Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Verze 1.4

Telematix Software (289)|23.12.2005 20:28
Dnes byla vydána betaverze 1.4, pokud v ní nebudou zjištěny podstatné závady, bude vydána koncem přístího týdne. V opačném případě ji očekávejte pár dní po novém roce (snad ale nebude třeba).

Nové funkce jsou vidět u screenu. Mapa Evropy se zacne prodavat v prubehu ledna (2006:)) ). Předprodej už byl zahájen!
00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_14_55_uN2.jpg 00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_15_10_9ksG.png 00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_20_50_viLF.png 00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_20_59_317n.png 00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_17_44_ckMr.png 00109360_iviewcapture_date_23_12_2005_time_20_17_09_xHLP.png
Džanek (194)|23.12.2005 21:31
Smekám klobouk, opravdu jste slib splinil ! Obrázky vypadají skvěle, už aby to bylo ke stažení, těším se na testování 3D atd.
kopacek (466)|23.12.2005 21:59
Vypadá to opravdu nadějně. Těším se na nové funkce a zároveň ale doufám, že to nebude šité "rychlou jehlou" (jako zcela evidentně 1.3) a nevyskočí nějaké problémy. Tak se přimlouvám za řádné betatestování a raději pár dnů počkám na odladěnou novou verzi.
Telematix Software (289)|24.12.2005 12:42
[QUOTE="kopacek"]Vypadá to opravdu nadějně. Těším se na nové funkce a zároveň ale doufám, že to nebude šité "rychlou jehlou" (jako zcela evidentně 1.3) a nevyskočí nějaké problémy. Tak se přimlouvám za řádné betatestování a raději pár dnů počkám na odladěnou novou verzi.[/QUOTE]
Ano, verze 1.3 se nepodarila dostatecne otestovat. Dusledkem je, ze jsme zcela zmenili testovaci postupy, zavedli nove nastorje, zvysili jsme dobu pro testovani a zrevidovali a doplnili jsme beta-testerskou skupinu. Situace s verzi 1.3 by se jiz nemela opakovat.
Pavel Stejskal (155)|24.12.2005 14:35
Dobrý den, screeny vypadají opravdu :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: , 3D, POI, ovládání prstem, díky za splnění Vašeho slibu a už se moc a moc těším na vydání.

Jinak přeji Všem šťastné a veselé, hodně zdraví a spoustu šťastných kilometrů vedoucích úspěšně do cíle.

S pozdravem
Džanek (194)|24.12.2005 15:24
Ještě se chci Telematixu zeptat, je-li možné u vlastních bodů zájmu ukládat taky vlastně vytvořené ikony.
Děkuji a přeji Hezké Svátky
pepa_ce4you (105)|25.12.2005 19:48
V souvislosti s verzí 1.4 se psalo o aktivní navigaci - trafficu - dynavix live. Bude už tato funkce brzo k užití? Byla by to první navigace v ČR a tím by získala velkou výhodu...
Džanek (194)|30.12.2005 16:12
Dočkáme se tedy ještě do nového roku ,,nové verze,, 1.4???
Grachus_ce4you (81)|30.12.2005 17:31
Ne nedockame.... prijde az pristi tyden. Betatesteri pry davali zahul, vice na sekci Porovnání navigačních aplikací.
venousek_ce4you (29)|6.1.2006 12:09
To Telematix: Tak kdy už se dočkáme? Ještě jeden dotaz: Jde v Dynavixu otočit obrazovka o 90°, i když to OS nepodporuje? U konkurence to jde...
Džanek (194)|9.1.2006 14:43
Dnes je 9 a o nové verzi žádná zmínka :(( Dobře víte, jak na ni většina čeká, tak se nenechte prosit!
DaBa (78)|9.1.2006 14:53
Jeste minuly tyden bylo na jejich strankach ze verze 1.4 bude do 9.1. dnes uz tam maji do 13.1.
Tak uvudime, jak to bude pokracovat :)
Džanek (194)|9.1.2006 14:56
Teď jsem si všiml na vašem webu, že jste v tichosti dali termín 13.1 To už je třetí slibovaný termín!! Ještě, že můžu jezdit s TomTomem, protože nynější verze Dynavixu 1.3 je obrovský omyl a ještě když jsem po tomto updatu přišel o všechny uložené body, mám k vašemu programu velkou nedůvěru.
Telematix Software (289)|9.1.2006 23:04
Nase firma se prave stehovala do novych kancelari. Bohuzel to neprobehlo hladce (remeslnici nove kancelare nestihli dokoncit vcas, ve startych nam najem jiz vyprsel). Plnohodnotne budeme fungovat az zitra odpoledne nebo dokonce pozitiri. To zapricinio zpozdeni ve vydani verze 1.4, nefunkcnost telefonu atd. Omlouvame se za to, slo to ale zcela mimo nas :(
pslany (130)|13.1.2006 08:55
Dobry den,
muzeme se dnes jiz tesit na 1.4?
Pavel Stejskal (155)|13.1.2006 09:02
Jj, vzal jsem si kvůli aktualizaci do práce i svůj soukromý notebook.
Džanek (194)|13.1.2006 09:42
Ale si v telematixu dávají na čas:?
Pavel Stejskal (155)|13.1.2006 10:33
Právě odjíždím pryč. Naivně jsem si myslel, že už odzkouším 3D, ale zatím :(
Telematix Software (289)|13.1.2006 10:53
Omlouvam se za prutahy zpusobene mmj. stehovnaim firmy, ale vydani je odlozeno na nedeli vecer az pondeli rano - na popud betatestru se delalo jiz rc4 (uprava ovladani) + potrebujeme jej znovu betatestery jeste otestovat. Zatim vse vypada, ze tento termin je jiz definitivni.
Džanek (194)|13.1.2006 11:16
:D :D :D a to jsem si naivně myslel, že dnešek bude posledním termínem. Už počítám s tím, že v pondělí nám sdělíte, že máte málo betatesterů, tak se termín opět posune. :((
igi_ce4you (4)|13.1.2006 14:41
[QUOTE="Džank"]:D :D :D a to jsem si naivně myslel, že dnešek bude posledním termínem. Už počítám s tím, že v pondělí nám sdělíte, že máte málo betatesterů, tak se termín opět posune. :(( [/QUOTE]

