Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 72

Téma: Verze 1.4

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Jj, vzal jsem si kvůli aktualizaci do práce i svůj soukromý notebook.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ale si v telematixu dávají na čas:?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Právě odjíždím pryč. Naivně jsem si myslel, že už odzkouším 3D, ale zatím

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Omlouvam se za prutahy zpusobene mmj. stehovnaim firmy, ale vydani je odlozeno na nedeli vecer az pondeli rano - na popud betatestru se delalo jiz rc4 (uprava ovladani) + potrebujeme jej znovu betatestery jeste otestovat. Zatim vse vypada, ze tento termin je jiz definitivni.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

a to jsem si naivně myslel, že dnešek bude posledním termínem. Už počítám s tím, že v pondělí nám sdělíte, že máte málo betatesterů, tak se termín opět posune. (

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Džank
    a to jsem si naivně myslel, že dnešek bude posledním termínem. Už počítám s tím, že v pondělí nám sdělíte, že máte málo betatesterů, tak se termín opět posune. (
    A v čem je problém? Ja osobně bych termíny vydání vubec nezveřejňoval právě kvůli takovejm nedočkavcům jako ty.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Poslouchej, až si koupíš software za 8 tis. a nebude ti korektně fungovat, tak tě budou aktualizace sakramensky zajímat! Na to, aby to leželo v šuplíku je to drahý špás!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Snazime se stale zlepsovat kvalitu a procesy, ktere k tomu vedou.
    U verze 1.3 jsme podlehli tlakum na vydani nove verze a to vedlo k pomerne velkym problemum u nekterych zakzniku. Proto jsem zavedli uplne nove postupy pro testovani, zcela znovu jsme pretvorili testovaci postupy a testerskou komunitu. Postupy ted striktne dodrzujeme a to nam v pripade nalezeni problemu protahne vydani finalni verze o minimalne 4 dny. U verze 1.4 je hodne novinek a mame tentokrat uz rc4 (4. kandidat na finalni verzi). Zda se, ze ted je logicke prestat slibovat pevne terminy

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

OK

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Džank
    Poslouchej, až si koupíš software za 8 tis. a nebude ti korektně fungovat, tak tě budou aktualizace sakramensky zajímat! Na to, aby to leželo v šuplíku je to drahý špás!!
    Nedelej ze je to takova krize

Ja ten software koupenej mam a 1.3 zase tak kriticka neni. Uznavam, ze to obcas spadne (hlavne kdyz clovek casto sjizdi z puvodni trasy), ale uplne nepouzitelny to urcite neni.

Ba naopak, celkove to oproti 1.2 hodnotim jako znacny pokrok. Hlavne to, ze to na mem Aceru n35 asi tak 5x rychleji prepocitava trasu

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

abych rekl pravdu tak uz jsem nasranej. chceme ten software koupit a nejen ze neni demo, kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem a navic jest eneni 3D...
    chtel ijsme vyuzit nabidku slevy, co je do konce lcedna..skoro bych rekl ze to nestihneme

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od necry
    kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem
    V Ostravě to je problém, protože není ani kam zajít.

V Brně jsem byl 22.12. a v Sunnysoftu mi řekli, že DVX mi ukázat nemůžou, protože blablabla.

23. 1. jedu do Phy, tak jsem zvědav..

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od necry
    abych rekl pravdu tak uz jsem nasranej. chceme ten software koupit a nejen ze neni demo, kolegovi bylo receno ze si ma zajit nekam kde mu to ukazou co z je v v te nasi prdeli docela problem a navic jest eneni 3D...
    chtel ijsme vyuzit nabidku slevy, co je do konce lcedna..skoro bych rekl ze to nestihneme
    3D pohled je jen takova marketingova debilita. Ve vysledku je daleko prehlednejsi 2D.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pokude je 3D pohled kvalitní, tak jako treba v TomTomovi, je orientace na slozitejsi krizovatce mnohem jednodussi nez pri 2D pohledu.
    U Dynavixu mi absence 3D nevadila, protoze diky vyborne hlasove navigaci neni (skoro) nutne koukat na displej.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No podle meho nazoru 3D je uz funkcni od Vanoc (viz ty obrazky co se tu objevili) akorat dodelavaj chyby co se objevili ve verzi 1.3 (u nekterych uzivatelu) a testeri urcite taky neco malo prihodili... nezbyva nez doufat ze 3D je vymakla zalezitost a mnoho chyb opraveno... na to se i vyckavat vyplati. Ale uz by to chtelo vydat a priste radsi neslibovat. ops:
    Jinak v Sunnysoftu jsou pekny lamy kdyz nedokazou predvest produkt zakaznikovi a jeste kdyz ho nabizej a telematix na ne odkazuje. To by nemelo byt. Bylo by moc hezky kdyby se nejaky ten tester sveril tady na forku co si mysli o kvalite 3D v Dynavixu kdyz uz jsme to nakousli... z obrazku to vypada dobre

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Verze map
    Od vikino v sekci iGO
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 30-01-2008, 08:41
  2. Verze ROM
    Od Milanos_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-09-2007, 13:30
  3. A 701 verze ROM?