ještě juknou do HTC Smartphone, jednoduché,srozumitelné :? :( ale ................