Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

preskoceni uvodniho seznameni se systemem

golom (56)|27.12.2005 14:43
zajimalo by me, jestli pri uvodni kalibraci po HR jde preskocit seznameni se systemem - myslim tim tu cast zkopiruj schuzku na jinej cas... nemyslim kalibraci, jde mi jen o tuto konkretni otravnou malickost. Jde to sice vydrzet ale kdyby nahodou...

Diky Michal G.
beecher (9270)|27.12.2005 14:51
Nelze.
brkel (56)|27.12.2005 23:03
takhle nejak to vypada kdyz se mi hardresne PDA a ja ho zapnu:
:no: :!: :evil: :mad: :dead: :(( :disgusted: :? :sarcastic: :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|27.12.2005 23:29
Bože, toho naděláte. :sarcastic: Na iPAQu 4150 jsem po HR zvládnul, kalibraci, nastavení hodin a regional settings a obnovu ze zálohy z karty do 2 minut.

HR není žádná tragédie. Jsou horší věci :(
golom (56)|28.12.2005 10:56
Obejdu se bez toho a nejde mi o to ze bych to nezvladnul rychle... ale stvou me zbytecny malickosti. Kazdopadne diky za odpovedi. Proc se mam ucit znovu presunout schuzku kdyz uz to umim (myslim)... typicky priklad je pokud mam s PDA nakej problem a HR musim pouzit nekolikrat, coz me opravdu nebavi. Stacilo by zmacknout tlacitko na zapnuti systemu, parkrat tapnout na krizky a popr. nastavit cas... nebo snad nejmenovany vyrobce software ma pocit ze HR se vztahuje i na moji hlavu a vsechno zapomenu stejne jako moje zarizeni? Je to stejne jako seznameni se systemem ve winXP po preinstalaci... - ale tam to jde vypnout.
Michal
golom (56)|28.12.2005 10:58
jeste sem se chtel zeptat :beecher: - jak to delas ze zvladas odpovedet na kazdy diskusni prispevek? :)
Surgical (2364)|28.12.2005 11:24
Hm vpravo mas takovou volbu zobrazit nove prispevky od posledni navstevy...tech uz tolik neni :)
beecher (9270)|28.12.2005 11:53
OT:
1. Neodpovidam na kazdy prispevek, pouze na ty, u kterych vim odpoved (viz neodpovidam do diskuze k baterii pro Acer N35).
2. Pouzivam trojkombinaci co 2 minuty automaticky refreshovane okno v Maxthonu, prijem info o vsech prispevcich mailem a pak tak co 15 minut zkouknu to Maxthoni okno, co se deje...
/OT: