Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Wisbar Advance

DavidFawn (70)|28.12.2005 11:05
Ahoj,
mám jeden problém s Wisbar Advance.
Nainstaloval jsem si ho na svého Compacta, funguje ok, akorát když ho mám spuštěný, tak se nezobrazuje ikonka G (dostupnost GPRS). Když se pak připojím a odpojím od internetu, najednou se Wisbar ukončí a objeví se tam ta ikona.

Máte někdo podobný problém?
hrtak_ce4you (314)|28.12.2005 12:50

jakou mas verzi WBA? Je-li to WBA2 mas ho zaregistrovanej? Co se tyce WBA 2, je tam ikonka nahrazujici Gcko, pripadne doporucuji pouzivat GPRS monitor a jeho ikonku
DavidFawn (70)|28.12.2005 15:44
[QUOTE="hrtak"]
jakou mas verzi WBA? Je-li to WBA2 mas ho zaregistrovanej? Co se tyce WBA 2, je tam ikonka nahrazujici Gcko, pripadne doporucuji pouzivat GPRS monitor a jeho ikonku[/QUOTE]

jojo, mam dvojku a je i zaregistrovana, mne nejde o tu ikonu, jenom, aby mne to porad nevypinalo ten wisbar... zkusim ten gprs monitor.
xkovi_ce4you (568)|28.12.2005 18:54
Panove reste to prosim u diskuze o wisbar advance, at tim netristite vlakno ;) Doporucuju taky zkontrolovat skin, co pouzivas, pripadne vyzkouset jiny.. Apropos, doufam, ze pouzivas posledni verzi, tj. 2.4.1.16 stazenou ze stranek diskuzniho fora Lakeridge, nikoli tu, co je ke stazeni na hlavni strance Lakeridge ;)
DavidFawn (70)|28.12.2005 19:57
ok, tak já to klidně někam přesunu.. akorát jsem nenašel přesně thread wadvance, jenom advance desktop...

skin jsem zkoušel ten default a pak i ten standard windowsovskej...

mezitím jsem, ne kvůli tomuhle, hardresetnul compakta a je to stejný, tak nevím...

je to jediná věc, co mne štve na wisbaru... nedá se alespoň nějak ta ikona G vypnout, aby se nezobrazovala ani normálně? já o ní ani nestojím, stejně nemám paušál... jenom aby mne to vždycky neukončilo při odpojení wisbar...
DavidFawn (70)|28.12.2005 19:58
jo a verzi mám 2.4.0.1
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.12.2005 20:17
[QUOTE="DavidFawn"]... nedá se alespoň nějak ta ikona G vypnout, aby se nezobrazovala ani normálně? já o ní ani nestojím...[/QUOTE]
Nastavení >> Přiřazení k tlačítkům >> Připojeno a zrušit zatržítko.
V "Přiřazení k tlačítkům" se zatržítkem aktivuje to, co má být zobrazeno a v "Pořadí tlačítek" lze nastavit místo aktivního tlačítka - ikony. Já např. vypínám zobrazení stavu baterie, k tomu užívám jiný program...
DavidFawn (70)|28.12.2005 20:57
jo... tak to bylo tou verzí, teďka ve fóru jsem našel nějakou novější...

ono tam to G právě vůbec nebylo na výběr...
teďka všechno běhá tak, jak má. alespoň zatím.
xkovi_ce4you (568)|31.12.2005 00:11
Priste lepe koukej, viz zde ta tvoje hledana diskuze;)
Jo, sem to rikal, tim si mel zacit, ona totiz ta posledni "stabilni" verze z webu je radne stara, ty beta verze z fora jsou uz snad rok, stale lepsi a lepsi, takze doporucuju upgradovat vzdy, kdyz vyjde nova, zatim sem nikdy nemel problem;)