Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fujitsu Siemens Loox 720 - problém - nefungují freeware hry

frog_ce4you (21)|23.12.2005 12:48
Dobrý deň všetkým... :)

Mám otázku pre vlastníkov FSC loox 720, ale aj všetkých ktorí vlastnia PDA s VGA displayom. Fungujú Vám freewerovské hry? Napríklad stiahnuté aj z tohto serveru? Pretože väčšina freewerovských hier je stavaná na displaye s QVGA rozlíšením. Prepne sa Vám display sám do QVGA rozlíšenia??? Toť moja otázka, čakám veľa odpovedí... :D
Vojtěch Barták (180)|23.12.2005 14:53
Ano, fungují bez problému. Ve VGA i QVGA, placené i free. Jinak, ono zas tak moc her ve VGA neni. Ad 2, displej se nepřepne, 4 pixely prostě zobrazují jeden bod.
frog_ce4you (21)|23.12.2005 15:26
Ďakujem, ale predsa. :? Písal som to na základe o.i. recenzie pána Kozu na tento model. On písal, že mu tie hry mnohé nefungovali. Ad dva: aj tu v diskusii som našiel vetvu na tento produkt, kde sa píše, že často zamrzne a spadne celý soft. Zistili, že je to na základe aplikácii nepodporovateľných pre loox 720 (pravdepodobne koly VGA...) Čo Vy na to? :D
Vojtěch Barták (180)|23.12.2005 15:37
V žádném případě bych si nedovolil zlehčovat to, co Pavel Koza napsal, ale mě se stalo jen dvakrát, že by mi nějaká hra nešla vůbec. Stává se, že zařízení zamrzne, ale to se mi stávalo jen u Arvale, a až tak po 20ti minutách hraní. Flux mi při hraní chodí chvílema trhaně, ale to taky nepřipisuju VGA. Můžu ti kdyžtak poslat seznam vyzkoušených her. BTW, spíš za to podle mě ale může systém, ne VGA displej. Já jsem s looxem jako s mašinkou na hraní naprosto spokojenej, ale jestli ti jde o hry až v první řadě, skus axima, ne looxe.;)

Mmt, tahle diskuze by měla být spíš ve hrách.
frog_ce4you (21)|23.12.2005 15:44
:yes: Tak veľmi pekne ďakujem. Tuším pojdem doňho, lebo sa mi strašne páči. Škoda len, že nemá WM5... :sarcastic: Uršite ho nechcem "len" na hranie. Len to bola jediná vec, ktorú som si potreboval vyjasniť... :) Ináč na Slovensku ho možem mať za 19000,- sk. Nájdem niekde v Čechách lepšiu cenu??? ;)
Zdenek Malinsky (9781)|23.12.2005 16:19
Proč chceš kupovat rok a půl starý model, navíc bez WM 5? Pokud chceš model s VGA, tak bych doporučil Dell Axim X51v (ROM 256 MB) nebo si cca 4-6 týdnů počkat na nový Acer n 311.
frog_ce4you (21)|23.12.2005 16:51
Aj som nad tým rozmýšlal, ale je tu ale... Tento model (FJC 720) je najvybavenejší. Má naozaj všetko, čo sa o Acer n311 povedať nedá (napr. chýba mu slot na CF karty) a ten DELL je síce super, ale... ehm, oproti FJC 720 stráááááášne moc drahý... :D nemyslíš? Alebo máš na to iný názor? Rád si ho prečítam... :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|23.12.2005 17:09
CF karta-nevím, mě bohatě stačí 1GB SD. Nevím, kolik potřebuješ mít sebou dat. SD se dálá i větší (2GB a více).
Cena-já kupoval X50v za cca 13.000 Kč. Když je člověk trošku šikovný a tak se dá za podobnou cenu sehnat i X51v. Ale i tak - myslím, že ani na SK není zase tak stráááááášně drahý. Možná se ani nedostaneš přes 19k Sk.
Nejvybavenější-to je možná "bájo" mít vše možné, ale využiješ to? Pokud ano, tak zase taháš sebou spoustu kabelů, nabíječek a příslušenství a mobilita je v ...
frog_ce4you (21)|23.12.2005 17:25
ok. zas "tak drahéééééé" to nie je. U nás je jediný predajca Zero s.r.o. a ten mi ponúka Axim X51v za 21 300,-. FJC dostanem za 19 000,-sk. ok. ale! nemám vôbec prehľad o tomto produkte. Tým myslím recenziu. Aké sú s ním skúsenosti atď. Ak viete niečo, skúste mi poradiť. :D Ďakujem.
frog_ce4you (21)|23.12.2005 17:30
ehmmm... ešte ma napadlo... tá priložená batéria k DELL axim x51v je na smiech... (1100 mAh). To ma tiež odrádza. za takú sumu, ozaj, veď za tú sumu už môžem mať QTEK 9100... Čo Vy na to??? :D
Zdenek Malinsky (9781)|23.12.2005 17:40
Proč smiech? Nezapomeň, ze WM 5 nejsou takoví žrouti energie, jako w2k3 SE. Spotřeba je cca o 1/3 - 1/2 menší, tedy výdrž delší. Navíc snad není problém si přikoupit druhou baterii. A taky - vy na Slovensku nemáte zásuvky se střídavým elektrickým proudem? ;)
Recenze není-koukni na X50v - je to prakticky totožný model, jen navíc WM 5 a větší ROM. Zkušenosti si můžeš vyhledat zde v diskuzích.

