Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 52

Téma: mapa Eastern Europe

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jaky mate nazor na podrobnost TT mapy Eastern Europe pri jezdeni na Slovensku ? Jak je to podrobne ? Napr. v porovnani s PK ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od ms
    Jaky mate nazor na podrobnost TT mapy Eastern Europe pri jezdeni na Slovensku ? Jak je to podrobne ? Napr. v porovnani s PK ?
    Ona je mapa Slovenska pro TomTom?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tuším, že ve verzi 2 (Route Planer) východní Evropa byla, ale nic podrobného to nebylo. Ale z obce do obce se dojet dalo.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Existuje EE verze 608 z 08.2005. Ale na strankach TT o ni neni ani slovo, prestoze pry v lete tam byla v baleni s nekterym z Go.

Je v ni Slovensko, Madarsko, Recko, Turecko, Chorvatsko, Rusko a jeste zapadni staty v prujezni forme.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Podrobne je to asi jako ceska mapa v Navigonu, ale lepsi nez dratem do oka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

to vypada zajimave pro cestovatele:

Go500 Eastern Europe contains the maximum-detail, fully-connected map of Poland, The Czech Republic, Turkey, Hungary, Greece, Slovakia, Russia, Baltic States, Slovenia, Croatia, Bosnia & Herzegovina Romania, Bulgaria, Serbia & Montenegro, Belarus, Moldavia, Ukraine, Macedonia and Albania, as well as the major road network of Western Europe.
    Kód:
    http://www.gpspassion.com/pics/TomTom2005/go/html/whatsnew.htm

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Maximum detail asi jo, ale silnice v mestech nee. Jenom ty hlavni. Nicmene ten prostor je obrovskej.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No a už to někdo máte? (L)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tady se ale o tom nesmi prece psat, kdyz to neni oficialni cestou :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Mam ji a jelikož jsem nadšenec pro TT, tak můžu říct že je to super. Rád jezdím po Evropě autem a tohle mi chybělo. Když bude mít někdo nějaký dotaz, tak ať mi napíše SZ.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Jak je to velky (kolik mista na karte to zabere)?
    Jestli si mam prvne koupit jinou kartu, nebo si muzu rovnou sehnat?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Má to 201 Mb. To je foto Bratislavy.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110547_20051229120059_Oglo.jpg 
Zobrazení: 62 
Velikost: 23.6 KB 
ID: 3615  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

viacej info by nebolo pane kolego ? Kde sa dá kúpiť,stiahnuť,či len na karte,lebo to je mapa pre GO500,nie? Môžeš sem hodiť screen Bojnice ,vo väčšom rozlíšení ? Testujem teraz NavNgo,mapa good,ale navigácia nič moc,zháňam takúto mapu pre TT,lebo ten mi vyhovuje najviac ,nový Navigon ma sklamal/myslím v zahraničí/,TT to vyhral vo všetkých ohľadoch,len mapy Slovenska a priľahlého východného okolia mu chýbajú,hmmm :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Bojnice
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00110588_20051229161715_GuwM.jpg 
Zobrazení: 65 
Velikost: 12.2 KB 
ID: 3617  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od HUgo.j
    Mam ji a jelikož jsem nadšenec pro TT, tak můžu říct že je to super. Rád jezdím po Evropě autem a tohle mi chybělo. Když bude mít někdo nějaký dotaz, tak ať mi napíše SZ.
    No nevim, jestli je super. Mel jsem moznost ji videt. A musim rict, ze neni moc spolehliva. Podklady nejsou od TeleAtlasu, ale od jine firmy. Obsahuje sice nektere zmeny ktere mozna ani DECEMBROVA mapa od TeleAtlasu nema, ale na druhou stranu je tam mnoho a strasne mnoho zmatku a nepresnosti. Jako silnice jsou brany ruzne ciyklisticke stezky, chodniky, tramvajove koridory apodobne. Prohledl jsem si okoli sveho bydliste a nebyl jsem schopen se v nem skoro vyznat. Naplanoval jsem si cestu do prace a z 50procent me to vedlo pres silnice, ktere bud neexistuji nebo je proste nelze pouzit, nebot to jsou proste chodniky, kde se ani auto nevleze.

Spousta mest tam ma vykreslene ulice, ale nejsou pojmenovane.

Ovsem, je to stale lepsi jak nic. Urcite je to pomucka, ale neda se podle toho jet tak naslepo jako podle standardnich map v TT5.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom Start 2 Europe
    Od dameca v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-11-2010, 19:57
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-03-2007, 13:55
  3. eastern europe
    Od xrv v sekci TomTom
    Reakcí: 5