Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programovatelna telefonní tlačítka u MDA (XDA)

null (0)|8.6.2003 15:51
Obecně lze zjistit, že u MDA (XDA) nelze přeprogramovat dvě telefonní tlačítka - uvádí se, že je to hardwarově nemožné. Když si nainstalujete RacingDays 1.0.5. (http://www.kittpeak.co.jp/racingdays/index_e.html) - jsou obě tlačítka v Options plně přeprogramovatelná a také fungují. Neznate někdo nějaký program na jejich obecné přeprogramování ?

Láďa
Michal Jelínek (220)|9.6.2003 07:46
Tak tohle me HODNE zajima!

Kdyz uz sme u XDA, nepatral nekdo po velke klavesnici? Hodila by se na psani SMSek a idelalne tak 2x vetsi nez je ta interni.

Zkousel jsem klavesnice, co horizontalne otoci PDA a jsou pres celou obrazovku, ale to neni uplne ono :-(
hybo (3107)|9.6.2003 07:51
programovani tlacitek se pokusime implementovat do Plus! for Phone Edition. O te klavesnici taky uz hodne dlouho uvazuju, ale spis o klavesnici ala GSM. Vis, kdyz mas velkou klavesnici, jednou rukou stejne nemuzes psat a nedosahnes horizontalne na druhou stranu, tedy ja ne :-)
null (0)|10.6.2003 01:24
Ještě jsem se po tom díval a tak to přeprogramování tlačítek je prý jedna věc v jedný hře a trochu něco jinýho v systému a údajně se do toho nikomu moc nechce.
Ta otočená klávesnice je špička - píše se na tom palcema krásně a hlavně rychle, ale zatím jsem neviděl českou. Kilmist Keyb je plně přepsatelná, ale stejně mi není jasný, když to má Shift, CapsLock a spec. znaky, jesti by se tam háčky a čárky (pro malý, velký písmena) vůbec daly nacpat. Na psaní SMS je to určitě dobrý - oběma rukama.

Láďa
Michal Jelínek (220)|10.6.2003 06:16
No a ja bych prave na psani SMS jen jednou rukou.

Nebo telefoni seznam, aby se dalo rozumne vyhledavat i v aute. Treba seznam pra vlastnich cisel apod.