Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ActiveSync 4.1 a AvantGO

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Mal som pocas Vianoc trochu casu a nainstaloval som si novy ActiveSync 4.1. Po instalacii som s hrozou zistil, ze polozka AvantGO akosi chyba... Mate niekto nejake informacie, preco a co bude dalej s podporou AvantGO channels na CE platforme?
    Vdaka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Dalsia vec:
    -ked si vyberiem v TOOL>Options pri TASKS synchronizovat tasks iba z urcitej kategorie, nastava zaujimavy proces:
    1. najprv musim zosynchronizovat vsekty tasky
    2. potom vyberiem danu kategoriu, a zosynchronizujem. Stale sa ale synchronizuju vsetky tasky (napriklad zmazem nejaky na PC a zmaze sa aj v PDA)

Any idea?

milex

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Nainstaloval jsem si AvantGo, hned po instalaci fungoval správně. Dneska chci synchronizovat, Vario většinou v pohodě (pokud nenapíše chybu s DNS) a ActiveSync má nevyřešený konflikt. Když na něj kliknu, abych ho řešil, pouze se zopakuje synchronizace se stejným výsledkem. Jediné, co jsem zjistil je, že v nastavení AvantGo v AS nemá uloženy žádné servery pro spojení. Zadám mu tedy server (sync.avantgo.com, port:80, jmeno, heslo) a OK. Bohužel nastavení se neuloží a políčko je stále prázdné. Má někdo stejný problém (i s řešením)?

Registrace
    Feb 2007

AS4.1 nemá Avantgo. Pokud se budeš chtít vrátit k původní verzi AS, tak musíš udělat trošku složitou ruční operaci, která je někde v konfeře na CE4you již popsaná.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

No proto jsem si ho nainstaloval. Mám ho i v možnostech synchronizace a v nastavení. Nebo to mám chápat tak, že i když AG nainstaluju, pořád chybí nějaká podpora ze strany AS4.1?

Podobná témata

1. AvantGo
    Od pdq v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2005, 10:12
  2. AvantGo - Jak vám šlape???
    Od v sekci Zařízení typu Palm-size PC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-10-2004, 08:45
  3. Jak zprovoznit AvantGO?
    Od Rogner_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC