Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojenie na internet cez mobil pripojeny kablom

null (0)|3.6.2003 23:06
Mam DELL AXIM a Motorola T720, kedze sa mi nechcelo bastlit extra kabel, tak som si spravil z dvoch "samica" konektorov USB prepojku, ktorou som dokopy spojil kabel k mobilu s koncovkou synchronizacneho kabla.

Problem je, ze neviem ako nastavit PDA, aby som mohol cez mobil vytocit spojenie, v ponuke mam totiz infra, com1 a neviem ci nieco nerobim zle, ak som zvoli com1 port, alebo treba k tomu do PDA aj nieco dalsie?
CarlosL (126)|4.6.2003 21:13
Promiň, ale to mi chceš říct, že přes tu tvojí "super" redukci bych k iPAQu napojil i USB Flash Disk??
Ne, podle mě ti v Aximu chybí nějaký drivery, který ještě nikdo nevymyslel [;)].

Carlos
null (0)|4.6.2003 23:36
ci je super neviem, proste viem, ze existuje prepojovaci kabel pre AXIM a tento telefon, tak ma napadlo nekupovat dalsi kabel a mat takuto "prepojku".
Ci mi nieco chyba neviem, preto sa pytam. Este som z PDA nepripajal internet inak ako cez ActiveSync.
null (0)|4.6.2003 23:45
No a aby som zbytocne nefantaziroval, tu je realizacia:
http://www.gomadic.com/motv6mobphon9.html
Takze "zrejme" to ide ;-)
CarlosL (126)|5.6.2003 10:30
Máš pravdu, tak se omlouvám, ale co ten "mezikus". Nebude zrovna ten důležitej?? A ten kablík bude asi jen pro mobil a PDA. Nic jinýho se na to asi nedá připojit.

Carlos
null (0)|5.6.2003 20:10
Podla toho webu je jasne, ze sa predava len ten medzikus, podla toho co si myslim ja, ide naozaj len o napriamo spojene dva konektory a kable sa pouzivaju tie, co sa predavaju normalne na prepojnie mobilu s PC (a vyuzije sa kabel na prepojenie pda s pc).
zatial sa mi to nepodarilo rozbehat, este je mozne, ze nie je dobre pospajana ta prepojka.