Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Qtek 8310 -Úpravy registru - tipy a triky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zde prosim vkládejte ruzné tipy a triky, kterých jste dosahli úpravou registru.Vzdy napište cestu.

Citace Původně odesláno od ivov
    Tak se mi nakonec podařilo zbavit "visícího" GPRS. je nutné v registru SuspendResume zrušit ~GPRS!. Pak dojde k odpojení automaticky bez nutnosti stisknout červené sluchátko.
    Automaticky po jake dobe ????
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Tak konečně jsem se zorientoval - díky Veganovi (a jeho první zmínce) a aivosovi, co skutečně platí na registry.
    Pro jejich občasné lechtání a pošťuchování stačí free Total Commander nebo přídavek placeného (skvělého) Resco Explorera 2003 (oba pro SP).

Mnohem výkonnější je ale editor registrů od starého známého Philippa Majeruse z Lucemburku. Bohužel jeho stránky (www.phm.lu, se spoustou užitečných free utilit pro PDA) jsou nyní mimo provoz. Naštěstí díky aivosovi se zmíněný editor ještě zachoval. Tento editor totiž umí při editaci jít až na binární hodnoty a to je to hlavní.

Kdo se nebojí a už si vyzkoušel, že HR není taková věda a dá se opakovat kdykoliv, má teď před sebou nekonečné obzory.

Ty otevírá konečně dostupná možnost ODEMKNUTÍ Qteku, kterou vyžaduje většina (i velmi slušných) dodavatelů SW pro náš klenot.

Jak na to je tady. Stačí absolvovat akci s přesunem cache IE na kartu a je odemčeno.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od ivov
    Tak se mi nakonec podařilo zbavit "visícího" GPRS. je nutné v registru SuspendResume zrušit ~GPRS!. Pak dojde k odpojení automaticky bez nutnosti stisknout červené sluchátko.
    Citace Původně odesláno od Šeba
    Automaticky po jake dobe ????
    U ActiveSync je to cca 15s. U Internet Exploreru je ten timeout delší, myslím 30s. Opět je to někde zakopané v registrech. Bohužel je ignorováno nastavení idle intervalů v Settings->Connections

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

tady jsou nejake veci, co mozna potesi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Možnost úprav registrů na odemknutém Qteku 8310 v pohodlí obrazovky PC (přes ActiveSync) umožňuje Mobile Registry Editor. Autor G. Ingelmo.
    Editor umí to, co umí RegEd od Resco a Total Commanderu, např. měnit G na E atd. - ale máte všechno před sebou na velkém displeji PC.
    Jednoduché, účinné, bezpečné. I pro začátečníky.

Odemknout Qtek ale musíte skutečně jediným (výše popsaným) způsobem pomocí PHM Registry editoru regeditSTG
    (= oprava původního textu).

(Po rozbalení zipu si zástupce (ikonu) pro plochu/Start na PC musíte udělat sami.)

EDIT:
    Chodí to i s Qtekem spojeným s PC přes Bluetooth ActiveSync (bez USB kabelu).

Screenshots
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím.

Dá se nějakým způsobem přesunout složka s SMS a e-maily na paměťovou kartu obdobně jako IE Cache?

Díky.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Email & Attachments on Storage Card
    Forgive me if this has been posted before. Or if you all know this. I used to do this on my PPC before I got my smartphone (sp5). I just tried it to see if it would work and it does
    Create the folders on your Storage Card '\Storage Card\Inbox' and the subfolder '\Attachments'
    Import the registry keys as below. (try Registry Workshop and you can connect to Mobile device registries from your PC and import reg files. This saves having a Registry editor installed on the phone and typing on the device). If you are entering these keys manually rather than importing a *.reg file only use single slashes for the paths. Restart your device after doing this.
    CODE
    Windows Registry Editor Version 5.00
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI]
    "AttachPath"="\\Storage Card\\Inbox\\Attachments"
    "PropertyPath"="\\Storage Card\\Inbox"

This not only puts email attachments onto your storage card but puts all the *.mpb files which make up items in your Inbox onto the storage card too. This means I now sync the last month of complete emails (1362 of them!) from all folders on my Exchange server and it doesn't make a dent in the phone memory.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Změna zobrazení Start displejů s ikonami aplikací z ikon na seznam: číslo klávesy, malá ikona, název aplikace .