A v čem je problém? Ja osobně bych termíny vydání vubec nezveřejňoval právě kvůli takovejm nedočkavcům jako ty.
Džanek (194)|13.1.2006 15:58
Poslouchej, až si koupíš software za 8 tis. a nebude ti korektně fungovat, tak tě budou aktualizace sakramensky zajímat! Na to, aby to leželo v šuplíku je to drahý špás!!
Telematix Software (289)|13.1.2006 17:44
Snazime se stale zlepsovat kvalitu a procesy, ktere k tomu vedou.
U verze 1.3 jsme podlehli tlakum na vydani nove verze a to vedlo k pomerne velkym problemum u nekterych zakzniku. Proto jsem zavedli uplne nove postupy pro testovani, zcela znovu jsme pretvorili testovaci postupy a testerskou komunitu. Postupy ted striktne dodrzujeme a to nam v pripade nalezeni problemu protahne vydani finalni verze o minimalne 4 dny. U verze 1.4 je hodne novinek a mame tentokrat uz rc4 (4. kandidat na finalni verzi). Zda se, ze ted je logicke prestat slibovat pevne terminy ;)
Džanek (194)|13.1.2006 18:02
OK ;)
igi_ce4you (4)|13.1.2006 19:32
[QUOTE="Džank"]Poslouchej, až si koupíš software za 8 tis. a nebude ti korektně fungovat, tak tě budou aktualizace sakramensky zajímat! Na to, aby to leželo v šuplíku je to drahý špás!![/QUOTE]

Nedelej ze je to takova krize ;)

Ja ten software koupenej mam a 1.3 zase tak kriticka neni. Uznavam, ze to obcas spadne (hlavne kdyz clovek casto sjizdi z puvodni trasy), ale uplne nepouzitelny to urcite neni.

Ba naopak, celkove to oproti 1.2 hodnotim jako znacny pokrok. Hlavne to, ze to na mem Aceru n35 asi tak 5x rychleji prepocitava trasu :)
necry_ce4you (118)|13.1.2006 20:18
abych rekl pravdu tak uz jsem nasranej. chceme ten software koupit a nejen ze neni demo, kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem a navic jest eneni 3D...
chtel ijsme vyuzit nabidku slevy, co je do konce lcedna..skoro bych rekl ze to nestihneme :(
MIlan Kvasnica (88)|14.1.2006 06:44
[QUOTE="necry"]kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem[/QUOTE]

V Ostravě to je problém, protože není ani kam zajít.

