Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync 4.1 a AvantGO

milex_ce4you (28)|28.12.2005 08:31
Mal som pocas Vianoc trochu casu a nainstaloval som si novy ActiveSync 4.1. Po instalacii som s hrozou zistil, ze polozka AvantGO akosi chyba... Mate niekto nejake informacie, preco a co bude dalej s podporou AvantGO channels na CE platforme?
Vdaka.
milex_ce4you (28)|28.12.2005 08:47
Dalsia vec:
-ked si vyberiem v TOOL>Options pri TASKS synchronizovat tasks iba z urcitej kategorie, nastava zaujimavy proces:
1. najprv musim zosynchronizovat vsekty tasky
2. potom vyberiem danu kategoriu, a zosynchronizujem. Stale sa ale synchronizuju vsetky tasky (napriklad zmazem nejaky na PC a zmaze sa aj v PDA)

Any idea?

milex
Standa_ce4you (380)|21.1.2006 10:40
Nainstaloval jsem si AvantGo, hned po instalaci fungoval správně. Dneska chci synchronizovat, Vario většinou v pohodě (pokud nenapíše chybu s DNS) a ActiveSync má nevyřešený konflikt. Když na něj kliknu, abych ho řešil, pouze se zopakuje synchronizace se stejným výsledkem. Jediné, co jsem zjistil je, že v nastavení AvantGo v AS nemá uloženy žádné servery pro spojení. Zadám mu tedy server (sync.avantgo.com, port:80, jmeno, heslo) a OK. Bohužel nastavení se neuloží a políčko je stále prázdné. Má někdo stejný problém (i s řešením)?
karlic (707)|21.1.2006 13:00
AS4.1 nemá Avantgo. Pokud se budeš chtít vrátit k původní verzi AS, tak musíš udělat trošku složitou ruční operaci, která je někde v konfeře na CE4you již popsaná.
Standa_ce4you (380)|21.1.2006 13:30
No proto jsem si ho nainstaloval. Mám ho i v možnostech synchronizace a v nastavení. Nebo to mám chápat tak, že i když AG nainstaluju, pořád chybí nějaká podpora ze strany AS4.1?