Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: ...tak šťastné a veselé:)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Stastne a vesele !
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Tak se k Vám přátelé přidávám. Všem šťastné a veselé a úspěšný vstup do nového roku. Ať se tu scházíme v tak hojném počtu i příští rok.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Také Vám všem přeji stabilní systém a to nejen přes svátky vánoční, ale taktéž v celém roce 2006

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Prajem taktiež vesele Vianoce pné pohody a veľa, veľa darčekov a POZOR na sviečky na stromčeku.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Všem šťastné a veselé, spousty pohody v roce 2006. Díky za web.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Přeji krásné Vánoce děkuji všem za cenné rady a držím palce ať je to tu v příšťím roce minimálně tak dokonalé jako doteď. Děkuji:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Také přeji všem krásné prožití Vánoc a hodně štěstí, zdraví, pohody a štastných chvil s kapesními počítači v novém roce.
    Velmi děkuji všem, kteří se podílí na tomto skvělém webu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Přeji Vám všem šťastné prožití Vánoc a Nový rok plný radostí a mnoho zdraví.Také děkuji za tento web, je zde opravdu mnoho užitečného.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

No, nemohu se nepřidat

Též bych rád všem popřál krásné prožití Vánoc, pěknou nadílku pod stromečkem a aby rok 2006 se vydařil tak, jak si přejete.

No a jedno originální přání :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak a je po stedrovecerni veceri a pod stromeckem zadna nova cihla!!!Ach jo,no co se da delat,Jezisek neni Santa Klaus a rodinka temhle vecem nerozumi!!Aspon ale brachovi se seslo dost penez na jeho vlastni cihlicku,takze doufam,ze se z nej stane taky pravidelny ctenar a prispevatel!!!Jinak za cely uplynuly rok dekuji vsem,za skvele postrehy a rady tem mene zkusenym,jako jsem napriklad ja a po zbytek svatku uz jen klid a zadny stres!!! AND HAPPY NEW YEAR!!!!!:yes: )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

Taky jsem pod stromkem nenašel žádnou cihlu, ale ani mi to nevadí, compact mi stačí akorát bych rád vyměnil mou Accompli, ale ani normální telefon se pod stromkem neobjevil

ale nějaké peníze jsou, takže si asi konečně udělám pořádnou radost nějakou klávesnicí )

A nejlepší dárek - dostal jsem BOBY hh, už se těším na svah sice se do nich skoro nevlezu, ale bude sranda s bandou

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Vsem vlastnikum i cekatelum na krabicku s okenkem vse nejlepsi k Jezuchu i na Novy rok :-) Je to tu super, tak at to tak zustane ;-)

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Tak já pod stromkem sice další cihlu taky neměla, ale ani ji teď nepotřebuju...zato tam byl nový mobilek, Panasonic X700...tak teď mam krom WM ještě i Symbian
    Teď máme dokonale multiplatformní domácnost

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Děkuju za hezký a profesionální web a taky všem veselý a šťastný vánoce.Novou cihlu jsem si překvapivě nenadělil,ale občas zahlédnu MDA2 kolem 6000kč,tak možná...

To Velvet: Symbian je jistě lepší než smartphony s WM.Ale většina softu pro symbian je přímo vyladěná pro Nokie a zrovna X700 si s ním někdy prostě nerozumí.
    Doporučuji skvělé Symbianforum ,ale to jsi jistě už objevila

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Kavy
    To Velvet: Symbian je jistě lepší než smartphony s WM.Ale většina softu pro symbian je přímo vyladěná pro Nokie a zrovna X700 si s ním někdy prostě nerozumí.
    Doporučuji skvělé Symbianforum ,ale to jsi jistě už objevila
    Dík. Jj, objevila jsem hned několik fajn stránek, navíc mladej už má se Symbianem dost zkušeností, shání dávno aplikace třeba bráchovi, takže pohoda... (Mám dojem,že koupil "hračku" spíš sobě ) Zatím všechny aplikace pracují v pohodě, snad to vydrží Jinak na "cihlu" ale určitě nezanevřu, obě mašinky najdou bez problémů využití...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Recept na zaručeně veselé Vánoce
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-12-2005, 17:56