V Brně jsem byl 22.12. a v Sunnysoftu mi řekli, že DVX mi ukázat nemůžou, protože blablabla.

23. 1. jedu do Phy, tak jsem zvědav..
igi_ce4you (4)|14.1.2006 11:20
[QUOTE="necry"]abych rekl pravdu tak uz jsem nasranej. chceme ten software koupit a nejen ze neni demo, kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem a navic jest eneni 3D...
chtel ijsme vyuzit nabidku slevy, co je do konce lcedna..skoro bych rekl ze to nestihneme :([/QUOTE]

3D pohled je jen takova marketingova debilita. Ve vysledku je daleko prehlednejsi 2D.
RStein (2012)|14.1.2006 11:27
Pokude je 3D pohled kvalitní, tak jako treba v TomTomovi, je orientace na slozitejsi krizovatce mnohem jednodussi nez pri 2D pohledu.
U Dynavixu mi absence 3D nevadila, protoze diky vyborne hlasove navigaci neni (skoro) nutne koukat na displej.
Grachus_ce4you (81)|14.1.2006 13:15
No podle meho nazoru 3D je uz funkcni od Vanoc (viz ty obrazky co se tu objevili) akorat dodelavaj chyby co se objevili ve verzi 1.3 (u nekterych uzivatelu) a testeri urcite taky neco malo prihodili... nezbyva nez doufat ze 3D je vymakla zalezitost a mnoho chyb opraveno... na to se i vyckavat vyplati. Ale uz by to chtelo vydat a priste radsi neslibovat. :oops:
Jinak v Sunnysoftu jsou pekny lamy kdyz nedokazou predvest produkt zakaznikovi a jeste kdyz ho nabizej a telematix na ne odkazuje. To by nemelo byt. Bylo by moc hezky kdyby se nejaky ten tester sveril tady na forku co si mysli o kvalite 3D v Dynavixu kdyz uz jsme to nakousli... z obrazku to vypada dobre :D
HELEKAL PETR (195)|15.1.2006 08:29
[QUOTE="MIlan Kvasnica"][QUOTE="necry"]kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem[/QUOTE]

V Ostravě to je problém, protože není ani kam zajít.

V Brně jsem byl 22.12. a v Sunnysoftu mi řekli, že DVX mi ukázat nemůžou, protože blablabla.

23. 1. jedu do Phy, tak jsem zvědav..[/QUOTE]

POKUD SE CHCE NA DYNAVIX NĚKDO PODÍVAT A JE Z OLOMOUCKA ČI DOJEDE NA OLOMOUCKO NABÍZÍM PROHLÍDKU DYNAVIXU I S POROVNÁNÍM PROTI TOMTOMOVI, MÁM HO V KOMBINACI S POCKET LOOX 720 A BLUETOOTH NAVILOCK BT 318, TAKŽE TO NENÍ PROBLÉM, KDYŽTAK PIŠTE NA SZ NEBO EMAIL civavaci@volny.cz A DOMLUVÍME SE
HELEKAL PETR (195)|15.1.2006 20:01
Tak DYNAVIX verze 1,4 je konečně na světě:


Dynavix Mobile 2005 verze 1.4.12886

Vážení přátelé,

dne 15.1.2006 vydává Telematix Software, a.s. oficiálně verzi 1.4.12886 s mnoha novými vlastnostmi. Doporučujeme všem uživatelům aktualizaci na novou verzi. Majitelé předchozích verzí mohou na verzi 1.4.12886 aktualizovat přes Internet (viz níže).

Již jsme psali, že nový formát map, použitý v Dynavix 1.3, neumožňuje použít Oblíbené a Nedávné cíle z předchozích map. Pokud nám pošlete soubor profiles.db, který je na PDA v \Program Files\dynavix, převedeme Vám ho do nového formátu, který je již nezávislý na mapě.

V případě potíží se obraťte na technickou podporu support@dynavix.com.

Přejeme Vám hodně šťastných kilometrů s Dynavixem

Váš Dynavix Team

www.dynavix.com

Pozn. Z důvodu dalších úprav formátu map a oprav v nich jsou aktualizační soubory na verzi 1.4 poměrně objemné (cca 60 MB u mapy ČR a cca 170 MB u mapy ČR+průjezní Evropa), což může uživatelům s méně kvalitním internetovým připojením způsobovat při aktualizaci problémy. V případě výskytu těchto problémů prosím napište na support@dynavix.com a my Vám pošleme poštou CD.