HCU\Software\Microsoft\Shell\StartMenu
    GridView změnit z 1 na 0
    (= na nulu)

Změna pořadí aplikací ve Start Menu:
    v Order (což je MultiString) je seznam zástupců - ten lze po otevření editovat podle chuti a upravit si tak pořadí nabízených ikon tak, jak potřebujeme

Pro úplnost (už dříve uvedeno), ať to je pohromadě:

Změna obsahu pravého tlačítka:
    (chybí-li v Home klíče Keys a 113, vložit je tam jako nové, texty v Default a Open bez uvozovek!)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Home\Keys\113
    Default = "Název aplikace"
    Open = "Cesta\Otevirana aplikace(nebo její zástupce)"

Odemknutí Qteka:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Policies\Policies\0000 1001 = 1
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Policies\Policies\0000 1005 = 40

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Změna zobrazení Start displejů s ikonami aplikací z ikon na seznam: číslo klávesy, malá ikona, název aplikace .

GridView změnit z 1 na 0
    (= na nulu)
    Super Milane, seznam s číselným ovládáním mi zatím vyhovuje víc než ikonové matice... :yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Pro ty kteří nechtějí lézt do registrů se dá změnit z matice na seznam s čísly tímhle prográmkem.Stačí v souborovém manažeru ve storage\windows\start menu\grigtoggle dát "off" pro přepnutí na seznam.Vrátit do matice zpět je "on"

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Vision
    Pro ty kteří nechtějí lézt do registrů se dá změnit z matice na seznam s čísly tímhle prográmkem.Stačí v souborovém manažeru ve storage\windows\start menu\grigtoggle dát "off" pro přepnutí na seznam.Vrátit do matice zpět je "on"
    Program mi nejde v Qteku nainstalovat =" instalace se nezdařila", proč? :?

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Mě jede bez problémů...
    Zkus tenhle z Modaca...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Mám otázku.Mám Qtek od Eurotelu.Když jsem v registrech změnil pravé tlačítko na Notes,zůstal tam název Kontakty.Po chvíli jsem zjistil,že je tam Notes.Nic jsem nenasavoval.Když jsem SmartPack od Synnysoftu,je tam opět nápis kontakty.Poradíte?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Brzy (nejspíš už v úterý 17.1.) tu budu mít zcela čístého, nového a bádáním zvědavců ještě nedotčeného Qteka od souseda hned odvedle (bere ho u AHMobile v Praze v pondělí).
    Podrobíme ho hned hloubkovému průzkumu. Pak se uvidí, jestli to nějak půjde.
    Mně to dělá taky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Brzy (nejspíš už v úterý 17.1.) tu budu mít zcela čístého, nového a bádáním zvědavců ještě nedotčeného Qteka od souseda hned odvedle....
    A soused, tj. já, se na qteka moc těší :yes:

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Úpravy registrů
    Od Honanek v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-06-2009, 13:14
  2. Qtek 8500 - tipy, triky a zkušenosti
    Od Honzam75 v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-05-2007, 20:56
  3. Qtek 8310 Java instalace aplikace rady a tipy
    Od Šeba_oldd v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 16-07-2006, 21:01
  4. Úpravy registrů Qtek 9100 ( MDA Vario )
    Od petrbosss v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 72
    Poslední příspěvek: 11-06-2006, 21:11
  5. MPx200 - Úpravy registrů
    Od Zdenek Malinsky v sekci Motorola
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-07-2005, 17:00