Quetek
Neměl by sis nejdříve rozmyslet, co vlastně chceš, jaké máš na zařízení požadavky a pak teprve řešit konkrétní modely?
frog_ce4you (21)|23.12.2005 17:46
Tak po anglicky viem a na všetkých "english reviews" vytýkajú batériu... A neviem... Proste si myslím, že za tie peniaze je to fakt smiešne: 1100mAh... A čo ten Acer n311???
frog_ce4you (21)|23.12.2005 18:02
Tak nič. Asi si naozaj počkám na ten Acer n311... Ďakujem Vám všetkým za rady. Šťastné a veselé... :))
Mephistopheles_ce4you (0)|18.5.2006 20:16
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Proč smiech? Nezapomeň, ze WM 5 nejsou takoví žrouti energie, jako w2k3 SE. Spotřeba je cca o 1/3 - 1/2 menší, tedy výdrž delší. Navíc snad není problém si přikoupit druhou baterii. A taky - vy na Slovensku nemáte zásuvky se střídavým elektrickým proudem? ;)
Recenze není-koukni na X50v - je to prakticky totožný model, jen navíc WM 5 a větší ROM. Zkušenosti si můžeš vyhledat zde v diskuzích.

Quetek
Neměl by sis nejdříve rozmyslet, co vlastně chceš, jaké máš na zařízení požadavky a pak teprve řešit konkrétní modely?[/QUOTE]

WM5 jsou stejní žrouti energie protože WM2003 jsou nastavené tak , že když dojde "baterka" tak musí uchovat data v RAM ještě asi 72 hodin.
to u WM5 není takže se ram smaže jakmile dosje šťáva.
beecher (9270)|18.5.2006 20:32
Jenze to ma vyhodu, ze to u WM5 nevadi... ;)
Navic tam neni ta 72 hodinova rezerva, tzn. baterie jede az na doraz...
Mephistopheles_ce4you (0)|8.12.2008 10:19
[quote=beecher]Jenze to ma vyhodu, ze to u WM5 nevadi... ;)
Navic tam neni ta 72 hodinova rezerva, tzn. baterie jede az na doraz...[/quote]


Souhlasím, ale nechat si takhle postupně odrovnat baterku jejím "ždímáním" do dna, mi nepřijde zrovna nejlepší. Vím člověk si to musí hlídat, ať to neštaví co to dá, ale ta rezerva mi osobně chrání baterku před totálním kolapsem (2 baterky už drží cca 4 roky a pořád 100% kapacity)