Novinky ve verzi 1.4.12886

Upozornění: Pro instalaci Dynavix Mobile od verze 1.4 je nutné mít nainstalovaný funkční Microsoft ActiveSync. Je to kvůli problémům s kompatibilitou příslušných knihoven. Bez Microsoft ActiveSync nejde spustit Dynavix Mobile Manager.

Novinky:

*

3D pohled na mapu
*

Uživatelské cíle, které je možno exportovat / importovat a zadávat údaje
*

Změna uložení Oblíbených cílů tak, aby byly nezávislé na mapě
*

Ukazatel postupu při hledání trasy
*

Do jazyků přibyla Angličtina ke stávající Češtině a Němčině
*

Aktivace z PDA přes Internet (viz níže)
*

Když dojde k resetu PDA nebo pádu programu během jízdy po trase, při novém spuštění rovnou hledá trasu ke stejnému cíli
*

Jiné chování menu a dialogů Nastavení: tlačítka OK / Storno nevrací do mapy, ale do předchozí úrovně menu
*

Nové mapy ČR 71 a ČR-MRE 71 jsou menší, mají navráceny čísla domů v některých městech (např. Nymburk) a opravu v několika chybných křižovatkách
*

Nové barevné schéma mapy, je kontrastnější
*

Zlepšení hledání tras: Už zbytečně neprovádí kratičké sjezdy a znovu nájezdy na dálnici
*

Čísla domů: pro ulice rozdělené na více částí (např. Vinohradská - Praha 1,2,3,10) jsou do seznamu přidána všechna čísla domů ve všech částech
*

Nový dialog Nastavení GPS umožňuje zrušit hlasové instrukce o ztrátě / nalezení GPS signálu

Drobné opravy a vylepšení:

*

Oprava hledání cílů: Při zadání části názvu města vyskakovalo ve verzi 1.3 více cílů, než je správně
*

Oprava hledání Oblíbených pomocí dialogu Najít POI: fungovalo pouze když se vyskytoval jen jeden odpovídající Oblíbený
*

Přejmenování položek menu (Oblíbené cíle místo Najít oblíbený aj.)
*

Během hledání trasy se mapa překresluje méně často, aby nezdržovala hledání

Podrobnosti k aktivaci z PDA přes Internet:

Musíte mít PDA připojené k Internetu. To ověříte třeba tak, že se z Internet Exploreru na PDA dostanete na nějaké www stránky.

V dialogu pro poslání SMS zprávy je tlačítko, kterým je možné kód získat z Internetu. Je-li vidět klávesnice, je tlačítko schované pod ní. Musíte tedy schovat klávesnici.
Návod na aktualizaci programu Dynavix® Mobile 2005

Tento návod popisuje postup aktualizace programu Dynavix® Mobile 2005 na nejvyšší dostupnou verzi. K provedení je potřeba mít paměťovou kartu s nainstalovanou starší verzí programu Dynavix® Mobile 2005 a osobní počítač (dále jen PC) s operačním systémem Microsoft Windows 2000/XP a s připojením k internetu, na kterém je nainstalován Dynavix® Mobile Manager a ke kterému lze připojit paměťovou kartu buďto použitím čtečky paměťových karet nebo pomocí PDA či MDA připojeného přes ActiveSync.

Aktualizace probíhá ve dvou krocích: Nejprve se aktualizuje Dynavix® Mobile Manager a potom se pomocí aktuálního manageru aktualizují data a program na paměťové kartě.
Aktualizace Dynavix® Mobile Manageru

1.

Spusťte Dynavix® Mobile Manager na PC.
2.

Postupujte pomocí tlačítka Další, na stránce Kontrola aktualizací Dynavix® Mobile nesmíte zaškrtnout políčko Vynechat tento krok, nehledat aktualizace.
3.

Po kliknutí na Další bude zobrazeno sdělení, že je k dispozici aktualizace Manageru, zároveň se ve webovém prohlížeči otevře stránka s odkazem na instalační soubor aktuální verze. Pokud se tak nestane, Váš Manager je aktuální a můžete přejít k Aktualizaci programu. Jestliže Manager oznamuje, že aktualizace je k dispozici, ale neotevře se WWW stránka, otevřete ve webovém prohlížeči URL http://www.dynavix.com/dynavix_mobile_update/manager_update.php a pokračujte podle dalších bodů tohoto návodu.
4.

