Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vytuhlý LOOX 600 - HELP

BinLadin (8)|25.12.2005 22:35
Při čtení e-knihy (nic méně náročného si nedokážu představit, jen jsem šoupal tím jogem pod infraportem) mi zatuhl LOOX 600 (upgrade WM 2003), asi jako po milionté jsem ho píchnul dozad, ale po soft resetu najela jen úvodní obrazovka (s obrázkem LOOXE 600) bez podsvícení a bez jakékoli další aktivity - display a tlačítka neaktivní. Hard reset taky nepomohl - stejný výsledek. LOOX se nedá regulerně ani vypnout - poze přepnoutím hard resetu. Baterie je plně nabitá - kontrolka při nabíjení klasicky poblikává a i při plném nabití s LOOXEM nic nenadělám. Prosím pomozte ještě předtím než ho pošlu do servisu (záruční doba je už v tahu) anebo rovnou rozdupu. Mám ho už třetí rok, ale tohle je první závažný problém, díky Ladin.
OK (41)|26.12.2005 08:54
Měl jsem stejný problem. Já jsem znova nahrál systém(WM2003) a šlo to.
ms.nomi (117)|26.12.2005 09:09
[QUOTE="OKOK"]Měl jsem stejný problem. Já jsem znova nahrál systém(WM2003) a šlo to.[/QUOTE]

Tak, tak. Mel jsem stejny problem, stejne reseni.
BinLadin (8)|26.12.2005 15:21
Operace proběhla úspěšně, můj starý LOOX už zase žile . Upřímně Vám děkuji za radu. Opravdu jste mi moc pomohli.;) Ladin.
ms.nomi (117)|26.12.2005 19:35
[QUOTE="BinLadin"]Operace proběhla úspěšně, můj starý LOOX už zase žile . Upřímně Vám děkuji za radu. Opravdu jste mi moc pomohli.;) Ladin.[/QUOTE]


Rado se stalo :)