Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde mi synchronizace ActiveSync 4.1 s Qtekem8310

milennium (336)|24.12.2005 15:06
Ach jo,nemůžu za boha sprovoznit symchronizaci AS4.1 s Qtek8310... Notebook si najde přes Bluetooth Qteka,ale ať dělám co dělám prostě mi neproběhne synchro. Mám notebook HP NX8220 kde je Bluetooth manager od Widcomu...
Nepomůže někdo ? Všechny návody zde uveřejněné jsou bez výsledku...
Dík.
Zdenek Malinsky (9781)|24.12.2005 15:18
Přes kabel sync proběhne? A firewall jsi zkusil vypnout?
milennium (336)|24.12.2005 15:23
Jo,přes kabel O.K a firewell jsem dal začátkem týdne pryč... Prostě bych potřeboval nějakej popis s přesným nastavením jak v Qteku tak v notebooku. Popis na AS4.1 a WM2005...
Zdenek Malinsky (9781)|24.12.2005 15:35
Qtek nemám, tak s tím víc nepomůžu. :(
Nevím, které návody máš na mysli, ale pokud jsi ještě nečetl, tak třeba pomůže článek o BT a článek o AS (část o AS přes BT). Pokud jsi to už četl, zkus znovu. Stačí někde malá chybka, přehodit pořadí písmenek a nejede to.
Vegan (133)|24.12.2005 18:08
no je to celkem jednoduche na zacatek vseho se musi nejdrive propojit zarizeni kabelem a vytvorit profil pak se odpoji zapne bluetooth a vyhledava se pres mobil nasledne v mobilu se vytvori profil pro pc a na konci vseho se to pta zda se jedna o hend fre nebo acti sync prvek da se active sync hends free se nezapina vytvorize se port bluetooth to serial port a podle toho ktery port to je vecinou 3 tak ta se nasledne nastavi v pripojeni active sync spusti se na mobilu active sync a da se synchronizovat pres bluetooth pokud ti to stale nejde ozvi se mi skusime to nejak poresit skrze icq nebo neco podobne ho