Ukončete spuštěný Dynavix® Mobile Manager.
5.

Na WWW stránce, která se zobrazila v prohlížeči kliknutím na Stáhnout uložte instalační soubor na disk.
6.

Vyčkejte, až se instalační soubor stáhne a uloží.
7.

Spusťte stažený instalační soubor.
8.

Budete upozorněni, že Dynavix® Mobile Manager je na PC již nainstalován, klikněte na OK, abyste povolili odinstalování starého a nainstalování nového programu.
9.

O výsledku instalace budete informováni. Pokud necháte před zavřením dialogu zaškrtnuté políčko Spustit prognram Dynavix® Mobile Manager, spustí se manager k provedení aktualizace programu.

Aktualizace programu Dynavix® Mobile 2005

1.

Spusťte Dynavix® Mobile Manager. Pokud jste nyní instalovali novou verzi manageru, pravděpodobně se spustil po ukončení instalace.
2.

Pomocí tlačítka Další postupujte až ke stránce Zvolte akci a zde vyberte AKTUALIZOVAT a klikněte na Další.
3.

Připojte paměťovou kartu k počítači takto:
*

Pokud k připojení používáte PDA či MDA, vložte kartu do tohoto zařízení a připojte jej pomocí ActiveSync k PC.
*

Pokud k připojení používáte čtečku paměťových karet, vložte kartu do čtečky a v Dynavix® Mobile Manageru na stránce PDA / MDA není připojeno zaškrtněte políčko Pokračovat bez připojeného PDA a klikněte na Další.
4.

Zobrazí se stránka Aktualizace k dispozici se seznamem dostupných aktualizací.
5.

Kliknutím na Další spustíte proces aktualizace dat a programu na paměťové kartě, o průběhu a výsledku budete informováni.

pantata_ce4you (149)|15.1.2006 20:11
A jako obvykle, např. při uzavření dialogu křížkem vpravo nahoře se celý Dynavix odporoučí do kytek ... Další chyby, které jsou nezměněny od verze 1.0, mě už ani nebaví sem psát ...

Docela těch vyhozených osmi tisíc lituji ...
Džanek (194)|15.1.2006 20:55
Mé první postřehy jsou takové - práce s mapou je o dost rychlejší, ovšem na druhou stranu se mi po grafické stránce více líbila předchozí mapa. Ta oranžová mi tam vůbec nesedí, styl před tím, kde byla znázorněna i ,,zastavěná oblast,, byla lepší. Je to ovšem jen můj názor. Možná i proto je práce s mapou svižnější. Nejvíce jsem byl zvědavý, jak si poradíte s 3D. Bohužel jsem zklamán :( V 3D nejsou ulice nijak ohraničené, je to pouze výřez v oranžové barvě okolí - působí to velmi nepřehledně. Dále nejsou nijak rozlišeny hlavní silnice atd. V tomto byla stará mapa skvělá a doufal jsem, že taková zůstane. Co je VELKÉ mínus, tak v 3D nejsou zobrazeny názvy ulic !! Beru to ale tak, že je to vlastně první verze s 3D, tak to bude určitě v příštích verzí dotaženo.
Jinak barevné schéma předchozích map bylo opravdu lepší !!!
Pavel Stejskal (155)|15.1.2006 21:12
Začínám být rozezlen, během 5 týdnů jsem stahoval cca. 170MB dat u verze 1.3 a dnes jsem začal stahovat znovu cca 170MB dat verze 1.4 a to vše přes GPRS :evil: :evil: :evil: (u verze 1.3 mne to trvalo přes 10 hod.)
Jestli míníte stále vydávat takovéto objemné aktualizace, tak ač jsem vcelku spokojeným uživatelem Dynavixu, tak tohle nepřekousnu ani náhodou. Myslím, že by jste se měli Vašich zákazníků při registraci na Vašich www stránkách zeptat, jestli si přejí automatické zasílání CD při takovéto objemné aktualizaci. A ne že pokaždé o to budu žádat. Cena Dynavixu je oproti jiným navigačním sw vyšší, tak by mohly být i malinko lepší služby, včetně automatického zasílání CD s objemnou aktualizací
Doufám, že aspoň ta 1.4 je narozdíl od 1.3 povedená.

