Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario - MS ActiveSync 4.1

Fány_oldd (73)|26.12.2005 17:02
Prosím o radu k synchronizaci. Nemohu synchronizovat MDA Vario s MS ActiveSync 4.1 (český) a Win XP. Po propojení zobrazuje, že načítá nastavení a na tom to zůstane viset. V ActiveSync komunikace povolená je, v MDA jsem nic neměnil, ale kontroloval a vypadá to OK. MDA compact s tím PC funguje OK.
Fány_oldd (73)|29.12.2005 09:01
Synchronizaci jsem vyřešil. Na PC mám nainstalován Sygate Personal Firewall a nestačilo nastavit Allow All. Dokud se program neukončil (Exit Firewall), tak nebylo možné MDA Vario synchronizovat - zkoušeno na 2 PC, přitom na těch stejných PC jede synchronizace i s Firewallem na MDA I, II, III i compact OK.
beecher (9270)|29.12.2005 19:28
WM5 zarizeni a AS 4.1 mezi sebou vytvareji klasicky sitove pripojeni (WM2K3(SE) zarizeni ne), takze je nutne v tom firewallu povolit veskerou komunikaci na danem pripojeni.
JecminekMaselnik (464)|6.1.2006 10:47
mam problem se synchronisaci souboru. Synchronisuji jich nekolik a ty, ktere edituji pouze v PDA (qtek 9100) jsou vzdy prepsany neaktualni versi z PC. Mam v pda nastaveno ponechani souboru a i kdyz soubor se synchronisovaneho adresare na PC smaze, soubor z pda se na desktop neprenese.
Prenos PC -> PDA je bez problemu, opacne se vubec nedeje....Poradite, prosim?