EDIT: fakt v 3D se nedají zobrazit názvy ulic? Vždyť ve městech, kde nejsou čísla popisná a ulice jsou dlouhé se bez toho v cílové ulici neobejdu. Vždyť nebudu vědět jestli při křížení ulic jsem nesjel na jinou ulici, nebo jestli jedu po té správné.
Džanek (194)|15.1.2006 21:12
Co se týče ovládání jedním prstem - jednoduše řečeno skvělá práce.
Eagle F1 (6)|15.1.2006 22:08
[QUOTE="pantata"]A jako obvykle, např. při uzavření dialogu křížkem vpravo nahoře se celý Dynavix odporoučí do kytek ... Další chyby, které jsou nezměněny od verze 1.0, mě už ani nebaví sem psát ...

Docela těch vyhozených osmi tisíc lituji ...[/QUOTE]

Pantato, kde jsi nasel krizek vpravo nahore? Ja tam mam vsude " ok"...postrehl jsi, ze vysla 1.4?
Džanek (194)|16.1.2006 08:00
[QUOTE]EDIT: fakt v 3D se nedají zobrazit názvy ulic? Vždyť ve městech, kde nejsou čísla popisná a ulice jsou dlouhé se bez toho v cílové ulici neobejdu. Vždyť nebudu vědět jestli při křížení ulic jsem nesjel na jinou ulici, nebo jestli jedu po té správné.[/QUOTE]

Taky mě to zarazilo :( Název aktuální ulice se zobrazuje pouze dole v liště, ale v okolí prostě popsány nejsou. Ve 2D je to tak jak to bývalo, ale 3D je ochuzeno - nevim z jakého důvodu.
pepa_ce4you (105)|16.1.2006 08:17
Dotaz na Telematix: a jak to vypadá se slibovaným Dynavix Live .. mluvilo se o něm v minulosti s verzí 1.4... dík
pantata_ce4you (149)|16.1.2006 08:54
[QUOTE="Eagle F1"][QUOTE="pantata"]A jako obvykle, např. při uzavření dialogu křížkem vpravo nahoře se celý Dynavix odporoučí do kytek ... Další chyby, které jsou nezměněny od verze 1.0, mě už ani nebaví sem psát ...

Docela těch vyhozených osmi tisíc lituji ...[/QUOTE]

Pantato, kde jsi nasel krizek vpravo nahore? Ja tam mam vsude " ok"...postrehl jsi, ze vysla 1.4?[/QUOTE]

Verze 1.4.12886
Po aktualizaci jsou dialogova okna pro vyhledani POI atd. stale stejna ...K zadne zmene u me nedoslo(aktualizace zadnou chybu nenahlasila, dobehla regulerne do konce) . Pokud si otevru dialog na vyhledani POI, nebo kterykoli dialog v nastaveni, stisknu OK vpravo nahore -> Dynavix jde do kytek.
Džanek (194)|16.1.2006 09:00
A máš v nastavení zaškrtlé ,,použít prstové dialogy pro Body zájmu,, ?
pantata_ce4you (149)|16.1.2006 09:09
Zkuste napr tohle: spustit Dynavix, vybrat Vlastni body zajmu, stisknout tlacitko OK vpravo nahore.
Bohuzel z ostatnich aplikaci pro PDA mam jiz nejak zafixovane, ze dialog opoustim timhle butonem a delam to tak nejak automaticky, takze behem prace s dynavixem si ho tak 3x vypnu :/. Coz me dosti irituje, nebot pri tomhle ukonceni si nezapamatuje vubec nic ...
Džanek (194)|16.1.2006 09:12
[QUOTE="pantata"]Zkuste napr tohle: spustit Dynavix, vybrat Vlastni body zajmu, stisknout tlacitko OK vpravo nahore.
Bohuzel z ostatnich aplikaci pro PDA mam jiz nejak zafixovane, ze dialog opoustim timhle butonem a delam to tak nejak automaticky, takze behem prace s dynavixem si ho tak 3x vypnu :/. Coz me dosti irituje, nebot pri tomhle ukonceni si nezapamatuje vubec nic ...[/QUOTE]

Jdi do nastavení !!!
Džanek (194)|16.1.2006 09:17
Jinak pokud jdu jak píšeš do vlastních bodů zájmu a pak zvolím v pravo nahoře OK, tak se mi to normálně vrátí zpět na mapu.
pantata_ce4you (149)|16.1.2006 09:19
Asi jsem blbej, ale vubec netusim, co v tom nastaveni pomuze? (krome toho, ze tam tato chyba je taky). Dialog pro ovladani prstem funguje jen pro jedinou obrazovku a to je vyhledani adresy nebo poi nebo vam snad pro celou aplikaci?
Eagle F1 (6)|16.1.2006 09:44
[QUOTE="pantata"]Asi jsem blbej, ale vubec netusim, co v tom nastaveni pomuze? (krome toho, ze tam tato chyba je taky). Dialog pro ovladani prstem funguje jen pro jedinou obrazovku a to je vyhledani adresy nebo poi nebo vam snad pro celou aplikaci?[/QUOTE]
Zkousel jsem Dynavix dle popisu, a opravdu v pripade, ze neni zaskrtnuto ovladani prstem se Dynavix da nekdy sestrelit, jestlize se napr. v menu hledani POI klikne nejdriv na "ok" vpravo nahore, to se zmeni na krizek a ten Dynavix zminimalizuje. Dalsim spustenim v Start menu se ale Dynavix bez obvyklych startovacich procedur obnovi - zrejme v mezidobi bezi na pozadi. Jestlize jsem ale alespon jednou z menu hledani POI odesel korektne pres volbu "storno" (vlevo dole), chyba mi vubec nenastala... Co Telematix?:-)
Džanek (194)|16.1.2006 09:54
Aha, tak to jsme si nerozumněli. Ovládání prstem je jen v hledání adresy, nebo v hledání bodu zájmu. Pokud ale kdekoliv jinde v dynavixu potvrdím tlačítkem OK, tak mi to nespadne a nevim, proc tobě jo :sarcastic: Možná to bude pamětí, já mám volné paměti 32MB a po spuštění Dynavixe 15MB.
necry_ce4you (118)|16.1.2006 16:45
[QUOTE="pantata"]A jako obvykle, např. při uzavření dialogu křížkem vpravo nahoře se celý Dynavix odporoučí do kytek ... Další chyby, které jsou nezměněny od verze 1.0, mě už ani nebaví sem psát ...

Docela těch vyhozených osmi tisíc lituji ...[/QUOTE]

Bud klidny, na muj dotaz ohledne tehle featury mi bylo receno ze si mam udelat reinstall telefonu. Holt to kazdemu nedela.

Btw: proc mi v klasickem nastaveni najde Vodňany, Budějovická, a naopak se zapnutím podpory pro ovládání prstem nenajde nic?
Marek71 (91)|16.1.2006 20:16
Zdravím,
tak som skúšal aktualizáciu na v. 1.4 a nedarí sa :-(

Prvý problém nastal už pri spustení Dynavix Manageru, pri pokuse o jeho aktualizáciu sa objaví hláška:
Během kontroly verze došlo k chybě. Dynavix Mobile Manager nemohl zkontrolovat, jaké aktualizacu jsou k dispozici.

Toto som vyriešil tak, že som si nový Manager stiahol priamo zo stránok Dynavixu. potom pri jeho spustení zaškrtnem, že nemá kontrolovať aktualizácie Managera a idem ďalej. Dám voľbu:
AKTUALIZOVAT Dynavix... z Internetu

Chvíľu sa tvári, že hľadá aktualizácie, asi na sekundu beží ten progress bar a potom vyhodí chybu:
Během operace se systémem souborů nastala chyba. Přejete si operaci zopakovat ?()

No a potom zahlási, že nenašiel žiadne aktualizácie.

Stretol sa s týmto niekto ? Doteraz som nemal problém s aktualizáciou z internetu. Takisto, keď spustím Dynavix, tak funguje, mám ver. 1.3 12520

PS: podporu som zatiaľ nekontaktoval, pretože som na to prišiel až teraz a predpokladám, že takto večer tam nie sú, ale pošlem im mail. Ale pokiaľ by sa našiel niekto, kto mal podobný problém, budem vďačný za radu.

Marek.
Pavel Stejskal (155)|16.1.2006 20:55
Že nemá kontrolovat aktualizaci DynavixMobileManageru vůbec zaškrtávat nemusíš, pro jistotu zkontroluj jeho nainstalovanou verzi na první stránce v pravo dole (musí tam být 12886). Ale spíš to vypadá, jako by to při kontrole nenašlo kartu. Aktualizuješ přes PDA, nebo přes čtečku karet? Máš v pořádku ActiveSync?